Забіг у вишиванках 2020 - ВсіПробіги

Забіг у вишиванках

Київ, НК «Експоцентр України»
Кількість переглядів 6166


Дата: 24 серпня 2020 року, понеділок
Час старту: 09:00
Організатор: МК «Тарас Бульба»

Дистанції: 21км, 10км, 5км, 500м діти від 7 до 10р., 100м діти від 2 до 6р.

Вартість реєстрації:

21 км, 10 км, 5 км — 500 грн.
500 м, 100 м — безкоштовно


Сторінка заходу у Фейсбук

Забіг у вишиванках 2019


«Забіг у вишиванках» – яскраве патріотичне та родинне свято, свято єдності, коли українці згуртовуються, та усі разом, вдягнені у найкращі вишиванки, беруть участь у масовому забігу, символізуючи волю та незалежність нашої країни та нації.
Мета заходу: поширення патріотичного настрою серед українців,залучення населення до регулярних занять фізичною культурою і спортом, розвиток масового спорту в Києві та Україні, створення позитивного іміджу нашої країни у світі.

Стартовий пакет учасника: 21,1км, 10км та 5км
- футболка - вишиванка;
- медаль учасника змагань (видається на фініші);
- стартовий номер учасника;
- транспондерний чіп для виміру часу;
- користування роздягальнею та камерою схову;
- спеціальні пропозиції від партнерів заходу.
- захисна маска
- індивідуальний санітайзер

500м та 100м:
- користування роздягальнею та камерою схову;
- спеціальні пропозиції від партнерів заходу.

Умови допуску: До участі у забігу на дистанції 100 м допускаються всі бажаючі від 2 до 60 років, які не мають протипоказань за станом здоров'я для участі в даному забігу. Медична довідка не обов’язкова. Вік учасника визначається кількістю повних років станом на 24.08.2020 року. Кожен учасник змагань добровільно бере участь у змаганнях, визнаючи всі ймовірні ризики для власного здоров’я під час і після їх закінчення а також бере на себе особисту відповідальність за свій фізичний стан і здатність завершити дистанцію змагань.

Здоров’я: Усі зареєстровані учасники змагань самостійно несуть відповідальність за власне життя та здоров’я. При отриманні стартового пакету, учасник зобов'язаний підписати заяву, відповідно до якої він повністю знімає відповідальність з організаторів за свій фізичний стан до змагань, за можливий збиток здоров'ю, отриманий під час змагань, а також за стан здоров'я після змагань. Медичне обслуговування в процесі змагань здійснює чергова бригада медичної допомоги, яку забезпечує Організатор.