Солом'янський пробіг, присвячений Дню фізичної культури і спорту 2018 - ВсеПробеги

Солом'янський пробіг, присвячений Дню фізичної культури і спорту

Київ, парк Відрадний
Кількість переглядів 4021


Дата: 15 вересня 2018 року, субота
Час старту: 10:00
Організатор: Асоціація Бігунів України

Дистанції: 10км, 1км

Результати


Пробіг присвячений Дню фізичної культури і спорту 2016

Асоціація бігунів України (АБУ) запрошує усіх бажаючих любителів оздоровчого та спортивного бігу (аматорів та професіоналів, які мають належну підготовку, чоловіків та жінок від 12 років і старші на дистанцію 10 км та від 8 років і старші на дистанцію 1 км) взяти участь у Солом'янському легкоатлетичному пробігу, присвяченому Дню фізичної культури та спорту в Україні.

Вперше на цих традиційних змаганнях особиста першість на основній дистанції 10 км визначається не тільки в абсолютному заліку та у вікових групах, а також в абсолютному заліку за рейтингом, який дозволяє максимально об'єктивно, за допомогою методики американських фахівців, визначити кращих бігунів з урахуванням результатів, віку та статі.

Також вперше визначається першість в абсолютному заліку за рейтингом серед усіх учасників змагань на обох дистанціях (10 км та 1 км) одночасно.

Допускається участь в змаганнях на обох дистанціях з нагородженням призерів змагань на обох дистанціях в абсолютному заліку за рейтингом грошовими призами двічі.

Ласкаво просимо до парку "Відрадний" - чарівного місця столиці України! 

ЧАС СТАРТУ: 1 км о 10:00, 10 км об 11:00.

ТРАСА ПРОБІГУ: парк „Відрадний” в Солом’янському районі міста Києва (вул. Героїв Севастополя, 37А).

УЧАСНИКИ ТА ПРОГРАМА ЗМАГАНЬ: до участі у змаганнях запрошуються любителі оздоровчого та спортивного бігу (аматори та професіонали), усі бажаючі, які мають належну підготовку та не мають протипоказань за станом здоров'я для участі в цих змаганнях.

Кожен учасник змагань несе особисту відповідальність за власну безпеку, життя та стан свого здоров'я, рівень своєї підготовки, фізичні травми, ушкодження, будя-які збитки та інші ризики, пов'язані із участю в цих змаганнях.

ДИСТАНЦІЇ ЗМАГАНЬ: 10 км (10 кіл) та 1 км (1 коло).

Дистанція 10 км. Беруть участь чоловіки та жінки віком 12 років і старші.

Дистанція 1 км. Беруть участь:

- чоловіки та жінки віком 8 років і старші;

- студенти вищих навчальних закладів (ВНЗ) Солом’янського району міста Києва.

Склад студентів ВНЗ Солом'янського району міста Києва визначається у заявках, які надаються під час проходження реєстрації.

Вік учасників визначається на день проведення змагань.

Допускається участь у змаганнях на обох дистанціях з окремою реєстрацією на кожній.

ВИЗНАЧЕННЯ ПЕРЕМОЖЦІВ

Змагання особисті.

Дистанція 10 км - першість визначається: 

- в абсолютному заліку окремо серед чоловіків і жінок (згідно із результатами);

- у вікових групах (згідно з особистими рейтингами World Masters Athletics (WMA):

серед чоловіків: 12-15, 16-19, 20-22, 23-29, 30-34, 35-39, 40-44, 45-49, 50-54, 55-59, 60-64, 65-69, 70-74, 75 років і старші;

серед жінок: 12-15, 16-19, 20-29, 30-39, 40-49, 50-59, 60-69, 70 років і старші.  

