12.00 м. Бахмач Чернігівська обл
Температура : +5 С , мряка.
Дистанція = 6000 м
МicцеАбсолют
Номер
Прiзвище Iм`я Мiсто Клуб Дата Вік Група Результат
Стать до 35 35-49 50-59 60+
76 Олійник Павло Чернігів Атлант 01.01.1988 30 18-34 0:18:32 ч 1
13 Чеперис Олександр Краснопілля Явір 24.05.1997 21 18-34 0:19:32 ч 2
80 Тельнов Костянтин Кролевець Скіф 23.09.1986 32 18-34 0:19:55 ч 3
1
70 Мусіяко Іван Борзна 27.04.1985 33 18-34 0:20:28 ч 4
2
63 Кровлайдіс Сергій Бахмач Гармонія 01.01.1978 40 35-49 0:20:51 ч 1
3
39 Сотник Євген Чернігів Атлант 09.01.1999 19 18-34 0:20:57 ч 5
4
29 Сізон Михайло Суми Скіф 16.03.1972 46 35-49 0:22:03 ч 2
5
78 Олійник Світлана Чернігів Атлант 31.03.1985 33 18-34 0:22:16 ж 1
6
18 Сахно Володимир Ніжин Колос 01.01.1970 48 35-49 0:22:41 ч 3
7
37 Блануца Андрій Київ Науковець 01.04.1979 39 35-49 0:23:43 ч 4
8
12 Чеперис Сергій Краснопілля Явір 02.06.1992 26 18-34 0:24:21 ч 6
9
77 Суслін Євген Конотоп Скіф 18.08.1976 42 35-49 0:24:53 ч 5
10
5 Чеперис Юрій Краснопілля Явір 11.10.1969 49 35-49 0:24:54 ч 6
11
22 Тиченко Оксана Ніжин Вело Україна 01.01.1997 21 18-34 0:25:07 ж 2
12
36 Веремійченко Володимир Чернігів Атлант 16.09.1958 60 50-59 0:25:10 ч 1
13
31 Степаненко Василь Суми Скіф 01.01.1968 50 50-59 0:25:22 ч 2
14
65 Луценко Валерій Конотоп 06.05.1984 34 18-34 0:25:27 ч 7
15
21 Солодка Катерина Ніжин Вело Україна 01.01.1995 23 18-34 0:25:29 ж 3
16
30 Дзюба Анатолій Суми Скіф 01.01.1963 55 50-59 0:25:42 ч 3
17
79 Поленок Виталий Харків Safari RC 21.05.1990 28 18-34 0:25:52 ч 8
18
33 Пулінець Сергій Батурин Гармонія 09.02.1960 58 50-59 0:25:55 ч 4
19
17 Булавенко Юрій Ніжин Колос 01.01.1968 50 50-59 0:26:01 ч 5
20
64 Шульга Семен Шостка Скіф 18.05.1954 64 60+ 0:26:08 ч 1
21
26 Островський Геннадій Суми Скіф 17.04.1967 51 50-59 0:26:19 ч 5
22
28 Лісун Анатолій Суми Скіф 01.01.1967 51 50-59 0:26:24 ч 7
24
73 Ложкін Михайло Суми Скіф 22.04.1952 66 60+ 0:26:25 ч 2
23
72 Романенко Володимир Глухів Спартак 16.05.1962 56 50-59 0:26:25 ч 8
25
68 Євтушенко Григорій Фастовці 07.03.1958 60 60+ 0:27:26 ч 3
26
27 Желєзко Роман Ніжин 21.06.1988 30 18-34 0:27:27 ч 9
27
24 Суходуб Інна Кролевець 17.05.1989 29 18-34 0:28:25 ж 4
28
32 Бережний Ігор Суми Скіф 22.12.1966 51 50-59 0:28:51 ч 9
29
69 Тюльпа Олександр Кролевець 22.09.1962 56 50-59 0:28:51 ч 10
30
20 Напраснікова Наталія Київ Вело Україна 02.10.1982 36 35-49 0:28:57 ж 1
31
67 Гільчук Володимир Ніжин 23.11.1952 65 60+ 0:30:13 ч 4
32
25 Іваровська Інна Бобровиця Вело Україна 01.01.1961 57 50-59 0:30:17 ж 1
