Качанівка — trail forever 2019 - ВсеПробеги

Качанівка — trail forever

с. Качанівка. Чернігівська область, Национальный Историко-Культурный Заповедник "Качановка"
Кількість переглядів 543


Дата: 12 жовтня 2019 року, субота
Організатор: Noks Fishes ↔ МедіаВершки

Дистанції: 18км, 9км


Сайт

Сторінка у соц. мережі

 
"Качанівка - трейл назавжди" - це не потужне спортивне змагання і не захід для отримання спортивних відзнак. Це насамперед можливість поринути у атмосферу несамовитої історичної річки часу української культури та її нам заощаджень. Це ще одна можливість зрозуміти для себе всю красу країни з великою історією та культурою, в якій нам поталанило жити та працювати сьогодні. Це можливість відчути ліси, поля, озера та архітектурний ансамбль, який гармонійно вписується у все це. Це можливість подихати повітрям трав та квітів після бігової медитації.
Але ж так воно виглядає для доволі досвідчених бігунів - "Спробуй себе та зрозумій - хто ти в Качанівці!".

Також важливо, що у форматі цієї події ми вирішили інтегровано підійти до суми початкового-благодійного внеску - отже в змаганні зможуть прийняти участь майже всі бажаючи (мін розмір внеску 250 грн.)

(дві дистанції 18 км - "Озерна" та 9 км "Паркова")
реєстрація: поки що за телефоном 0951404862
більше інформації на сайті події http://sport.noksfishes.info

Історична довідка: "Національний історико-культурний заповідник «Качанівка» — садиба в селищі Качанівка Ічнянського району Чернігівської області на берегах річки Смош.
Створений 1981 року на основі палацового ансамблю та парку дворянської садиби, заснованої в 1770-х роках, яка на сьогодні є єдиною серед українських садиб, що збереглася в комплексі. В лютому 2001 року парку надано статус національного".