Одеський ультрамарафон «Куяльник» 2018 - ВсеПробеги

Одеський ультрамарафон «Куяльник»

с. Корсунці, Комінтернівський р-н, Одеська обл., лиман Куяльник
Кількість переглядів 4492


Дата: 9 червня 2018 року, субота
Час старту: 08:00
Організатор: Оргкомітет

Дистанції: 67,9км, 34км


Веб-сайт змагання

Одеський ультрамарафон «Куяльник» 2017
Одеський ультрамарафон «Куяльник» - це марафон на Півдні України по живописному ландшафту навколо самого чудесного лиману Куяльник, який розташувався всього в трьох кілометрах на північний захід від узбережжя Одеської затоки Чорного моря.

Це єдина в Україні надмарафонський дистанція, протяжністю 67 кілометрів прокладена вздовж унікального солоного лиману в найнижчій точці України: мінус 5 метрів від рівня моря.

Зберігаючи культурні традиції кочових народів і племен, що знайшли свій притулок на березі лиману, який з'єднував жвавий торговий шлях Київської Русі по річках Рось - Південний Буг - Кодима - Великий Куяльник до берегів Болгарії і Греції, ми і проводимо цей ультрамарафон!

Як і 700 років тому, за маршрутами видубивачів солі і чумаків, під «пісні» гарячого південного вітру, в супроводі символу України, який символізує могутність бога Посейдона, навколо лиману Куяльник - одного з найцікавіших і «космічних» лиманів планети! Далеко від цивілізації і в повній самоті, серед посушливих степових пейзажів ...

Траса забігу проходить по пересіченій місцевості, унікальною за видовою різноманітністю флори і фауни, навколо солоного лиману.