Благодійний онлайн забіг «Крок до мільйону» 2020 - ВсеПробеги

Благодійний онлайн забіг «Крок до мільйону»

Україна, будь-яке зручне місце
Кількість переглядів 21739

#крок_до_мільйонуДата: 8 листопада 2020 року, неділя
Час старту: 20:00
Організатор: БФ «Кіддо»

Дистанції: онлайн 5км від 10р.

Вартість реєстрації:

450 грн.
Закриття реєстрації: о 20:00 8 листопада


Результати

Зареєстровано: 477


Сторінка заходу у Фейсбук
Сайт


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

«Крок до мільйону» - це загальнонаціональний спортивний захід, що відбудеться 7-8 листопада 2020 р. і має на меті об’єднати здоровий спосіб життя і системну благодійність. 


Ми ставимо собі амбітну ціль: достукатися до мільйону сердець і розповісти про проблему діток з рідкісними (орфанними) захворюваннями в Україні.
Поштовхом до організації забігу став безпрецедентний благодійний збір "Мільйон гривень для Єлисея" від благодійного фонду "КІДДО" для порятунку життя маленького Єлисея зі страшним діагнозом: СМА 1-го типу.


Ми запрошуємо об’єднатися всіх, хто любить спорт і чекаємо на підтримку бігунів, триатлетів, футболістів, гімнастів.
Сьогодні є потреба ваші бігові кілометри перетворити в бажаний «мільйон» і подарувати життя маленькій людині! Адже об’єднуючися для порятунку одного життя, ми рятуємо весь світ!
Співтовариство раннерів України сьогодні - це десятки тисяч людей, для яких бігти заради здоров’я та життя – звичайна справа. Наша мета: зібрати 1 млн грн для порятунку дитячого життя і нам потрібно для цього 3000 небайдужих спортсменів!

Ваша реєстрація – це перший крок, який є благодійним внеском для порятунку життя. Ми вміємо бути вдячними і вже за це ми даруємо сердечки кіддо-подяк у вигляді подарунків від наших партнерів. Вже на першому етапі ви отримуєте подарунки від партнерів і звісно стартовий пакет і медаль фінішера, які ми надішлемо до початку забігу як кіддо-подяку!


Ми просимо об’єднатися всі спортивні клуби України, організаторів спортивних подій та небайдужих людей заради того, щоб діти з діагнозом СМА стали видимі і отримали шанс на життя! Ми будемо вдячні кожному з учасників забігу за його кроки, тож залучаємо всіх охочих партнерів для обміну сердечок кіддо-подяк на подарунки для наших учасників.


Ваш #крок_до_мільйону:
•  зареєструйтеся на забіг і сплатіть реєстраційний внесок. 350 із 450 грн оргвнеску будуть направлені на благодійний збір «Крок до мільйону» від БФ «КІДДО». Вже на цьому етапі ви гарантовано отримаєте стартовий номер, стартовий пакет з подарунками від партнерів та медаль фінішера.
•  Хочете запросити друзів або бігти корпоративною командою? Ми будемо вдячні! Зверніться  до організаторів [email protected] за унікальним власним промо-кодом для запрошення. Надсилайте цей промо-код друзям для реєстрації. Чим більше людей зареєструється за вашим промо-кодом, тим більше кіддо-подяк ми вам нарахуємо для обміну на подарунки!
•  біжіть свої 5 км добра в будь-який час 7 або 8 листопада 2020 р у будь-якому місті будь-якої країни! Не забудьте надягти свій стартовий номер, щоб розповісти людям про вашу місію. Робіть фото після проходження дистанції з вашим результатом. Результат додавайте у цьому заході на сайті, а скрін свого треку надсилайте організаторам на [email protected] і займайте своє місце в рейтингу бігунів (Результаты надсилаються впродовж 3-х днів після забігу). Першим 20-ти (10 чолоівіків та 10 жінок) в рейтингу та троє перших у кожній віковій категорії - подарунки від партнерів.
•  поділіться з друзями вашою світлиною після проходження забігу з медаллю фінішера в соціальних мережах з текстом : «мій #крок_до_мільйону за життя!» Ми оберемо пости з таким текстом із найбільшою кількістю лайків/перепостів і першим 10-ти нарахуємо кіддо-сердечки для обміну на подарунки.
•  Допомагайте і ви, перерахувавши будь-яку суму з приміткою "крок до мільйону" на карту ПРИВАТБАНК або за посиланням
https://www.liqpay.ua/ru/checkout/card/i28013171871


У стартовий пакет входять:
•  стартовий номер
•  медаль фінішера
•  подарунки від партнерів

Перші 250 зареєстрованих учасників отримають стартовий пакет до забігу (відправка стартових пакетів буде 04.11.20), з 251 номеру учасники отримають стартові пакети після 10.11.2020.

Для учасників з Дніпра видача стартових пакетів відбудеться 06.11.20 з 10:00 до 19:00 за адресою Глінки 1 (3 поверх, офіс БФ "Кіддо") або 07.11.20 з 9:00 до 9:30 у сквері Прибрежний (вул. наб. Перемоги)


Робити добро просто! Приєднуйтеся!
#доброколо_Kiddo
#крок_до_мільйону
#шаг_к_миллиону

Партнери благодійного забігу:

EVA.UA - магазини товарів для краси та догляду №1 в Україні

"Цікава кава" - інтернет магазин кави та чаю

- ZOZ.UA - виготовлення еко продукції

- Prosto-Dari - інтернет-магазин подарунків

- Корпорація "Біосфера" - товари для дому та гігієни в Україні

- Soho - вологі серветки