Стежка над Россю

Біла Церква, Київська обл., урочище «Голендерня»
Кількість переглядів 789


Дата: 4 червня 2017 року, неділя
Час старту: 11:00
Організатор: Команда БЦ марафону

Дистанції: 12км, 6км, 2км діти від 15 до 16р., 1км діти від 11 до 14р., 500м діти від 8 до 10р., 400м діти від 5 до 7р.

Вартість реєстрації:

безкоштовно

Результати

Сторінка заходу у Фейсбук

Мабуть, найбільш точно характеризує дух цих змагань його неофіційна назва - пробіг-пікнік. Тому якщо Ваші орієнтири метри і секунди, то ця траса навряд-чи порадує Вас особистими рекордами. Якщо ж Ви хочете отримати задоволення від пробіжки лісовими стежками і добре провести вихідний день на спортивному пікніку, то не пропустіть таку можливість 4 червня 2017 року і приїжджайте в Білу Церкву в урочище Голендерня. Мікс змагань і заміського походу - це і є "Стежка над Россю"!

Дистанцій пробігу багато і вони різні: від 400 м для дітей до 15 км для його дорослих учасників. Цілком можна підібрати кожному "за смаком".

Оскільки витратну частину змагань беруть на себе організатори, на "Тропе над Россю" немає традиційного стартового внеску. Ну а після фінішу, кожен учасник змагань потрапляє вже в зону пікніка. Вуха і чай з димком - традиційні атрибути цих змагань.

Дістатися до старту не складно. До місця старту-фінішу Вас довезе №14 маршрутне таксі. Це його кінцева зупинка, а відправляється маршрутка від залізниці вокзалу. Ті ж, хто буде добиратися своїм автомобілем, ставлять орієнтир вул. Лісова. Доїжджаючи до неї по вул. 2-ий Піщаної, Ви впретеся в шлагбаум на в'їзд в урочищі Голендерня. Далі пароль "На змагання" і проїжджаєте прямо метрів 300 до стартового містечка.