33
2 Симоненко Сергій Київ TOP Runners 25.06.1986 32 18-34 0:30:20 ч 10
34
1 Симоненко Олена Київ TOP Runners 26.09.1989 29 18-34 0:30:34 ж 6
35
23 Сулімов Валерій Славутич Славутич 25.09.1960 58 50-59 0:30:34 ч 11
36
15 Кубрак Алла Ніжин TOP Runners 01.01.1998 20 18-34 0:30:38 ж 7
37
9 Антосяк Анастасия Київ 27.04.1992 26 18-34 0:30:59 ж 5
38
7 Коваленко Олександр Київ 01.02.1986 32 18-34 0:30:59 ч 12
39
4 Бруньов Юрій Суми Скіф 13.02.1963 55 50-59 0:32:07 ч 12
40
11 Мельник Ярослава Ніжин 10.04.1996 22 18-34 0:32:08 ж 8
41
8 Оніщенко Олег Пирятин 16.08.1991 27 18-34 0:32:25 ч 13
42
14 Валієва Каріна Ніжин 19.06.1998 20 18-34 0:33:29 ж 9
44
66 Левадський Микола Чернігів Атлант 15.03.1942 76 60+ 0:37:47 ч 5
43
10 Сергієнко Світлана Ніжин 03.08.1995 23 18-34 0:37:47 ж 10
45
71 Шведова Катерина Глухів 12.12.1943 74 60+ 0:48:25 ж 1
46
74 Гришко Надія Бахмач Здоров'я 27.11.1949 68 60+ д\н ж
47
75 Дорош Катерина Бахмач Здоров'я 05.03.1954 64 60+ д\н ж
ПІДСУМКОВИЙ ПРОТОКОЛ результатів
30-те Бахмачське свято бігу "Варенечний забіг"
31.03.2018 р.
дистанція = 3000 м
12.00 м. Бахмач Чернігівська обл
Температура : +5 С , мряка.
МicцеАбс
Номер Прiзвище Iм`я Мiсто Стать
ДатаНарод
Результат МісцеЮнак Місце Дівч
1
12 Неровня Денис Кролевець ч 2003 10:43
1
2
24 Пивовар Дмитро Ніжин ч 2002 11:03
2
3
6 Прудников Олександр Конотоп ч 2002 11:06
3
4
23 Федоренко Артем Бахмач ч 2001 11:24
4
5
7 Пархоменко Ігор Бахмач ч 2000 11:35
5
6
25 Шостка Володимир Ніжин ч 2002 11:43
6
7
21 Бондаренко Богдан Бахмач ч 2001 11:52
7
8
8 Мовчан Роман Суми ч 2002 11:59
8
9
5 Бахмацький Максим Конотоп ч 2003 12:04
9
10
9 Коваль Ірина Суми ж 2001 12:17
1
11
14 Слаутинський Едуард Ніжин ч 2001 12:25
10
12
4 Гавриленко Ілля Конотоп ч 2003 12:34
11
13
20 Дуло Богдана Кролевець ж 2003 12:37
2
14
2 Аллахвердієва Анна Конотоп ж 2001 12:38
3
15
16 Швиденко Вікторія Бахмач ж 2003 13:19
4
16
10 Квятковський Вадим Бахмач ч 2002 13:42
12
17
3 Голубовська Лариса Конотоп ж 2003 13:43
5
18
17 Чеперенко Алла Бахмач ж 2000 14:03
6
19
1 Мигун Марія Конотоп ж 2003 14:49
7
20
11 Голопупова Дарина Кролевець ж 2002 15:03
8
21
13 Бондаренко Валентин Ніжин ч 2002 15:05
13
22
26 Бондаренко Руслан Ніжин ч 2002 15:36
14
23
22 Плохотюк Євгенія Бахмач ж 2003 15:43
9
24
19 Лініченко Ліза Бахмач ж 2005 18:21
10
25
15 Кочерга Владислав Гайворон ч 2002 18:21
15
26
18 Пушенко Аліна Бахмач ж 2004 18:22
11
ПІДСУМКОВИЙ ПРОТОКОЛ результатів
30-те Бахмачське свято бігу "Варенечний забіг"
31.03.2018 р.
