IV Krop Half Marathon 2020 - ВсіПробіги

IV Krop Half Marathon

Кропивницький, проспект Винниченка
Кількість переглядів 11530


Дата: 17 травня 2020 року, неділя
Час старту: 09:00
Організатор: KroRunClub, ГО «Клуб прогресивних ініціатив»

Дистанції: 21км, 8км, 4км, 1,8км

Вартість реєстрації:

21 км — 400 грн.
8 км — 300 грн.
4 км — 250 грн.
1,8 км — 125 грн.


Зареєстровано: 94

Регламент

Сайт

Сторінка заходу у Фейсбук

 

Світлина від Krop Half Marathon.

 

У зв’язку з форс-мажорними обставинами: світовою пандемією коронавірусу COVID-19, карантинними заходами в Україні та задля безпеки учасників бігового руху у Кропивницькому. IV Krop Half Marathon змінює дату проведення. Точну дату буде повідомлено згодом.

Реєстрація і додаткові опції зберігаються за учасниками та будуть актуальними для нової дати проведення заходу.

Також ми додаємо опцію повернення реєстраційного внеску. Якщо ви бажаєте скасувати участь і отримати 80% від суми сплаченого внеску - зв'яжіться з організаторами по email: [email protected]

Ми не скасовуємо і не відмовляємось від зобов'язань як організатори заходу. Чекаємо разом закінчення карантину і плануємо для вас півмарафон.

Кропивницький півмарафон створений бігунами для бігунів. Традиційно, у травні, ми зустрічаємо гостей з усіх куточків країни, а місцеві ніколи не пропускають бігову подію року.

Цікавий маршрут, креативна підтримка, дизайнерська медаль, можливість стати благодійником щорічного забігу «Миля добра» - ти гарантовано отримаєш свою порцію весняних ендорфінів.

 

17 травня 2020 року чудовий день, щоб стати супергероєм Krop Half Marathon! Біжи швидко – фінішуй впевнено! Обирай свою дистанцію та починай підготовку:

 

HALF MARATHON 21 км.: Чи готовий ти пристати до лав півмарафонців? Зроби це у Кропивницькому, відчуй запал суперництва, ми будемо бігти по дорослому.

ГАРЯЧА ВІСІМКА 8 км.: На цій дистанції можливо все! Запали вогонь в собі.

FUNRUN на 4 км: Ти креативний та веселий, а ще й бігаєш? Тобі сюди! Дай волю своїм біговим фантазіям, виділяйся та відривайся на повну! Найкреативніші бігуни будуть помічені та нагороджені!

МИЛЯ ДОБРА (1,8 км): Благодійний забіг. Давай творити дива разом, стань частиною мрії, кожен більше за все на світі хоче бути здоровим, а ти можеш допомоги. Щороку гроші зібрані на цій дистанції рятують життя.

ЕСТАФЕТА (4 учасника) – збирай свою фантастичну четвірку! Біжать усі! Командний дух зашкалює. Бери з собою родину, друзів та ворогів, колег та незнайомців. Разом - ви сила.

ДИТЯЧІ ЗАБІГИ (500 м, 200 м, 100 м) Вони мотивують та надихають як ніхто! Чиста енергія дитячих сердець! Ми зробили все, щоб наші маленькі чемпіони отримали власне бігове свято.

 

Ми подбали про все:

Чіпова система зафіксує твій час, ти миттєво дізнаєшся результат.

Фруктовий рай та прохолодна водичка від гостинних волонтерів чекатимуть тебе на дистанції.

Покажи себе у всій красі, а круті фотографи подбають, щоб твої фото сколихнули інтернет та довго нагадували тобі біговий Кро.

Не бігом - єдиним! Кропивницький півмарафон – це свято для всіх, насичена програма, цікаві конкурси та безліч подарунків! Відпочивають всі!.

Головний аксесуар бігуна – медаль фінішера! Створена саме для тебе, гідна як започаткувати так і стати окрасою твоєї колекції, насолоджуйся бігом, а на фініші отримай свою красуню!

Ми замовили гарну погоду!
 

PS: думаєш, що біг то не серйозно, але хочеш бути частиною чогось крутого? Ми радісно приймемо тебе в свою волонтерську родину.

Кропивницький півмарафон 2020 співфінансується проектом "Громадський бюджет"