XXI пробіг пам’яті С.Ф.Самойленка 2018 - ВсеПробеги

XXI пробіг пам’яті С.Ф.Самойленка

Київ, Оболонська набережна, парк Наталка
Кількість переглядів 5207


Дата: 6 травня 2018 року, неділя
Час старту: 09:30
Організатор: Асоціація Бігунів України

Дистанції: 12км, 1км


РезультатиАсоціація Бігунів України (АБУ) запрошує бігунів (аматорів та професіоналів), всіх бажаючих  прийняти участь у цих змаганнях, основна мета яких – вшанування пам'яті Савелія Федоровича  Самойленка (1918 – 1998) –  учасника  Великої  Вітчизняної  війни,  ветерана  Збройних Сил, багаторазового чемпіона  та  рекордсмена  України,  СРСР  і  СНД,  призера  чемпіонатів  Європи і Світу з легкої атлетики серед  ветеранів, переможця багатьох пробігів та марафонів у своїй віковій категорії.

УЧАСНИКИ ЗМАГАНЬ

До участі у змаганнях допускаються любителі оздоровчого та спортивного бігу, усі бажаючі, які мають належну підготовку та не мають протипоказань за станом здоров’я для участі в цих змаганнях.

Кожен учасник змагань несе особисту відповідальність за власну безпеку, життя та стан  здоров'я, фізичні травми, ушкодження, будь-яки збитки та інші ризики, пов’язані із участю в цих змаганнях.

На дистанції 12 км беруть участь чоловіки та жінки віком 12 років і старші, на дистанції 1 км – віком 8 років і старші.

Вік учасників змагань визначається на день проведення змагань.

Допускається участь в змаганнях на обох дистанціях з окремой реєстрацієй на кожній.

УМОВИ ПРОВЕДЕННЯ ЗМАГАНЬ

Дистанції змагань: 12 км (5 кіл) та 1 км (1 коло).

На кожній дистанції змагання проводяться в один забіг (чоловіки та жінки разом).

Ліміт часу на дистанції 12 км становить 1 годину 50 хвилин.  

ВИЗНАЧЕННЯ ПЕРЕМОЖЦІВ                    

Змагання особисті.

Дистанція 12 км – першість визначається:

-  в абсолютному заліку окремо серед чоловіків і жінок (згідно із результатами);

- у вікових групах (згідно з особистими рейтингами World Masters Athletics (WMA):

серед чоловіків: 12-15, 16-19, 20-22, 23-29, 30-34, 35-39, 40-44, 45-49, 50-54, 55-59, 60-64, 65-69, 70-74, 75 років і старші;

серед жінок: 12-15, 16-19, 20-29, 30-39, 40-49, 50-59, 60-69 років, 70 років і  старші.

Дистанція 1 км – першість в заліку за рейтингом визначається окремо серед чоловіків і жінок (згідно з особистими рейтингами WMA).

Першість на обох дистанціях – першість в абсолютному заліку за рейтингом визначається серед усіх учасників змагань незалежно від статі, віку та дистанції: на 12 км,     1 км або на обох дистанціях (згідно з особистими рейтингами WMA).                                                                                                                                                                       Особисті рейтинги WMA, які враховують стать, вік та результати учасників, визначаються за допомогою електронного калькулятора “WMA Age-grading calculator”.

НАГОРОДЖЕННЯ

Усі учасники змагань одержують календарики АБУ та пам’ятні магніти.

Переможці змагань та призери, які посіли 2, 3 місця на дистанції  12 км в абсолютному заліку (чоловіки та жінки) одержують  дипломи та медалі,  а переможці також кубки та грошові призи – 500 грн.

Переможці змагань та призери, які посіли 2, 3 місця на дистанції 12 км у вікових  групах (чоловіки та жінки) одержують дипломи та медалі, а переможці також  призи.

Переможці змагань та призери, які посіли 2, 3 місця на  дистанції  1 км в заліку за рейтингом (чоловіки та жінки)  одержують дипломи та медалі, а переможці також  призи.

Переможець змагань та призери, які посіли 2-6 місця в абсолютному заліку за  рейтингом на обох дистанціях: на 12 км, 1 км або на обох дистанціях (незалежно від статі)  одержують  дипломи та грошові призи:       

                       1 місце

     2 місце

     3 місце

     4 місце

     5 місце

     6 місце

     800 грн.

     700 грн.

     600 грн.

     500 грн.

     400 грн.

    300 грн.

 

Призи одержують наймолодший та найстарший учасники змагань.

Примітки:

1. Переможці змагань на дистанції 12 км в абсолютному заліку, які також посіли одне з призових місць на дистанції 12 км в абсолютному заліку за рейтингом, одержують грошові призи один раз (найбільшої вартості).

2. Учасники змагань, які змагалися на обох дистанціях (12 км та 1 км) і посіли призові місця на обох дистанціях в абсолютному заліку за рейтингом, одержують грошові призи двічі.