12.00 дистанція = 500 м
МicцеФініш
Номер Прiзвище Iм`я Мiсто Дата Вік Рез-т (хв:сек)
Стать
34 Дряпко Станіслав Кролевець 19.08.2005 13 1:42 ч
7 Завгородній Андрій Конотоп 20.07.2004 14 1:44 ч
35 Гордієнко Максим Бахмач 16.04.2004 14 1:45 ч
18 Швиденко Олександр Бахмач 27.01.2007 11 1:55 ч
16 Самойлов Владислав Бахмач 29.09.2005 13 1:56 ч
31 Шепель Володимир Піски 19.02.2004 14 1:56 ч
39 Ільченко Влад Бахмач 07.10.2005 12 2:03 ч
8 Гавро Олексій Конотоп 02.02.2007 11 2:03 ч
13 Чмир Данило Бахмач 24.12.2006 11 2:04 ч
20 Федоров Владислав Глухів 28.02.2006 12 2:06 ч
17 Власков Олександр Бахмач 28.12.2005 12 2:10 ч
19 Кривенко Дмитро Бахмач 05.11.2004 13 2:14 ч
29 Яременко Дмитро Піски 06.06.2006 12 2:15 ч
3 Карпенко Артур Бахмач 15.02.2005 13 2:30 ч
9 Коленченко Михайло Бахмач 14.11.2006 11 2:32 ч
36 Іванець Кирило Бахмач 13.07.2006 12 2:37 ч
15 Калюжний Давид Бахмач 24.08.2008 10 2:39 ч
30 Теретятько Віктор Піски 01.05.2005 13 2:40 ч
1 Чайников Володимир Бахмач 23.01.2008 10 2:45 ч
38 Бранцев Роман Бахмач 16.02.2007 11 2:47 ч
ПІДСУМКОВИЙ ПРОТОКОЛ результатів
30-те Бахмачське свято бігу "Варенечний забіг"
31.03.2018 р.
дистанція = 500 м
12.00
МicцеФініш
Номер Прiзвище Iм`я Мiсто Дата Вік Результат
Стать
41 Стожок Ліза Кролевець 26.06.2005 13 1:44 ж
40 Хоменко Таісія Кролевець 28.05.2004 14 1:47 ж
6 Гуржий Дар'я Конотоп 03.04.2005 13 1:50 ж
5 Коваленко Ганна Конотоп 02.05.2004 14 1:54 ж
22 Кравченко Оксана Глухів 13.08.2004 14 1:56 ж
23 Гавриленко Ганна Глухів 07.05.2005 13 1:58 ж
25 Лазоренко Поліна Глухів 23.02.2005 13 2:04 ж
27 Зайко Юлія Піски 18.05.2004 14 2:06 ж
21 Тихонова Софія Глухів 28.02.2006 12 2:07 ж
43 Ковдя Кіра Кролевець 12.12.2007 10 2:10 ж
ПІДСУМКОВИЙ ПРОТОКОЛ результатів
30-те Бахмачське свято бігу "Варенечний забіг"
31.03.2018 р.
Залік
клубів любителів бігу КЛБ
1 Атлант Чернігів 1:01:45
2
Скіф
Суми 1:06:51
3 Явір Краснопілля 1:08:47
4
Вело Україна
Ніжин 1:19:33
5
TOP Runners
Київ 1:31:32
примітка = залік за найменшим сумарним часом 3-х кращих спортсменів