Steel Runners Night Half Marathon 2022 - ВсіПробіги

Steel Runners Night Half Marathon

Кременчук
Кількість переглядів 1480


Дата: 19 березня 2022 року, субота
Час старту: 19:00
Організатор: Бігова спільнота «STEEL RUNNERS»

Дистанції: біг 21км дорослі від 18р., біг 15км дорослі від 18р., біг 10км дорослі від 18р., біг 5км дорослі від 18р.

Умови допуску: Учасники допускаються до забігу за умови належної і своєчасної реєстрації за телефоном і в строки, визначені Організатором Забігу. Організатор Забігу має право призупинити або припинити реєстрацію Учасників. Учасник вважається зареєстрованим, якщо він заповнив заявку і отримав підтвердження про прийняття його заявки. Допуск учасників до Забігу здійснюється після попередньої реєстрації та отримання стартового номеру учасника, а також надання оригіналу заповненого Листа загальної інформації, обов'язково для всіх учасників.

Зареєстровано: 2

Сайт заходу


​​
​​​​​​​

​​​​​​​Положення пробігу
Місце проведення:
Україна, Полтавська область, місто Кременчук, проїзна частина вулиці Володимира Великого, в обох напрямках руху в проміжку між  перехрестями вулиці Володимира Великого та провулку Тецівського до перехрестя вулиці Володимира Великого з вулицею Данила Галицького. 
Старт-фініш: сквер «ENERGY», поблизу ПК «Нафтохімік».

Забіг «STEEL RUNNERS NIGHT HALF MARATHON» (далі - Забіг) проводиться з метою популяризації та розповсюдження бігових масових заходів у місті Кременчуці, а також:

• популяризації та пропаганди здорового способу життя;

• залучення до міста Кременчука більшої кількості туристів,  учасників та спостерігачів забігу;

• розвитку спорту;

• інформування, мотивування та заохочення мешканців та гостей міста до здорового способу життя, допомога в досягненні особистих та загально визнаних спортивних цілей, стимулювання росту спортивних досягнень у широких масах населення міста Кременчука та Кременчуцького регіону.

Організатор забігу - бігова спільнота «STEEL RUNNERS» міста Кременчука.

 

Базові правила проведення Забігу «STEEL RUNNERS NIGHT HALF MARATHON». 

Дистанції забігу: 5+км, 10+км, 15+км та 21,1+км.

Позначка «+» значить, що може бути відхилення від дистанції у більшу сторону у зв’язку з тим, що бігова ділянка проходить по вулиці для руху автомобілів.

Рух транспортних засобів в місці проведення Забігу під час його  проведення має бути повністю припинений. 

Організатор забігу гарантує проведення змагань за будь-яких погодних умов.

Кожен учасник Забігу особистим підписом у відповідних стартових документах (для учасників у віці до 15 років підпис даних документів здійснюється батьками або іншими уповноваженими особами)  підтверджує свою обізнаність та ознайомлення з усією інформацією про Забіг, наданою організатором, та засвідчує свою згоду з усіма правилами проведення заходу.

Правила та загальні умови проведення заходу - офіційний документ, який діє на правах договору між організатором і учасником змагань.

Будь-які пропозиції, правки і доповнення до цього документу приймаються на електронну пошту Організатора змагань .

Кожен учасник добровільно бере участь у Забігу, самостійно визначає всі ймовірні ризики для власного здоров'я під час та після проведення забігу.

Кожен учасник бере на себе особисту відповідальність за свій фізичний стан і здатність завершити обрану дистанцію Забігу.

Кожен учасник підписує Лист з загальною інформацією Забігу.

Організатор Забігу не несе відповідальності за фізичні травми, ушкодження, погіршення фізичного стану, які учасник поніс під час проведення Забігу з вини третіх осіб.

Організатор Забігу не несе відповідальності за погіршення фізичного стану учасника після проведення Забігу.

Організатор Забігу не несе відповідальності за будь-які збитки (втрату або пошкодження особистих речей), які учасник поніс під час проведення з Забігу з власної вини або вини третіх осіб.

Організатор Забігу не несе відповідальності за будь-які збитки, пошкодження або іншу шкоду, завдану третім особам під час Забігу учасниками або глядачами Забігу.

Організатор забігу гарантує нагородження кожного учасника забігу пам’ятними медалями та подарунками від партнерів забігу, незалежно від зайнятого місця.

Організатор забігу забезпечує фіксацію часу проходження дистанцій кожному учаснику шляхом надання чипів. Після фінішу кожен учасник повинен здати чип представникам організатора (волонтерам на фініші). У разі втрати чіпа учасник має відшкодувати організатору вартість чипу, яка складає 200 (двісті) гривень 00 коп.

За результатами проведення забігу кожен учасник отримає СМС-повідомлення із часом проходження дистанції, та електронний диплом фінішера. Фінішний протокол – складається виключно для організатора, не з метою рейтингу учасників. На вимогу учасника організатор має право надати інформацію по ньому.

Переможці не обираються, рейтинг результатів не ведеться.  Окремі учасники можуть бути нагороджені додатковими призами за особливі досягнення під час проведення забігу.