Онлайн забіг Endorphin Run 2020 - ВсіПробіги

Онлайн забіг Endorphin Run

Кропивницький
Кількість переглядів 2114


Дата: 30 травня 2020 року, субота
Організатор: KroRunClub

Дистанції: 42км, 21км, 10км, 5км

Вартість реєстрації:

без медалі - 50 грн.
з медаллю - 225 грн.


Сайт забігу

2020 вражає непередбачуваністю. Задоволення від завершеної пробіжки є незмінним у всі часи.

Чи бували у вас такі думки? Півмарафон у 5 кіл - нудно! Старт о 09.00 - хто ненавидить сон? Старт о 11.00 - я ж розтану під цим пекельним cонцем! Чому знов шосе, а де красиві гори-полонини? Трейл, а де асфальт та музика, чому знову місимо болото і ковтаємо пил? Знайомо? Скільки бігунів - стільки уявлень про ідеальний забіг! Ми вас розуміємо. Нарешті, тільки ви і ніхто крім вас не вирішує, о котрій стартувати та яким маршрутом бігти.

Додай собі ендорфінчиків - зареєструйся на Endorphin Run 2020 та гарантовано отримай порцію гормонів щастя! Виходь на дистанцію, фінішуй і ти відчуєш незбагненний підйом духу і прилив сил, відчуття, що тобі під силу все не змусить себе довго чекати.Унікальна медаль у формі елемента молекули ендорфіну завжди нагадуватиме про так звану “ейфорію бігуна” і мотивуватиме до нових бігових пригод. Онлайн диплом з результатом стане предметом гордості та джерелом приємних спогадів на багато років.
А тепер до справи:
Дистанціїї: 2 км, 5 км, 10 км, 21 км і звісно він - Пан Марафон 42 км.)

Дата: 30.05-31.05 2020 року
Детальні умови участі читай при реєстрації.
Онлайн-забіги об'єднують людей з усього світу, біжимо щоб вдосконалюватися, розважатися і бути частиною крутої спільноти непосидючих.

Це так просто! Отримай свій фан на #endorun!