Дистанція 1 км - першість визначається окремо серед чоловіків і жінок:

- в абсолютному заліку серед студентів ВНЗ Солом’янського району міста Києва окремо для ПТУ,  ВНЗ I-II та III-IV рівнів акредитації (згідно із результатами); 

- в заліку за рейтингом серед учасників змагань віком 8 років і старші незалежно від віку (згідно з особистими рейтингами WMA).

На обох дистанціях - першість в абсолютному заліку за рейтингом визначається серед усіх учасників змагань незалежно від статі, віку та дистанціі: на 10 км, 1 км або на обох дистанціях (згідно з особистими рейтингами WMA). 

НАГОРОДЖЕННЯ

Усі учасники змагань одержують календарики АБУ.

Переможці змагань та призери, які посіли 2, 3 місця на дистанції 10 км в абсолютному заліку (чоловіки та жінки) одержують дипломи та медалі, а переможці також кубки та грошові призи - 500 грн. 

Переможці змагань та призери, які посіли 2, 3 місця на дистанції 10 км у вікових групах (чоловіки та жінки) , одержують дипломи та медалі, а переможці також призи та подарункові сертифікати від компанії "Чиста вода".

Переможці змагань та призери, які посіли 2, 3 місця на дистанції 1 км серед студентів ВНЗ Солом'янського району міста Києва в абсолютному заліку (чоловіки та жінки) окремо серед ПТУ, ВНЗ I-II та III-IV рівнів акредитації, одержують дипломи та медалі, а переможці також призи. 

Переможці змагань та призери, які посіли 2, 3 місця на дистанції 1 км серед учасників змагать віком 8 років і старші в заліку за рейтингом (чоловіки та жінки) одержують дипломи та медалі, а переможці також призи. 

Переможець змагань та призери, які посіли 2-8 місця на обох дистанціях (на 10 км, 1 км або на обох дистанціях) в абсолютному заліку за рейтингом (незалежно від статі) одержують грамоти та грошові призи:

1 місце - 600 грн.,        5 місце - 350 грн.,

2 місце - 500 грн.,        6 місце - 300 грн.,

3 місце - 450 грн.,        7 місце - 250 грн., 

4 місце - 400 грн.,        8 місце - 200 грн.

Призи одержують найстарший та наймолодший учасники змагань.

Примітки.                                                                                                                                                                                                                                                             . 1. Переможці змагань на дистанції 10 км в абсолютному заліку, які також посіли одне з  призових місць в абсолютному заліку за рейтингом на обох дистанціях, одержують грошові призи один раз (найбільшої вартості).

2. Учасники змагань, які змагалися на обох дистанціях (10 км та 1 км) і посіли призові місця на обох дистанціях в абсолютному заліку за рейтингом, одержують грошові призи двічі

3. На дистанції 10 км у вікових групах можливо об'єднання малих вікових груп та роз'єднання великих (за погодженням з учасниками змагань).  

РЕЄСТРАЦІЯ УЧАСНИКІВ

Перший етап реєстрації здійснюється на сайті https://vseprobegi.org  до 13 вересня 2018 року (включно).

Другий єтап реєстрації учасників змагань відбудеться 14 вересня на сайті https://vseprobegi.org (додатково) та з 17:00 до 18:00 на обох дистанціях, а 15 вересня з 08:00 до 09:45 на дистанцію 1 км та з 08:00 до 10:45 на дистанцію 10 км у приміщенні Спортивного комплексу Київського спортивного ліцею-інтернату (вул. Героїв Севастополя, 37).

При собі необхідно мати документи, що посвідчують особу та підтверджують дату народження, та документ, що дає право на безкоштовну участь у змаганнях або на отримання пільги на оплату стартового внеску.

Під час проходження другого етапу реєстрації кожен учасник, який пройшов перший етап реєстрації, заповнює картку учасника, заповнює та підписує особисту заяву, яка підтверджує стан його здоров’я, та одержує нагрудний номер.

Під час проходження другого етапу реєстрації кожен учасник, який не проходив перший етап реєстрації, заповнює картку учасника,  заповнює та підписує особисту заяву, яка підтверджує стан його здоров’я, сплачує стартовий внесок та одержує нагрудний номер.

