Bieg Niepodległości 2019 - ВсеПробеги

Bieg Niepodległości

Одесса, Парк культуры и отдыха им. Т.Г.Шевченка
Количество просмотров 1375


Дата: 16 ноября 2019 года, суббота
Организатор: Союз поляков в Украине отделения им. А.Мицкевича в Одессе

Дистанции: 1,9км

Стоимость регистрации:
бесплатно


Страница на Фейсбук

Правила спортивного заходу.
 
1. Цілі і завдання: популяризація важливої для поляків річниці відновлення незалежності Республіки Польщі; презентація та популяризація польської культури; пропаганда здорового способу життя та популяризація бігу як виду спорту і відпочинку; інтеграція місцевої громади та залучення до занять спортом.
 
2. Терміни, реєстрація та місце проведення: спортивний захід буде проводиться в парку культури і відпочинку ім. Т.Г. Шевченко біля головного входу на стадіон «Чорноморець» (вул. Маразлієвська 1/4); попередня реєстрація учасників до 11.11.2019 за допомогою заповнення форми для реєстрації Bieg Niepodległości 2019 https://docs.google.com/forms/d/1RYM3xQF22A_N18M5O46mtU1xoc8JDLNpTHFvjzp2IoY, також можна відправити заявку на електронну пошту bieg.polonia.od@gmail.com (заявка повинна містити: прізвище і ім'я, дата народження, номер телефону, адреса електронної пошти учасника); підтвердження участі в забігу і отримання пакету учасника 16.11.2019 о 10.00 біля головного входу на стадіон «Чорноморець» у парку культури і відпочинку ім. Т.Г. Шевченко; старт "Bieg Niepodległości 2019" 16.11.2018 в 11.00
 
3. Учасники змагання: до участі в пробігу допускаються всі бажаючі без обмеження у віці, незалежно від статі, кольору шкіри, національної та релігійної приналежності, пройшли попередню реєстрацію, перші 150 зареєстрованих і тих, хто прийшов на забіг чоловік отримають пам'ятні подарунки та дипломи учасників; організатори не несуть відповідальності за стан здоров'я учасників.
 
4. Умови змагання, визначення переможців та нагородження: учасники долають дистанцію завдовжки 1918 метрів, что сімволізує рік Відновлення Республікою Польща своєї довгожданої Незалежності.
Вікові категорії учасників: діти - до 14 років, молодь - 14-35 років, дорослі - 35 років +;
Кожному учаснику видається номер, кольору згідно його вікової категорії, який він зобов'язаний розмістити спереду посередині; бігти без футболки, майки забороняється; переможцями вважаються перші три учасники в кожній віковій категорії, які першими перетнули лінію фінішу; спеціальні нагороди передбачені для наймолодшого і найстаршого учасника; при необхідності організатори можуть вносити зміни в даний Регламент.
 
5. Керівництво підготовкою та проведенням: здійснюється Одеським ім. А. Міцкевича відділення Спілки поляків в Україні під патронатом Генерального консульства Республіки Польща в Одесі; Змагання проводяться за підтримки Одеської міської ради, Департаменту культури і туризму Одеської міської ради, адміністрації парку культури і відпочинку ім. Т.Г. Шевченко, фонду «Свобода і демократія».
 
6. Фінансування: участь в забігу є безкоштовним; справжній стан є офіційним запрошенням на змагання; всі питання, що виникають у зв'язку з проведенням змагання, прохання надсилати на електронну пошту bieg.polonia.od@gmail.com.