Забіг у вишиванках 2017 - ВсеПробеги

Забіг у вишиванках

Київ, Русанівська набережна, 12
Кількість переглядів 5294

#VyshyvankaRun2017#Забігувишиванках2017 #VR2017RUSANIVKAДата: 24 серпня 2017 року, четвер
Час старту: 09:00
Організатор: Федерація любителів спорту

Дистанції: 10км, 5км, 500м діти від 10 до 15р.

Умови допуску: Усі зареєстровані учасники змагань самостійно несуть відповідальність за власне життя та здоров’я. При отриманні стартового пакету, учасник зобов'язаний підписати заяву, відповідно до якої він повністю знімає відповідальність з організаторів за свій фізичний стан до змагань, за можливий збиток здоров'ю, отриманий під час змагань, а також за стан здоров'я після змагань (зразок додається). Медичне обслуговування в процесі змагань здійснює чергова бригада медичної допомоги, яку забезпечує Організатор.
Вартість реєстрації:

350 грн.


Результати

Веб-сайт змагання
Сторінка заходу у Фейсбук

        ЗАБІГ У ВИШИВАНКАХ - це головна спортивна подія до Дня Незалежності. За три роки географія забігу поширилася. Тепер, у 2017 році завдяки організатору проекту – «Федерації любителів спорту» – «Забіг у вишиванках» відбудеться не лише в Києві, а й в інших містах країни: Львові, Одесі, Херсоні, Рівному, Миколаєві, Дніпрі. Учасники забігу знайшлися також в закордонній українській громаді – бігтимуть українці в Нью-Йорку, Філадельфії, Чикаго, Торонто, Мюнхені, Австралії та інших країнах.
        «Забіг у вишиванках» – яскраве патріотичне та родинне свято, свято єдності, коли українці згуртовуються, та усі разом, вдягнені у найкращі вишиванки, беруть участь у масовому забігу, символізуючи волю та незалежність нашої країни  та нації.  
       «Забіг у вишиванках»  відбудеться 24 серпня 2017 року у Києві на Русанівці та в багатьох містах країни. Очікуємо, що цього року чисельність учасників забігу лише у столиці сягне більше 2 500 осіб.

       Організатор «Забігу у вишиванках»– «Федерація любителів спорту» . Місія «Федерації любителів спорту» –масове залучення населення до участі у спортивних заходах, об’єднання українців в спорті, виховання сильної, здорової нації.

      Автор ідеї – майстер спорту міжнародного класу з легкої атлетики Александр Кузін.