Экиден 2019 - ВсеПробеги

Экиден

Мелитополь, памятник Т.Шевченко
Количество просмотров 612


Дата: 9 ноября 2019 года, суббота
Время старта: 12:20
Организатор: Управление молодежи и спорта Мелитопольского городского совета

Дистанции: 21км, эстафета 2км+3км+5км+3км+5км+3км, эстафета 7км+7км+7км, эстафета 10+11км


Положение

В змаганнях беруть участь тільки мешканці міста Мелітополя та Мелітопольського району!!!

 

Карта:

РЕГЛАМЕНТ                                                            

про проведення відкритих міських змагань з легкої атлетики «Екіден – 2019»                                                                   

на дистанція  напівмарафон -21,975 км.                                                                                                                                                                                                       

в рамках проекту «Турнір поколінь»

 

 1. МЕТА ТА ЗАВДАННЯ

Змагання проводяться з метою :

 • популяризації легкої атлетики та оздоровчого бігу серед мешканців міста;
 • залучення городян різного віку, соціальної належності та професійної діяльності  до  здорового засобу життя,  систематичних занять фізичною культурою і спортом, та організації їх змістового дозвілля;
 • підвищення спортивної майстерності учасників,
 • сприяння популяризації оздоровчого бігу та налагодження комунікації серед молоді.
 1. МІСЦЕ ТА ЧАС ПРОВЕДЕННЯ

         Змагання проводяться 09 листопада 2019 року в місті Мелітополі Запорізької області  по вулицям міста.  

11.00 - реєстрація учасників  на старті.    

12.00 - урочисте відкриття на площі Перемога біля пам’ятника Т.Шевченку 

12.30 -  Початок змагань

07.11. 2019 р.  о 18.00 – брифінг щодо участі у змаганнях «Екіден 2019», на якому буде презентовано Регламент проведення змагань, проведено остаточна реєстрація учасників змагань та видача  номерів. 

Брифінг буде проходити в КЗ «ДЮСШ №1» (Шахова школа) за адресою:м. Мелітополь, вул. Героїв України, 53 . Схема маршруту: старт  – фініш сумісний біля пам’ятника Т. Шевченку.          Напрямок бігу по проспекту Б. Хмельницького  до  перехрестя з  вулицею  Університетська  та в зворотному  напрямку до вулиці Героїв України.    Маршрут кільцевий, довжина кола  1км. 

Довжина дистанції напівмарафон -  21, 975к м.

 

 1. КЕРІВНИЦТВО

         Загальне керівництво організацією та проведення змагань здійснює управління молоді та спорту Мелітопольської міської ради (далі –УМС), Мелітопольська  федерація легкої атлетики та штаб проекту «Турнір поколінь». Безпосереднє проведення змагань покладається  на суддівську колегію затверджену  УМС. Головний суддя -   Хапілін Євген.

 1. УЧАСНИКИ ЗМАГАНЬ

         В змаганнях беруть участь тільки мешканці міста Мелітополя та Мелітопольського району. До участі у заході  допускаються всі бажаючі любителі оздоровчого бігу, представники навчальних закладів міста від 16 років, підприємств і організацій, спортивних федерацій та клубів з видів спорту, військових частин, правових та силових структур, представники бізнесу та депутатського корпусу,  що пройшли медичний огляд та мають допуск лікаря або довідку, заявку (від групи представників одного закладу, організації і т.д.)  завірену в установленому порядку. Учасник повинен мати належну фізичну підготовку та відповідати за стан власного здоров’я. На брифінгу,  07.11.2019, кожен учасник  змагань (команда) повинен надати до мандатної комісії:

заявку відповідної форми, затверджену підписом та печаткою лікаря  кабінету спортивної медицини ВП «Лікувально - діагностичний центр» КНП «ТМО» БЛІМЛШМД» ММР ЗО (г. Мелітополь, вул. І. Алексєєва, 7, телефон/факс: 43-01-21) (додаток 1); 

договір про страхування (оригінал),                                                                         

ксерокопія паспорта 1,2 та 11 сторінки.                                                                         

Учасники безпосередньо несуть відповідальність за своє здоров’я, повинні мати достатній рівень фізичної підготовленості для певних навантажень. У разі раптового погіршення самопочуття або будь-якої травми припинити подальшу участь у змаганнях та звернутись до медичного працівника за допомогою.  Лікар залишає за собою право знімати з дистанції учасника змагань. Учасникам у командному забігу бажано мати єдину спортивну форму. Учасники повинні дотримуватись Правил змагань та етичних норм.

                                      5. УМОВИ ПРОВЕДЕННЯ ЗМАГАНЬ       

         Змагання проводяться  згідно  з чинними  Правилами про проведення змагань з легкої атлетики.Головний суддя залишає за собою права вносити зміни в умови проведення змагань до старту про що заздалегідь повідомляє учасників змагань. Змагання проводяться у особистому та командному заліку без урахування вікових груп. Контрольний час проходження дистанції – 3 години. В особистому заліку  спортсмен проходить  дистанцію 21,975 км. самостійно.                                                                                                               Командні змагання розподіляються за кількістю учасників та довжиною проходження дистанції:

Чисельність  учасників  в команді

Довжина дистанції для  кожного учасника відповідно, м.

2 особи

10, 975 км  х11 км

3 особи

7 км х 7 км х 7,975 км

6 осіб

2, 975км х 3км х5 км х 3 км х 5 км х 3 км

 1. ЗАЯВКА НА УЧАСТЬ
 2.          Усі необхідні документи та заявка на участь у змаганнях в установленій формі приймаються під час проведення Брифінгу 07 листопада 2019 року о 18.00.               Обов’язкова попередня електронна реєстрація, яка проводиться шляхом заповнення реєстраційної форми за посиланням  https://docs.google.com/forms/d/15caVP16JpqcaOvQLLA7WdRHCg6bcIsIvEDJ-hkLTUY0/edit
 3. реєстрація завершується о 12.00 07.11.2019.

Додаткову інформацію про участь у змаганнях можна отримати за телефоном 0619 430031 або по e-mail: sport_molod@mlt.gov.ua      

                                                           

7. БЕЗПЕКА ТА ПІДГОТОВКА МІСЦЯ ПРОВЕДЕННЯ ЗМАГАНЬ

         Згідно з Постановою  Кабінету  Міністрів України від 18.12.1998  № 2025 «Про порядок підготовки   спортивних споруд та інших спеціально відведених місць для  проведення масових спортивних та культурно-видовищних заходів» підготовка  спортивних споруд  та інших спеціально відведених місць для проведення  масових спортивних та культурно-видовищних заходів покладається на їх власників.


                                                                              8. ФІНАНСУВАННЯ

Витрати, пов’язані з організацією  та  проведенням змагань (оплата харчування суддів, нагородження переможців та призерів грамотами та медалями) за рахунок УМС . Інші витрати за рахунок залучених коштів.

 

                                               9. НАГОРОДЖЕНЯ

         Переможці та призери змагань  нагороджуються грамотами, медалями в особистому та командному заліку.  Організатори змагань залишають за собою право вводити додаткові призи.

                   Даний регламент є офіційним викликом на змагання.