3. Нагородження призами та медалями на дистанції 12 км у вікових групах здійснюється за умови наявності у віковій групі не менше 3 учасників. Можливе об'єднання малих вікових груп та роз'єднання великих (за погодженням з учасниками змагань).        

РЕЄСТРАЦІЯ УЧАСНИКІВ

Перший етап реєстрації  здійснюється на сайті  https://vseprobegi.org до 04 травня 2018 року (включно).

Другий етап реєстрації учасників змагань відбудеться 05 травня з 15:00 до 17:00 та 06 травня з 07:30 до 09:15 у приміщенні Коледжу річкового та морського флоту Київської державної академії водного транспорту імені Гетьмана Петра Конашевича-Сагайдачного (просп. Героїв Сталінграда, 2).

При собі необхідно мати документи, що посвідчують особу та підтверджують дату народження, та документ, що дає право учаснику на безкоштовну участь у змаганнях або на отримання пільги на оплату стартового внеску.

Під час проходження другого етапу реєстрації кожен учасник, який пройшов перший етап реєстрації, заповнює картку учасника, заповнює та підписує особисту заяву, яка підтверджує стан його здоров’я, та одержує нагрудний номер.

Під час проходження другого етапу реєстрації кожен учасник, який не проходив перший етап реєстрації, заповнює картку учасника, заповнює та підписує особисту заяву, яка підтверджує стан його здоров’я, сплачує стартовий внесок та одержує нагрудний номер.

За неповнолітніх (до 18 років) заяву підписують батьки або тренери-представники.

Стартові внески на кожну дистанцію становлять: 

 

Категорії  платників  стартових  внесків

 

В А Р Т І С Т Ь   С Т А Р Т О В И Х   В Н Е С К І В

Перший  етап  реєстрації

Другий  етап  реєстрації

до 15.04.2018

до 04.05.2018

05.05.2018 р.

06.05.2018 р.

 Основна категорія платників

100 грн.

140 грн.

160 грн.

180 грн.

П  І  Л  Ь  Г  О  В  І     К  А Т  Е  Г  О  Р  І  Ї

 Особи пенсійного віку:

 чоловіки 60-79 роки, жінки 55-69 років

75 грн.
 

105 грн.
Промокод: PENS

120 грн.
Промокод: PENS

135 грн.

 Студенти;

 члени Асоціації Бігунів України

50 грн.
 

70 грн.
Промокод: STABU

80 грн.
Промокод: STABU

90 грн.

 Діти, підлітки, юнаки та дівчата  

 молодшого віку (віком 8 -15 років);

 переселенці із зони АТО

25 грн.
 

35 грн.
Промокод: YOUTH

40 грн.
Промокод: YOUTH

45 грн.

 Особи похилого віку: 

 чоловіки віком 80+, жінки віком 70+;

 переселенці із зони АТО – члени АБУ

Безкоштовно
Промокод: FREE

Безкоштовно
Промокод: FREE

Безкоштовно
Промокод: FREE

Безкоштовно
Промокод: FREE

 Інваліди

Безкоштовно
Промокод: FREE

Безкоштовно
Промокод: FREE

Безкоштовно
Промокод: FREE

Безкоштовно
Промокод: FREE

Стартовий внесок є особистим та добровільним, спрямованим на організацію та проведення змагань.

Стартовий внесок не підлягає поверненню ні за яких обставин.

Учасник вважається зареєстрованим, якщо він заповнив картку учасника, заповнив та підписав особисту заяву, яка підтверджує стан його здоров’я, сплатив стартовий внесок та одержав нагрудний номер.

Нагрудні номери повертаються організаторам змагань після фінішування.

ПРОТЕСТИ І ПРЕТЕНЗІЇ              

Учасник має право подати протест або претензію, які розглядаються суддівською колегією, до складу якої входять: головний суддя, старший суддя стартово-фінішної зони і головний секретар.

Рішення про перегляд призових місць приймається Директором змагань.

Організатор змагань повинен розмістити попередній протокол змагань на сайті https://vseprobegi.org не пізніше 3 календарних днів після проведення змагань.

Учасники   змагань   можуть  оскаржити  попередні  результати   протягом    3 календарних днів після публікації попередніх результатів змагань на адресу електронної пошти організатора змагань: [email protected]. По закінченню цього терміну попередні результати змагань (зі змінами, за необхідності) вважаються остаточними.

Проїзд до місця реєстрації та змагань: від зупинки “Станція метро “Петрівка” на проспекті Степана Бандери тролейбусом № 34 та від станції метро “Оболонь” автобусом № 73 та тролейбусом № 47 до зупинки “Академія водного транспорту”, а також від зупинки “Станція метро “Петрівка” на проспекті Степана Бандери будь-яким іншим транспортом у напрямку Московського моста до зупинки “Просп. Героїв Сталінграда”.

Контактний телефон: (067)  – Президент АБУ Самойленко Iгор.