Chornohora Sky Marathon 2020 - ВсіПробіги

Chornohora Sky Marathon

с. Кваси, Рахівський р-н, Закарпатська обл.
Кількість переглядів 5016


Дата: 15 серпня 2020 року, субота
Організатор: Ukrainian Trail League

Дистанції: трейл 60км, трейл 23км


Сайт

Сторінка заходу в Фейсбук

1. Місце та час проведення фестивалю

1.1. Фестиваль проводиться на території Рахівського району Закарпатської області в районі Чорногорського хребта 15 серпня 2020 року.

1.2. Стартове містечко розташоване в селищі Кваси, на території кафе Гуцульська Піцца.

2. Програма фестивалю

14 серпня (п'ятниця)

16:00 – 20:00 – видача стартових пакетів учасникам забігів Chornohora Sky Marathon и Chornohora Sky Race у стартовому містечку.

15 серпня (субота)

Детальний погодинний регламент буде опубліковано до 1 січня 2020 року

3. Реєстрація та вимоги до учасників

3.1. Реєстрація учасників фестивалю проводиться не пізніше 2 серпня 2020 року (включно).

3.2. Стартовий внесок, сплачений учасником змагання, може бути перереєстрований на іншу особу за 30 днів до початку змагання безкоштовно. В 30-денний період до початку Змагання послуга перереєстрації на іншу особу або зміна дистанції платна. Вартість послуги складає 100 грн. Перереєстрація можлива не пізніше 2 серпня 2020 року (включно) і здійснюється шляхом відправлення заявки (в довільній формі) на адресу . 

3.3. Видача стартових пакетів буде проходити в стартовому містечку згідно з програмою фестивалю

3.4. При отриманні стартового пакету, спортсмен зобов’язаний мати при собі Угоду про зняття від відповідальності із власним підписом, все спорядження з переліку, що відмічене, як “обов’язкове” та документ, що посвідчує особу.

3.5. Підписом в Угоді учасник підтверджує згоду з усіма пунктами Угоди та регламенту.

3.6. На момент старту учаснику має виповнитися 18 років. У випадку невідповідності цій вимозі участь необхідно обговорювати з організаторами трейлу.

3.7. Для участі в забігу Chornohora Sky Marathon учасник повинен відповідати хоча б одній з наведених вимог:

 • щонайменше один успішний фініш в офіційних бігових змаганнях 2019 — 2020 років на дистанції не менше 40 кілометрів з будь-яким покриттям.

У випадку невідповідності наведеній вимозі участь необхідно обговорювати з організаторами фестивалю.

3.8. Всі учасники зобов’язані мати на старті кожного забігу все спорядження, що відмічено в переліку, як “обов’язкове” за виключенням тих речей, що будуть напередодні старту оголошені організаторами необов’язковими (виходячи з найактуальніших прогнозів погоди).

3.9. Навмисна або випадкова відсутність елементів обов’язкового спорядження призводить до накладення штрафів або навіть дискваліфікації. Будь-яке своє сміття від продуктів та спорядження учасник зобов’язується нести до фінішу і належним чином його утилізовувати. Навмисна або випадкова втрата сміття на дистанції карається дискваліфікацією.

3.10. Учасники не заперечують, що їх особисті дані (прізвище, ім’я, дата народження та стать) будуть публічно оприлюднені в переліках учасників та в протоколах з результатами, а фото та відеоматеріали з їх зображеннями можуть бути використані організаторами для поширення інформації про фестиваль в будь-яких ЗМІ.

3.11. Участь у будь-якому із забігів фестивалю пов’язана з ризиком отримання травм різного ступеню тяжкості, від самих легких, до таких що призводять до часткової недієздатності або навіть смерті. Усвідомлюючи це, всю відповідальність за подібні випадки учасники приймають на себе і зобов’язуюсь при найменших підозрах виникнення подібних ситуацій одразу ж припиняти участь в забігу.