За неповнолітніх (до 18 років) заяву підписують батьки або тренери-представники.

Стартовий внесок є особистим та добровільним, спрямованим на організацію та проведення змагань та не підлягає поверненню ні за яких обставин.

Стартові внески на кожну дистанцію становлять: 

 

   Категорії   платників   стартових   внесків

 

  В А Р Т І С Т Ь         С Т А Р Т О В И Х         В Н Е С К І В

       Перший   етап   реєстрації

     Другий    етап    реєстрації

до 12.08.2018

  до 13.09.2018

     14.09.2018 

    15.09.2018 

 Основна категорія платників

100 грн.

 140 грн.

160 грн.

180 грн.

                                                        П  І  Л  Ь  Г  О  В  І       К  А  Т  Е  Г  О  Р  І  Ї

 Особи пенсійного віку: 

 чоловіки 60-79 роки, жінки 55-69 років

 75 грн.
Промокод: PENS

 105 грн.
Промокод: PENS

 120 грн.
Промокод: PENS

135 грн.
Промокод: PENS

 Студенти; 

 члени Асоціації Бігунів України

 50 грн.
Промокод: STABU

 70 грн.
Промокод: STABU

 80 грн.
Промокод: STABU

 90 грн.
Промокод: STABU

 Діти, підлітки, юнаки та дівчата

 молодшого віку (віком 8 -15 років); 

 переселенці із зони АТО, учасники АТО 

 25 грн.
Промокод: YOUTH

 35 грн.
Промокод: YOUTH

 40 грн.
Промокод: YOUTH

45 грн.
Промокод: YOUTH

 Особи похилого віку:  

 чоловіки віком 80+, жінки віком 70+  

Безкоштовно
Промокод: FREE

Безкоштовно
Промокод: FREE

Безкоштовно
Промокод: FREE

Безкоштовно
Промокод: FREE

 Переселенці із зони АТО – члени АБУ

Безкоштовно
Промокод: FREE

Безкоштовно
Промокод: FREE

Безкоштовно
Промокод: FREE

Безкоштовно
Промокод: FREE

 Інваліди

Безкоштовно
Промокод: FREE

Безкоштовно
Промокод: FREE

Безкоштовно
Промокод: FREE

Безкоштовно
Промокод: FREE

Студенти ВНЗ Солом'янського району міста Києва, які беруть участь в змаганнях на 1 км і внесені в заявки ВНЗ Солом'янського району міста Києва стартовий внесок не сплачують.

Учасник вважається зареєстрованим, якщо він заповнив картку учасника, заповнив та підписав особисту заяву, яка підтвердждує стан його здоров’я, сплатив стартовий внесок та одержав нагрудний номер.     

Нагрудні номери повертаються організаторам змагань після фінішування.

ПРОТЕСТИ І ПРЕТЕНЗІЇ

Учасник має право подати протест або претензію, які розглядаються суддівською колегією, до складу якої входять: головний суддя, старший суддя стартово-фінішної зони і головний секретар.

Рішення про перегляд призових місць приймається Директором змагань.

Організатор змагань повинен розмістити на сайті https://vseprobegi.org попередній протокол змагань не пізніше 3 календарних днів після проведення змагань.

Учасники змагань можуть оскаржити попередні результати протягом 3 календарних днів після публікації  попередніх  результатів змагань на адресу електронної пошти організатора змагань: sam.abu@meta.ua. По закінченню цього терміну попередні результати змагань (зі змінами, за необхідності) вважаються остаточними.                                                                                                                 

Проїзд   до  місця   реєстрації  та  змагань:   трамваями   маршрутів  № 1, 3 та тролейбусами маршруту № 27  до зупинки “Вул. Героїв Севастополя”.

Контактний телефон: (067) 780-77-39 - Самойленко Iгор.