Кросс Закрытие сезона 2019 - ВсеПробеги

Кросс Закрытие сезона

Харків, Спорткомплекс пос. П'ятихатки
Кількість переглядів 448


Дата: 24 листопада 2019 року, неділя
Час старту: 11:00
Організатор: КЛБ «Темп»

Дистанції: 10км, 5км

Крос «Закриття сезону 2019 року» проводиться колективом фізкультури ННЦ ХФТІ як завершальний календар легкоатлетичних змагань 2019 р

Змагання присвячуються пам'яті: майстра спорту Володі Рижкова, одного з організаторів клубу любителів бігу «Темп» ННЦ ХФТІ, його дружини Тетяни Рижкової, однієї з перших жінок в Україні та СРСР, які брали участь в змаганнях з марафонського бігу, Володимира Покаса - спортивного судді Всесоюзної категорії, спортсмена, організатора спортивних заходів, Олександра Самуся - різнобічного спортсмена, що входив протягом багатьох років в склади збірних команд колективу фізкультури ХФТІ з баскетболу, спортивного орієнтування, багатоборства ма ГТО, л / а кросу та лижних гонок.

Проведення змагань здійснює рада ДСО і клуб любителів бігу «Темп» за підтримки комітету профспілки ННЦ ХФТІ.
До участі в кросі допускаються всі бажаючі любителі бігу. Кожен учасник змагань несе особисту відповідальність за підготовку та стан свого здоров'я.

Грамотами комітету профспілки нагороджуються учасники, що зайняли 1 ... 3 місця серед чоловіків і серед жінок на дистанціях 5 км і 10 км в абсолютній першості (без урахування віку), а також переможці у вікових групах: 18 років і молодше, 40-49,50- 59, 60-69, 70 і старше при наявності не менше трьох учасників у віковій групі; грамотами «За відданість бігу» нагороджуються учасники старше 80 років.

Головний суддя змагань - майстер спорту Л.Н. Самсонова.

Старт - о 11:00 в лісі навпроти спорткомплексу.

Телефон організатора - Олександр Косий
(068) 061 77 67