Онлайн забіг «Час бігти» 2020 - ВсеПробеги

Онлайн забіг «Час бігти»

Кропивницький, будь-яке зручне місце
Кількість переглядів 1242

krorunclub забіг пробіг онлайн забіг онлайн забег funДата: 4 липня 2020 року, субота
Організатор: KroRunClub, ГО «Клуб прогресивних ініціатив»

Дистанції: 21км, 10км, 5км, 2км

Вартість реєстрації:

50 грн.
Медаль фінішера — 225 грн.


Зареєстровано: 47

Facebook сторінка
Телеграм канал
Viber канал

Правила змагань


Коли краще бігати зранку чи ввечері? Якщо спитати Google, то отримаєте 525 000 варіантів за 0,47 секунд! Та навіщо той гугл, нам цікаві ваші відповіді, от і  вигадали онлайн забіг «Час бігти». Виходь на пробіжку в улюблений час: зранку (з 04.00 до 13.00), або ввечері (з 16.00 до 00.00), а ми порахуємо, кого в нашій біговій спільноті більше «Сов» чи «Жайворонків»?

 

Хто швидше? Любителі вранішньої прохолоди чи поціновувачі заходів сонця. Обіцяємо після фінішу поділитись цікавою статистикою. Ранкові пробіжки забезпечують гарний початок дня, а вечірні – чудовий спосіб розслабитись після важкого дня.

 

Обирати тобі, а ми пропонуємо такі дистанції.

Ідеальні: 2 км –  для першої пробіжки, 5 км – для універсальних бігунів, 10 км – для першої серйозної дистанції, 21 км – для заявки на марафон.

 

Щоб пробіжка принесла тобі задоволення, не забувай в літню пору спека може зіграти поганий жарт з тобою, тому: прислухайся до свого організму, не забувай пити кожні 20-30 хвилин, по можливості обирай маршрути в тіні, одягу має бути катастрофічно мало, не зайвим буде сонцезахисний крем. 

 

І звісно приємності: кожного фінішера чекатиме унікальна медаль із сюрпризом. Бо насправді, тобі не потрібно обирати куди бігти до «Сов» чи «Жайворонків», ми віримо, що найкращий час для пробіжки – це зручний саме для тебе і наша медаль не дасть про це забути!