Вістник весни 2022 - ВсіПробіги

Вістник весни

Одеса, траса здоров'я, навпроти пляжу "Дельфін"
Кількість переглядів 1036


Дата: 27 березня 2022 року, неділя
Час старту: 09:00
Організатор: Біговий клуб "Marathon"

Дистанції: 21км, 10км

Вартість реєстрації:

21 км — 600 грн. до 06.03
10 км — 400 грн. до 06.03


Сайт клубу


​​​​​​​​​​​​​​

МЕТА ПРОБІГУ
Пробіг "Вісник весни" проводиться з метою: • популяризації здорового способу життя; • виявлення кращих спортсменів; • залучення молоді до занять спортом.

ЗАГАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ ПРО ПРОВЕДЕННЯ ПРОБІГУ
Час 27 березня 2022 - 09.00 Місце: траса "Здоров'я". Маршрут: дивіться в розділі маршрут. Дистанція: 10 та 21,1 км асфальт Організація: сучасний рівень організації змагань: професійне суддівство, пам'ятні сувеніри та призи. ЧІПОВА СИСТЕМА Участь: аматорські змагання для всіх бажаючих: чоловіків і жінок від 14 років. Реєстрація: попередня Участь в змаганнях - платне. З вартістю можна ознайомитися в розділі «Вартість участі і умови оплати».

ПРОГРАМА ПРОБІГУ
08:00 - 09:00 - підготовка до старту
09:00 - старт
​​​​​​​09:00 - 11:30 - тривалість пробігу
11:30 - 12:00 - підведення підсумків
12:00 - нагородження переможців
12:30 - лотерея (розіграш цінних призів по стартовим номерам)

КАТЕГОРІЇ УЧАСНИКІВ
Чоловіки – 14-17 18-29 30-39 40-49 50-59 60-69 70+
Жінки – 14-17 18-29 30-39 40-49 50-59 60+

УМОВИ ОПЛАТИ
Участь у пробігу "Вісник весни" є платною. Вартість реєстрації зростає з наближенням дня старту. Майстри спорту і майстри спорту міжнародного класу з бігу на довгі дистанції звільняються від стартового внеску при пред'явленні посвідчення. Способи оплати реєстраційного внеску: Оплата здійснюється на картковий рахунок Монобанк 5375 4141 1639 2829 після реєстрації на сайті. У виняткових випадках учасники можуть здійснити оплату готівкою в день старту. Онлайн реєстрація 21.1 км.: 600 грн до 6 березня, 700 грн до 22 березня. В день старту: 750 грн Онлайн реєстрація 10 км.: 400 грн до 6 березня, 500 грн до 22 березня. В день старту: 550 грн. У разі, якщо учасник не зможе взяти участь в змаганнях, треба попередити організаторів за 7 днів до старту. При поважній причині внесок повертається.

РЕЄСТРАЦІЙНИЙ ПАКЕТ УЧАСНИКА
Пакет включає :

  • номер учасника з чіпом
  • медичне та технічне обслуговування маршруту
  • вода на поживних пунктах і фініші
  • пам'ятна медаль учасника, який фінішував у «Вісник весни»
  • роздягальні, камера зберігання
  • на фініші чай, вода, фрукти, солодощі

Порядок і правила використання реєстраційних номерів: Кожен учасник отримує спеціальний номер, який повинен бути відкритим. Учасникам забороняється закривати номера повністю або частково, передавати третім особам, порушувати правила цього положення і загальноприйняті правила спортивної поведінки.

НАГОРОДЖЕННЯ ПЕРЕМОЖЦІВ
Нагородження переможців в абсолютній і вікових категоріях буде проводитися після підведення підсумків в 12:00. На дистанції 10 км нагородження проводиться тільки а абсолюті, перші 6 місць у чоловіків і жінок. Розмір призів буде залежати від кількості учасників і від наших партнерів і буде оголошений пізніше. Багаторічна традиція пробігу ,, Вісник весни " започаткована організатором першого пробігу Володимиром Погорєловим - будь-яка фірма, біговій клуб або зацікавлена ​​особа може заснувати свій приз (самому перспективному бігуну, кращему бігуну клубу, за особистий рекорд і т.п.) і вручити його на п'єдесталі на нагородженні. Іменинники 27 березня - безкоштовна реєстрація, від організаторів за традицією пробігу "Вісник весни" (для підтвердження потрібно надати документ в день старту). Після нагородження переможців - розіграш цінних призів по стартовим номерам (лотерея).

