Відкриття бігового сезону Run Ukraine 2018 - ВсеПробеги

Відкриття бігового сезону Run Ukraine

Київ, Поштова площа
Кількість переглядів 1588


Дата: 10 березня 2018 року, субота
Час старту: 09:30
Організатор: Run Ukraine

Дистанції: 10км

Вартість реєстрації:
безкоштовно


Сторінка заходу у Фейсбук


Открытие бегового сезона Run Ukraine 2018

Чи пам’ятаєте ви наші приголомшливі щорічні тренування “Open Run Day”, що проходили в рамках підготовки до Nova Poshta Kyiv Half Marathon? Цього року ми вирішили піти далі і зробити цю подію ще більш урочистою та масштабною. Тож, розкриваємо карти!

10 березня, м. Київ, Поштова Площа (майданчик біля Річкового Порту). Рівно о 09:00 ми запрошуємо всіх на найкрутішу та наймасштабнішу пробіжку першого весняного вікенду – Відкриття бігового сезону Run Ukraine!

На вас чекатимуть неймовірні емоції, адже буде вау-вау запальний DJ-set, яскрава фото зона для вас гарнюнь, гучні та гарячі групи підтримки (ви зрозумієте про що мова, коли побачите це на власні очі… і повірте, ви б ніколи не захотіли б це пропустити) та частування найсмачнішим біговим чаєм. А ще, кожен хто пройде попередню реєстрацію отримає іменний біговий “номер”, який можна буде додати до власної колекції. І не кажіть, що не колекціюєте номери! Ми все знаємо)

Трохи технічних подробиць:
09:00 — Відкриття заходу. Зустрічаємося під гарячий DJ-set та робимо круті знімки на фото зоні.
09:10 — Розпочинаємо загальну розминку з нашим чудовим тренером Ксенією Каруцею.
09:30 — Старт пробіжки. Поділені за пейсом (5:00 хв/км, 5:30 хв/км, 6:00 хв/км, 6:30 хв/км) групи стартують одна за одною.

В кінці пробіжки на фінішерів чекатимуть зони гідратації та чаювання.

Тож реєструйтеся, запрошуйте друзів та давайте зустрінемо перший біговий вікенд весни разом! Адже це не тільки дуже крута нагода урочисто розпочати підготовку до наймасштабнішого півмарафону України, але й нарешті взути своїх бігових красенів, які дуже чекали вашого виходу на пробіжку)

До зустрічі!