100БукоМиль 2020 - ВсеПробеги

100БукоМиль

Ворохта
Кількість переглядів 2455


Дата: 1 серпня 2020 року, субота
Організатор: Твоя Пригода

Дистанції: 183км, 109км, 75км, 42км, 21км

 

Умови проходження дистанцій

Завданням учасника є проходження всієї дистанції в рамках встановленого контрольного часу. В межах дистанції учасники рухаються за визначеним організаторами маршрутом в режимі non-stop, самостійно визначаючі свій темп руху, місце та тривалість свого відпочинку. Учасники змагань мають рухатись по дистанції, використовуючи GPS-трек підготовлений організаторами.
Увага! Допускається зрізання маршруту в місцях «серпантину».

Для отримання стартового пакету на місці змагань необхідно надати:

  • паспорт
  • медичну довідку або медичну спортивну страховку
  • розписку відповідальності (заповнюється на місці)
  • обов’язкове спорядження

Учасники дистанцій  ДраГоверла та ГоверлаOnly можуть отримати свої пакети безпосередньо на місці свого старту за годину до стартового часу. При цьому особисті речі можна буде здати організаторам для доставки на фініш забігу.

Cтарт дистанції Несамовите&Піп в центрі м.Ворохта. На старти трьох інших дистанцій буде організовано доставку учасників суддівським або рейсовим транспортом.

Старт на кожній дистанції загальний.

Маршрути дистанцій прокладені на місцевості, як правило, по маркованих туристичних стежках.  В інших випадках організатори промаркують трасу прапорцями (на відкритій місцевості), або спеціальною фарбою чи кольоровими картонними квадратами на деревах, камінні та інших об’єктах.

Для контролю проходження учасниками траси встановлені суддівські контрольні пункти (КП). На декількох КП будуть організовані пункти харчування (ПХ). Час функціонування таких ПХ буде обмежений рамками контрольного часу (КЧ). Наповнення ПХ та КЧ вказано в таблиці для кожної дистанції окремо.

На фініші учасник повинен перетнути фінішний створ .

У разі неможливості прибути на фініш в рамках контрольного часу, учасник повинен повідомити організаторів по мобільному телефону про своє місце перебування. В іншому випадку учасник втрачає право на залік результату.

Під час проходження дистанції заборонено та призводить до дискваліфікації чи штрафу:

  • використання сторонньої допомоги (транспорт, фізична і технічна допомога сторонніх осіб і т. д.). Не вважається сторонньою отримання допомоги від суддів та учасників забігу, та використання для свого харчування існуючої по маршруту інфраструктури.
  • невідвідування КП
  • пошкодження КП
  • відсутність при реєстрації оригіналу медичної довідки про допуск учасника до змагань або медичної спортивної страховки 
  • викидання сміття на дистанції(воно має бути принесено на фініш, або будь-який ПХ)
  • розміщення стартового номера в невидимій при наближенні до суддів зоні (на спині, в кишені, під одягом тощо)

Водою на дистанції учасники забезпечують себе самостійно!

В разі відсутності на фініші, або будь-якому КП обовязкового спорядження учасник отримує штраф в розмірі 120 хвилин (для траси Несамовите&Піп та ПетросКвас), 60 хвилин (для траси ДраГоверла) або 30 хвилин (для траси OnlyГоверла та ВВ)


Добирання на старт

Старт дистанцій буде відбуватись з різних місць (!), а фініш у всіх спільний у Ворохті.