4. Реєстраційний внесок

4.1. Для участі у забігу Chornohora Sky Marathon учасник повинен оплатити реєстраційний внесок:

Для громадян України

 • 870 грн. при реєстрації до 31.12.19
 • 980 грн. при реєстрації з 01.01.20 по 30.06.20
 • 1150 грн. при реєстрації з 01.07.20 по 02.08.20

4.2. Для участі у забігу Chornohora Sky Race учасник повинен оплатити реєстраційний внесок:

Для громадян України

 • 750 грн. при реєстрації до 31.12.19
 • 870 грн. при реєстрації з 01.01.20 по 30.06.20
 • 980 грн. при реєстрації з 01.07.20 по 02.08.20

4.3. Стартовий пакет учасника включає в себе:

 • стартовий номер;
 • пам'ятний баф із символікою змагання;
 • трансфер із стартового містечка на місце старту в с. Луги учасників забігу Chornohora Sky Marathon;
 • трансфер із стартового містечка на місце старту в урочищі Козьмещик учасників забігу Chornohora Sky Race;
 • обслуговування чіповою системою;
 • забезпечення супроводу змагань гірськими рятувальниками та бригадами МЧС;
 • допуск на перебування на території заповідника;
 • напої та харчування в проміжних таборах;
 • пам’ятні сувеніри від організаторів;
 • матеріали від партнерів та спонсорів;
 • напої та харчування на фініші після забігів;
 • фотографії із забігів;
 • офіційне відео після події.

4.4. Додатково учасник за бажанням може замовити та оплатити:

 • пам’ятну медаль фінішера – 180 грн.

4.5. Якщо учасник замовив пам’ятну медаль фінішера, але не зміг подолати дистанцію свого забігу в рамках встановленого ліміту часу, то пам’ятна медаль фінішера цьому учаснику не надається і плата за пам’ятну медаль фінішера не компенсовується.

4.6. У випадку травми, хвороби чи будь-яких інших форс-мажорних обставин, що не дають зареєстрованому учаснику можливості прийняти участь у фестивалі, організатори можуть компенсувати оплачений реєстраційний внесок в розмірі 50% від сплаченої суми. Для отримання компенсації учасник повинен не пізніше 31 липня 2019 року надати документи, що підтверджують факт травми, хвороби чи виникнення форс-мажорних обставин. В будь-яких інших випадках реєстраційний внесок не компенсується.

4.7. Учасники віком 60 років та старші, учасники бойових дій в зоні АТО, особи з інвалідністю, що не мають протипоказань для участі у змаганнях, а також мешканці Рахівського району Закарпатської області оплачують 50% реєстраційного внеску. Для отримання знижки треба написати лист у довільній формі на пошту організаторів .

4.8. Розмір реєстраційного внеску може бути змінений у зв’язку з нестабільним економічним становищем в Україні.

4.9. Учасник не може відмовитися від частини стартового пакету з метою зменшення його вартості.

5. Дистанції

5.1. На старті кожного забігу учасник зобов’язаний зафіксувати на своєму верхньому одязі (футболка, кофта, куртка) стартовий номер таким чином, щоб його було видно повністю. Знімати стартовий номер забороняється до моменту завершення участі у змаганнях.

5.2. Для кожного проміжного пункту на дистанціях Chornohora Sky Race та Chornohora Sky Marathon встановлюється ліміт часу на його проходження. Учасники, що прибули на проміжний пункт після завершення відведеного часу автоматично знімаються з дистанції, та доставляються в стартове містечко засобами організаторів фестивалю.

5.3. Волонтери, що працюють на дистанції, можуть вимагати від учасника надати для огляду спорядження, що є обов’язковим. Після такої перевірки учасник отримує штраф 20 хвилин за кожен елемент відсутнього обов’язкового спорядження.

5.4. Усі учасники на маршруті пов'язані правилами чесної гри та абсолютною забороною на втручання в маркування маршруту і руйнування природи.

5.5. Усі учасники звертають увагу на травми інших учасників змагань і зобов'язані допомагати тим, хто потребує допомогу та повідомляти організаторів про ситуацію, тип травми, розташування і номер учасника, який отримав травму.

5.6. Якщо учаснику необхідно припинити змагання через травму або стан здоров’я, учасник повинен негайно повідомити організатору свій стартовий номер зателефоном, що оголошений організаторами, як екстренний. З осіб, які не повідомляють про своє сходження з маршруту, може бути стягнуто витрати на необгрунтовану пошукову кампанію.

5.7. Учасники повинні, наскільки це можливо, сходити з дистанції на контрольних пунктах.

5.8. Організатор забезпечує транспортування учасників на базу змагань відповідно до наявних транспортних засобів - дуже ймовірно, що час очікування транспортного засобу для евакуації може бути довгим, тому завдання учасника полягає в тому, щоб дістатися до найближчого контрольно пункту, де він буде забезпечений першою медичною допомогою та їжею під час очікування транспортування в базовий табір.

