Щотижневий забіг Runday Severodonetsk 2019 - ВсеПробеги

Щотижневий забіг Runday Severodonetsk

Сєвєродонецьк, Парк культури і відпочинку, Колонадa
Кількість переглядів 1157


Дата: 9 березня 2019 року, субота
Час старту: 09:30
Організатор: runday

Дистанції: 5км

Вартість реєстрації:
безкоштовно

Результати

Сторінка заходу у Фейсбук

Участь - БЕЗКОШТОВНА та відкрита для всіх. Потрібно тільки зареєтруватись на сайті runday.org та вчасно з'явитись на забіг, маючи при собі роздрукований ID/QR код(присвоюється п.ч. реєстрації).

Наша місія полягає в тому, щоб 1 мільйон українців регулярно бігали або ходили 5 км.​

Траса

Довжина траси  – 5000 м (5 км).

Початок щосуботи о 08:30 біля центрального входу в “Парк культури і відпочинку” по вулиці Сметаніна. Старт і фініш знаходиться біля Колонади.

Вся траса проходить по асфальту, є невелика ділянка з переходом в грунтове покриття. Рельєф плаский, без набору висоти. Фініш знаходиться у місці старту.
Стартуємо від колонади на центральному вході до Парку культури та відпочинку, біжимо по алеї вздовж паркану військового шпиталю до першого повороту, повертаємо праворуч по бруківці і потрапляємо на центральну алею парку. По центральній алеї парку прямуємо до кафе «Пристань», що на березі озера «Паркове». Повертаємо ліворуч і оббігаємо озеро по годинниковій стрілці. Оминув озеро, біжимо прямо через перехрестя у напрямку стадіону «Хімік». Звідти мимо входу на стадіон біжимо до місця старту. 
Довжина одного кола становить 2.1 км. Це коло на схемі позначено блакитними стрілками. Треба зробити 2 таких кола.
Третє коло – фінішне. На схемі воно позначено червоними стрілками.
На третьому колі треба добігти до кафе «Пристань», розвернутись біля бетонних полусфер, які знаходяться на асфальті, і побігти по центральній алеї у зворотньому напрямку. Не добігаючи до паркану військового шпиталю ми повертаємо ліворуч і біжимо по фінішній стометрівці.

Приходьте та долучайтеся до нової української бігової спільноти!

 

 

Ви потрібні Runday!

Організацією забігу займаються виключно волонтери. Напишіть нам на volunteer@runday.org , якщо хочете приєднатись до їх числа.

Ми завжди раді новим людям!

Після забігу ми плануємо зустрічатись на місці старту, щоб карще познайомитись та поспілкуватись на теми бігу і не тільки. Долучайтеся!

Більше інформації про забіг тут.