Солом'янський пробіг, присвячений Дню фізичної культури і спорту 2017 - ВсеПробеги

Солом'янський пробіг, присвячений Дню фізичної культури і спорту

Київ, парк Відрадний
Кількість переглядів 3263


Дата: 16 вересня 2017 року, субота
Час старту: 10:00
Організатор: Асоціація Бігунів України

Дистанції: 10км, 1км

Результати

Зареєстровано: 31


Пробіг присвячений Дню фізичної культури і спорту 2016

Час старту: 1 км о 10:00, 10 км об 11:00.

Траса пробігу: парк „Відрадний” в Солом’янському районі міста Києва (вул. Героїв Севастополя, 37А).

Учасники та програма змагань: до участі у змаганнях допускаються любителі оздоровчого та спортивного бігу, усі бажаючі, які мають належну підготовку та не мають протипоказань за станом здоров'я для участі в цих змаганнях.

Кожен учасник змагань несе особисту відповідальність за рівень своєї підготовки, стан свого здоров'я, власну безпеку та інші ризики під час змагань та по закінченню змагань.

Дистанції змагань: 10 км (10 кіл) та 1 км (1 коло).

Дистанція 10 км

Беруть участь:

 чоловіки за віковими групами: 12-15, 16-19, 20-22, 23-34, 35-39, 40-44, 45-49, 50-54, 55-59, 60-64, 65-69, 70-74, 75 років і старші;                         

 жінки за віковими групами: 12-15, 16-19, 20-29, 30-39, 40-49, 50-59, 60-69 років, 70 років і старші.

 Дистанція 1 км

 Беруть участь:

 - чоловіки та жінки віком 8 років і старші;

 - студенти ВНЗ Солом’янського району міста Києва.

 Вік учасників визначається на день проведення змагань.

 Визначення переможців

 Змагання особисті.

 Дистанція 10 км - першість визначається окремо серед чоловіків і жінок: 

- в абсолютному заліку - згідно із результатами;

- в заліку за віком - згідно з особистими рейтингами World Masters Athletics (WMA); 

- у вікових групах -  згідно з особистими рейтингами WMA.

Дистанція 1 км - першість визначається окремо серед чоловіків і жінок:

 - в абсолютному заліку серед студентів ВНЗ Солом’янського району міста Києва окремо для ПТУ,  ВНЗ I-II та III-IV рівнів акредитації - згідно із результатами; 

 - в заліку за віком серед чоловіків та жінок віком 8 років і старші - згідно з особистими рейтингами WMA.

РЕЄСТРАЦІЯ УЧАСНИКІВ

Перший етап реєстрації здійснюється на сайті https://vseprobegi.org  до 14 вересня 2017 року (включно).

Другий єтап реєстрації учасників змагань відбудеться 15 вересня  з  17:00 до 18:00 та 16 вересня з 08:00 до 09:45 на дистанції 1 км та з 08:00 до 10:45 на дистанції 10 км у приміщенні Спортивного комплексу Київського спортивного ліцею-інтернату (вул. Героїв Севастополя, 37).

При собі необхідно мати документи, що посвідчують особу та підтверджують дату народження, інвалідність або студентський квиток (для студентів).

Під час проходження другого етапу реєстрації кожен учасник, який пройшов перший етап реєстрації, заповнює картку учасника, заповнює та підписує особисту заяву, яка підтверджує стан його здоров’я, та одержує нагрудний номер.

Під час проходження другого етапу реєстрації кожен учасник, який не проходив перший етап реєстрації, заповнює картку учасника,  заповнює та підписує особисту заяву, яка підтверджує стан його здоров’я, сплачує стартовий внесок та одержує нагрудний номер.

За неповнолітніх (до 18 років) заяву підписують батьки або тренери-представники.

Стартовий внесок є особистим та добровільним, спрямованим на організацію та проведення змагань та не підлягає поверненню ні за яких обставин.

Учасник вважається зареєстрованим, якщо він заповнив картку учасника, заповнив та підписав особисту заяву, яка підтвердждує стан його здоров’я, сплатив стартовий внесок та одержав нагрудний номер.     

Нагрудні номери повертаються організаторам змагань після фінішування.

ПРОТЕСТИ І ПРЕТЕНЗІЇ

Учасник має право подати протест або претензію, які розглядаються суддівською колегією, до складу якої входять: головний суддя, старший суддя стартово-фінішної зони і головний секретар.

Рішення про перегляд призових місць приймається Директором змагань.

Організатор змагань повинен розмістити на сайті https://vseprobegi.org попередній протокол змагань не пізніше 3 календарних днів після проведення змагань.

Учасники змагань можуть оскаржити попередні результати протягом 3 календарних днів після публікації  попередніх  результатів змагань на адресу електронної пошти організатора змагань: sam.abu@meta.ua. По закінченню цього терміну попередні результати змагань (зі змінами, за необхідності) вважаються остаточними.

Нагородження

Переможці змагань та призери, які посіли 2, 3 місця на дистанції 10 км в абсолютному заліку (чоловіки та жінки) одержують дипломи та медалі, а переможці також кубки та грошові призи (500 та 400 грн. відповідно).

Переможці змагань (чоловік та жінка) та призери, які посіли 2-5 місця серед чоловіків та 2, 3 місця серед жінок на дистанції 10 км в заліку за віком одержують дипломи та грошові призи:

Ч О Л О В І К И:  1 місце - 500 грн., 2 місце -  400 грн., 3 місце - 300 грн., 4 місце - 250 грн., 5 місце - 200 грн.

Ж І Н К И:  1 місце - 500 грн., 2 місце - 300 грн., 3 місце - 200 грн.

Переможці змагань та призери, які посіли 2, 3 місця (чоловіки та жінки) на дистанції 10 км у вікових групах, а також на дистанції 1 км (чоловіки та жінки віком 8 років і старші) в заліку за віком одержують дипломи та медалі, а переможці також призи.

Переможці змагань та призери, які посіли 2, 3 місця на дистанції 1 км (студенти ВНЗ Солом'янського району міста Києва) в абсолютному заліку (чоловіки та жінки ПТУ, ВНЗ I-II та III-IV рівнів акредитації) одержують дипломи та медалі, а переможці також призи. 

Призи одержують найстарший та наймолодший учасники змагань.

Примітки.                                                                                                                                                                                                                                                             .  1. Нагородження грошовими призами в заліку за віком на дистанції 10 км здійснюється за умови одержання переможцями та призерами змагань (чоловіки та жінки) особистих рейтингів в розмірі не менше 80 та 75 відсотків відповідно.                                                                                                                                                                                       2. Нагородження призами та медалями у вікових групах здійснюється за умови наявності у віковій групі не менше 3 учасників. Можливо об'єднання малих вікових груп та роз'єднання великих (за погодженням з учасниками змагань).                                                                                                                                                                                   3. Переможці та призери змагань в декількох  особистих заліках нагороджуються грошовими призами лише 1 раз.

Проїзд   до  місця   реєстрації  та  змагань:   трамваями   маршрутів  № 1, 3 від станції метро “Вокзальна” до зупинки “Вул. Героїв Севастополя”.

Контактний телефон: (067) 780-77-39 Самойленко Iгор.