5.9. Учасники, що хочуть покинути дистанцію з будь-яких причин і які при цьому можуть пересуватися без нанесення шкоди своєму здоров’ю, здійснюють це власними засобами.

5.10. Організатори залишають за собою право відміняти або змінювати дистанції забігів через несприятливі природні катаклізми, такі як торнадо, землетруси, лісові пожежі, грози та блискавки, а також інші надзвичайні ситуації в регіоні проведення фестивалю, як то війна, терористичні акти і будь-які інші події, що несуть загрозу безпеці учасників. В подібних випадках сума реєстраційного внеску та будь-яких інших витрат на участь у фестивалі учасникам не компенсується.

5.11. Траси забігів проходять складним гірським рельєфом, що включає в себе кам’янисті стежки, стирчащі коріння, слизькі багнисті ділянки, сипуче дрібне каміння, підйоми та спуски з кутом нахилу до 75 градусів.

5.12. Під час забігу може кардинально змінюватися погода від безхмарної і спекотної до різких злив, снігу, граду, поривчастого вітру і т.д., що значно підвищує складність проходження дистанції.

5.13. Деякі ділянки трас проходять дорогами, стежками або туристичними маршрутами, де можуть перебувати туристи, транспорт, пастухи зі своїми отарами та собаками. Також є вірогідність зустрічі з дикими тваринами, рептиліями та комахами.

5.14. Організатори, волонтери, медики та задіяні працівники служби з надзвичайних ситуацій мають право зупиняти, перевіряти стан здоров’я учасника в будь який момент забігу, перед його початком, та після фінішу і знімати учасника з дистанції, якщо є вірогідність небезпеки для його здоров’я або виявлено порушення регламенту забігу.

6. Дитячі забіги

6.1. Дистанції дитячих забігів:

- Біг на 100 м – до 6 років (включно);

- Біг на 500 м – 7-8 років;

- Біг на 1000 м – 9-13 років.

6.2. Участь в дитячих забігах безкоштовна.

6.3. Вік учасників змагань визначається станом на день проведення змагань (15 серпня 2020 року).

6.4. Кожен учасник змагань бере участь добровільно та за письмовою згодою батьків або уповноваженої супроводжуючої особи: тренер, викладач і т.д., які в свою чергу визнають всі ймовірні ризики для здоров’я учасника під час і після їх закінчення. Батьки учасника або уповноважена супроводжуюча особа (тренер, викладач і т.д.) письмово бере на себе особисту відповідальність за фізичний стан учасника і здатність завершити обрану дистанцію змагань.

6.5. На дистанції 100 м, 500 м та 1000 м переможці не визначаються. Усі учасники дитячого забігу отримують солодкі подарунки.

6.6. Допуск учасників до змагань здійснюється за наявності документів, що надаються при отриманні стартового пакета учасника: документ, що підтверджує вік учасника (обов'язково для всіх учасників); оригінал заповненого бланку «Виключення відповідальності» (підпис здійснюють батьки або уповноважені супроводжуючі особи: тренер, викладач і т.д.).

7. Нагородження

7.1.  На дистанціях Chornohora Sky Marathon та Chornohora Sky Race нагороджуються переможці та призери в абсолютному заліку (троє чоловіків та три жінки).

7.2. Пам'ятними кубками нагороджуються переможці у наступних вікових категоріях (один чоловік та одна жінка):

— 40+ років;

— 50+ років;

— 60+ років.

7.3. Переможці та призери, що відсутні на церемонії нагородження позбавляються своїх подарунків.

8. Забезпечення фестивалю

8.1. В стартовому містечку всі учасники фестивалю забезпечуються:

 • питною водою;
 • місцями для розміщення наметів;
 • вбиральнями;
 • можливістю зберігання особистих речей;
 • черговим лікарем та каретою швидкої допомоги.

8.2. До стартового містечка в селищі Кваси учасники добираються самостійно. Селище Кваси має автобусне сполучення з містом Івано-Франківськ та залізничне сполучення з містами Львів, Івано-Франківськ, Хмельницький, Вінниця, Київ.

9. Зміни в регламенті 

9.1. Організатори залишають за собою право змінювати діючий регламент в будь-який час з метою забезпечення найбільш ефективної організації змагань.

9.2. В разі ключових змін або доповнень, учасники фестивалю будуть додатково поінформовані повідомленням на електрону адресу, що була вказана при реєстрації.