МЕДИЧНА ДОВІДКА
Організаторами пробігу скасовано вимогу про пред'явлення медичної довідки. Учасники допускаються до участі в змаганнях, надавши розписку про повну відповідальність за стан свого здоров'я і фізичну підготовку. Згідно з юридичними зобов'язаннями цих положень - організатори змагань не несуть ніякої відповідальності за стан здоров'я і фізичну підготовку учасників, а також інших непередбачених обставин і наслідки (будь ласка, дивіться пункт "Юридичні зобов'язання учасників").Разом з тим, організатори пробігу радять усім учасникам відвідати напередодні лікаря-терапевта і в разі незадовільного самопочуття - не брати участь в пробігу. На вимогу організаторів пробігу головний лікар змагань і / або бригада швидкої допомоги можуть перевірити стан здоров'я будь-якого учасника до старту, під час бігу, в разі необхідності, не допустити / зняти учасника зі змагань.

ЮРИДИЧНІ ЗОБОВ'ЯЗАННЯ УЧАСНИКІВ
​​​​​​​Підписавши реєстраційну форму та сплативши реєстраційний внесок, кожен учасник дає згоду дотримуватися положень, а також обережної і поміркованої поведінки на протязі всіх змагань. Крім цього, сплативши реєстраційний внесок, кожен учасник дає згоду і підтверджує: • що він / вона несе повну відповідальність за стан свого здоров'я та фізичної підготовки і звільняє організаторів змагань від жодної відповідальності з цього приводу. • що він / вона уповноважує організатора обробляти його / її особисті дані, які мають відношення до змагання, • що він/вона дають згоду організаторам на необмежену безкоштовне використання статичних і рухомих аудіовізуальних записів із зображенням учасника в пробігу «Вісник весни», без територіальних обмежень, будь-якими сторонами, в комерційних і рекламних цілях і / або з метою створення архіву змагання; учасник відмовляється від будь-яких вимог, які можуть виникнути щодо прав на використання такої аудіовізульной інформації; • що він / вона звільняють організаторів, співорганізаторів, волонтерів і будь-які сторони, задіяні організаторами з будь-яким ступенем відповідальності без винятку, від відповідальності, пов'язаної з діями, заявами, обставинами, станом, умовами цих положень, які були завдані ним / нею, іншими учасниками і іншими сторонами; • що він / вона приймають можливе рішення організаційного комітету про своє недопущення, дискваліфікацію, відгук і т.д., передбачені цими положеннями і / або чинним законодавством України; що він / вона погоджується на можливий огляд лікарем до, під час і після змагань в будь-який момент і можливе зняття його / її з дистанції за порадою лікаря.

ФОРС МАЖОР
У разі форс-мажорних обставин: несприятливих погодних умов; несприятливих соціально-політичних, епідеміологічних умов у країні та інших надзвичайних і непередбачених ситуацій, змагання можуть бути перенесені.

СКАРГИ
Кожна заява про результати, умови участі та проведення пробігу подаються учасниками головному секретарю «Вісник весни» тільки в письмовому вигляд,і тільки протягом двох годин після фінішу останнього учасника і будуть розглянуті суддівською колегією протягом півгодиниі. По завершенню двох годин будь-які скарги щодо вищезгаданого не приймаються і не розглядаються.

ЗВ'ЯЗОК З ОРГАНІЗАТОРАМИ​​​​​​​
Офіційний вебсайт ,, Вісник весни "є основним і вичерпним джерелом інформації про подію і комунікації між учасниками і організаторами. Вся інформація: оновлення, зміни, правила і т.д. буде розміщуватися на веб-сайті. Положення є попередніми і можуть бути переглянуті і оновлені протягом підготовки до події.​​​​​​​

ЗАКЛЮЧНА ПРИМІТКА
Всі спірні випадки не передбачені цими положеннями, підпадають під дію норм і статутів Федерації легкої атлетики України і чинного Законодавства України. Організатори залишають за собою право вносити зміни в положення і правила протягом підготовки і в день змагань з метою поліпшення організації події. Найважливіші можливі зміни в маршруті, терміни, правила, вимоги до учасників будуть додані до положень і висвітлені на головній сторінці офіційного сайту.