Солом'янський пробіг, присвячений Дню фізичної культури і спорту 2020 - ВсеПробеги

Солом'янський пробіг, присвячений Дню фізичної культури і спорту

Київ, парк Відрадний
Кількість переглядів 794


Дата: 19 вересня 2020 року, субота
Час старту: 10:00
Організатор: Асоціація Бігунів України

Дистанції: 10км, 1км


Пробіг присвячений Дню фізичної культури і спорту 2016

Асоціація бігунів України (АБУ) запрошує до парку “Відрадний” – чарівного місця столиці України – любителів оздоровчого та спортивного бігу (аматорів та професіоналів), усіх бажаючих, які мають належну підготовку, взяти участь у Солом’янському легкоатлетичному пробігу, присвяченому Дню фізичної культури і спорту України.

На цих змаганнях визначаються кращі на дистанції 10 км серед чоловіків та жінок в абсолютному заліку та у вікових групах (15 серед чоловіків та 10 серед жінок), на дистанції 1 км в заліку за рейтингом (окремо серед чоловіків та жінок), додатково визначаються 10 кращих серед усіх учасників змагань (незалежно від статі) на всіх дистанціях (з урахуванням статі, віку, дистанції та результатів учасників змагань) в абсолютному заліку за рейтингом, а також кращі бігуни в абсолютному заліку на дистанції 1 км серед учнів та студентів закладів професійно-технічної та вищої освіти, що функціонують на території Солом’янського району міста Києва.

УЧАСНИКИ ЗМАГАНЬ

До участі у змаганнях допускаються любителі оздоровчого та спортивного бігу (аматори та професіонали), усі бажаючі, які мають належну підготовку та не мають протипоказань за станом здоров’я для участі в цих змаганнях.

Кожен учасник змагань несе особисту відповідальність за рівень своєї підготовки, власну безпеку, життя та стан здоров'я, фізичні травми, ушкодження, будь-яки збитки та інші ризики, пов’язані із участю в цих змаганнях.

На дистанції 10 км беруть участь чоловіки та жінки віком 12 років і старші.

На дистанції 1 км беруть участь:

чоловіки та жінки віком 8 років і старші;

- учні та студенти закладів професійно-технічної та вищої освіти Солом’янського району міста Києва.

Вік учасників змагань визначається на день проведення змагань.

Допускається участь в змаганнях на обох дистанціях з окремою реєстрацією на кожній.

УМОВИ ПРОВЕДЕННЯ ЗМАГАНЬ

Дистанції змагань: 10 км (10 кіл) та 1 км (1 коло).

На дистанції 1 км проводяться декілька забігів (чоловіки та жінки окремо): спочатку учасники змагань віком 8 років і старші, потім – учні та студенти закладів професійно-технічної та вищої освіти Солом’янського району міста Києва.

На дистанції 10 км змагання проводяться в один забіг (чоловіки та жінки разом).

Ліміт часу на дистанції 10 км становить 1 годину 20 хвилин.  

Пункти гідратації: у приміщенні спортивного комплексу Київського спортивного ліцею-інтернату, на дистанції та на фініші змагань.

ВИЗНАЧЕННЯ ПЕРЕМОЖЦІВ

Змагання особисті.

Дистанція 10 км – першість визначається:

– в абсолютному заліку окремо серед чоловіків та жінок (згідно із результатами);

– у вікових групах (згідно з особистими рейтингами World Masters Athletics (WMA):

серед чоловіків: 12-15, 16-17, 18-19, 20-22, 23-29, 30-34, 35-39, 40-44, 45-49, 50-54, 55-59, 60-64, 65-69, 70-74, 75 років і старші.

серед жінок: 12-15, 16-17, 18-19, 20-22, 23-29, 30-39, 40-49, 50-59, 60-69, 70 років і старші.

Дистанція 1 км – першість визначається окремо серед чоловіків і жінок:

в абсолютному заліку окремо серед учнів професійно-технічних навчальних закладів, студентів навчальних закладів вищої освіти I-II рівнів акредитації (перша група) та навчальних закладів вищої освіти III-IV рівнів акредитації (друга група) Солом’янського району міста Києва (згідно із результатами);

в заліку за рейтингом серед учасників змагань віком 8 років і старші незалежно від віку (згідно з особистими рейтингами WMA).

На обох дистанціях – першість в абсолютному заліку за рейтингом визначається серед усіх учасників змагань (на 10 км, 1 км або на обох дистанціях) з урахуванням статі, віку, дистанції та результатів учасників (згідно з особистими рейтингами WMA).

Особисті рейтинги WMA визначаються за допомогою електронного калькулятора “WMA Age-grading calculator”.