Student’s Open Run Cup 2017 - ВсеПробеги

Student’s Open Run Cup

Київ, парк Нивки
Кількість переглядів 3352


Дата: 13 жовтня 2017 року, п'ятниця
Час старту: 15:00
Організатор: СК «Науковець»

Дистанції: 3км викладачi, 3км студенти

Вартість реєстрації:

50 грн.
Медаль фінішера - 50 грн.


Зареєстровано: 15

Сторінка заходу у Фейсбук

SC «Scientist» спільно із Шевченківською районною в місті Києві державною адміністрацією
Запрошує на Перший пробіг 
«Student’s Open Run Cup», 
присвяченого 
Дню захисника України
Дата: 13 жовтня 2017 року
Старт
15:00 на території парку «Нивки» (ст. м. Берестейська)
Дистанції
3 км Student’s Run (індивідуально-командна першість); реєстрація через сайт ВсеПробеги
3 км Teacher’s Run (індивідуально-командна першість); реєстрація через сайт ВсеПробеги
3 км Student’s Run учасники ІІІ Спартакіади з прикладних видів спорту «Захисник Вітчизни» (індивідуально-командна участь) – заявки подають до Шевченківської адміністрації.
Стартують усі одночасно.
Маршрут
1 коло = 3 км по території парку «Нивки», покриття – 100 % асфальт.

Склад команд
Склад команди на 3 км Student’s Run – 3 особи (2 юнаки + 1 дівчина)
Склад команди на 3 км Teacher’s Run – 3 особи (2 чоловіки + 1 жінка)
Cклад команди 3 км Student’s Run учасники ІІІ Спартакіади з прикладних видів спорту «Захисник Вітчизни» (2 юнаки + 1 дівчина)

Нагородження
3 км Student’s Run
В індивідуальній першості нагороджуються перші 5 фінішерів серед студентів і студенток грамотами та цінними подарунками, абсолютні переможці додатково кубком.
У командній першості (2 студенти та 1 студентка) зараховуються три кращі зайняті місця серед членів команди. Нагороджуються кубком та цінними подарунками.
3 км Teacher’s Run
В індивідуальній першості нагороджуються перші 5 фінішерів серед чоловіків та жінок викладачів грамотами та цінними подарунками, абсолютні переможці додатково кубком.

У командній першості (2 чоловіки та 1 жінка викладачі) зараховуються три кращі зайняті місця серед членів команди. Нагороджуються кубком та призами.
3 км Student’s Run учасники ІІІ Спартакіади з прикладних видів спорту «Захисник Вітчизни»
Призери з числа учасників ІІІ Спартакіади нагороджується відповідно до Положення «Про проведення ІІІ Спартакіади з прикладних видів спорту «Захисник Вітчизни» серед команд вищих навчальних закладів, які розташовані на території Шевченківського району м. Києва».
Також нагороджуються три команди кубком та призами.
У разі зайняття призових місць у загальному заліку призери з числа учасників ІІІ Спартакіади нагороджуються відповідно до умов проведення Пробігу.

Заявки на участь у Пробігу на дистанції 3 км реєструються на сайті ВсеПробеги (https://vseprobegi.org/) до 10 жовтня 2017 року з можливістю замовити медаль фінішера (50 грн). Вартість реєстрації 50 грн. Без медалі фінішера можна реєструватися в день старту.
Заявки від вищих навчальних закладів – учасників ІІІ Спартакіади, подаються включно до 10 жовтня 2017 року до відділу у справах сім’ї, молоді та спорту Шевченківської районної в місті Києві державної адміністрації за адресою: бульв. Т.Шевченка, 26\4, каб. 409, або на електронну пошту: [email protected]. Організатори залишають за собою право заборонити або обмежити використання деяких назв команд, виходячи з етичних норм.