Кагамлик-трейл 2019 - ВсеПробеги

Кагамлик-трейл

Кременчук, Полтавська обл., вул. Героїв України, 14. Комплекс «Івушки»
Кількість переглядів 3712

#KremenStyle  #RCKremenДата: 24 березня 2019 року, неділя
Час старту: 12:00
Організатор: Сергій Кірчик

Дистанції: трейл 5км від 12р.

Умови допуску: По промокоду IM (inshe misto) іногороднім -20%, Masters (50+) ветеранам -30%, Club (RC Kremen) одноклубникам «Кремень -50% і invalid інвалідам -100%
Вартість реєстрації:

Стартовий внесок 150 грн.
Медаль - 50 грн.
Футболка - 250 грн.


Сторінка заходу у Фейсбук

Список учасників на dniprocon.net

Перший етап «Кремень-трейл ліги» 5км уздовж р. Сухий Кагамлик.

Старт від аквапарку «Поло» (зуп. Героїв України) доріжками розважального комплексу «Івушки», який гостинно прийме на борт як учасників, так і їх вболівальників. Біжимо прямо над акваторією мальовничої притоки Дніпра.

До участі допускаються діти 12-17, дорослі 18-35 та досвідчені 35+ бігуни. Крім базового пакету зі стартовим номером та харчуванням на фініші 5км - можна отримати  медаль  учасника та фірмову брендовану футболку Joma. Серед призерів будуть розподілені призи від наших партнерів та KremenStyle!

Родзинкою бігового свята стане можливість пробігти разом зі своїм домашнім улюбленцем і отримати колоритні фото на трасі від професійних фотографів (спеціалізуються на спортивних та собачих портретів на виставки).

Зручне та компактне розміщення камери схову та переодягалень під купольними навісами, гарячі напої і можливість смачно поїсти в знаному серед гурманів кафе «Івушки», тепла зустріч від бігового клубу «Кремень» та яскраві враження від пляжного кросу чекають на Вас у Кременчуці 24-го березня.