Нова Пошта Черкаський напівмарафон (онлайн) 2020 - ВсіПробіги

Нова Пошта Черкаський напівмарафон (онлайн)

Черкаси
Кількість переглядів 3151

#newrun #running #halfmarathon #напівмарафон #бігДата: 17 травня 2020 року, неділя
Організатор: New Run

Дистанції: 21км, 10км, 5км


Сторінка заходу в Фейсбук

 

Черкаси Нова Пошта напівмарафон 2020

Захід проводиться з використанням онлайн-технологій. Кожен учасник реєструється на відповідну дистанцію, яку буде бігти самостійно в день заходу зі стартовим пакетом організаторів, використовуючи GPS-технологій з подальшим експортом даних забігу до сервісу STRAVA або використанням самого застосунку STRAVA при подоланні дистанції та включенням у загальний фінішний протокол учасників відповідної дистанції заходу.

Організатор не пізніше 10 днів до дня старту зв’язується з кожним учасником для уточнення відділення компанії «Нова пошта», на яке буде відправляти стартовий пакет учасника для участі в онлайн-забігу й медаль фінішера після фінішу. Доставка відправлень відбувається за рахунок організатора. Розсилка стартових пакетів проводиться організатором протягом 10 днів до дня старту так, щоб кожен учасник заходу міг отримати стартовий пакет не пізніше 24 годин до старту.

Вартість стартового пакету не повертається.

Облік часу та дистанції кожен учасник робить самостійно за допомогою GPSтехнологій з подальшим експортом даних до сервісу STRAVA чи використанням самого застосунку STRAVA під час подолання дистанції.

Кожен учасник несе особисту відповідальність за справність девайсу та сервісів обліку дистанції та часу та за можливість і достовірність експорту даних забігу до сервісу STRAVA з технологій, які він використовує.

Кожен учасник долає відповідну дистанцію самостійно. Використання допоміжних засобів пересування забороняється за виключенням людей з особливими потребами. Передавання стартового пакету іншим особам забороняється. Використання даних інших осіб забороняється.

Медалі фінішера надсилаються учасникам на відділення Нової пошти протягом 7 днів після розміщення протоколів змагань на сайті. Місце старту та маршрут відповідної дистанції кожен учасник обирає собі самостійно.

Учасник повинен стартувати з 07:00 до 11:00 у день заходу. Ліміти часу всіх дистанцій закінчуються о 14:00 дня проведення заходу.