Wings for Life World Run - App Run - Kyiv 2018 - ВсеПробеги

Wings for Life World Run - App Run - Kyiv

Київ, Труханів острів
Кількість переглядів 1827


Дата: 6 травня 2018 року, неділя
Час старту: 14:00
Організатор: Top Runners

Дистанції: біг від автомобіля-кетчера


Сторінка заходу у Фейсбук

Wings for Life World Run 2017 Киев

WINGS FOR LIFE WORLD RUN – APP RUN – KYIV

БІЖИ РАЗОМ ЗІ ВСІМ СВІТОМ, ДЕ Б ТИ НЕ БУВ. 
БУДЬ ЧАСТИНОЮ ГЛОБАЛЬНОГО ЗАБІГУ – 6 ТРАВНЯ О 14:00 

Wings for Life World Run – це всесвітній благодійний забіг, метою якого є збір коштів для пошуку методів лікування травм спинного мозку. Учасники стартують одночасно по всьому світу, об’єднуючи 6 континентів. Серед бігунів – початківці, досвідчені бігуни, професійні спортсмени та учасники у інвалідних візках. 

Унікальною особливістю забігу є те, що учасники біжать не ДО фінішу, а ВІД нього. Автомобіль-кетчер (Catcher Car), який є «рухомою фінішною прямою», слідує за учасниками у заданому темпі. Для учасника гонка закінчується, коли його наздоганяє автомобіль-кетчер. Останні чоловік та жінка, яких наздожене автомобіль-кетчер, оголошуються Глобальними чемпіонами! 

У 2016 Wings for Life World Run об’єднав 130 732 учасника 203 національностей, зібравши 6,6 мільйонів євро для єдиної цілі фонду Wings for Life – знайти методи лікування травм спинного мозку. 
 

Навіть ті, хто не мають нагоди пробігти в одному з офіційних місць проведення події, можуть долучитись і взяти участь в APP RUN забігу, використовуючи мобільний додаток WINGS FOR LIFE WORLD RUN. 

Де б ви не були, з додатком ви біжите за власним маршрутом, але одночасно з усім світом, розділивши досвід втечі від віртуального автомобіля-кетчера.

Три прості кроки, щоб долучитись до ініціативи: 

#1 Біжи з мобільним додатком WINGS FOR LIFE WORLD RUN, де б ти не був і за будь-яким маршрутом (віртуальний автомобіль доганятиме тебе).

#2 Біжи з мобільним додатком WINGS FOR LIFE WORLD RUN разом з іншими українцями в організованому забігу з додатком WINGS FOR LIFE WORLD RUN – APP RUN – KYIV 2018. 
Стартуємо 6 травня 2018 року о 14:00 від Паркового (пішохідного) мосту і біжимо колами по Трухановому острову.

#3 Здійсни внесок на користь благодійної фундації Wings for Life.
100% внесків, отриманих від участі в Wings for Life World Run, допоможуть здійсненню основної мети фундації Wings for Life. Кожен крок, зроблений у Wings for Life World Run та з Wings for Life World Run APP – це крок у правильному напрямку: знайти методи лікування травм спинного мозку. 

Приєднуйся та біжи разом зі всім світом заради тих, хто не може, 6 травня о 14:00!