Пробіг до 100 тисяч бронежилетів 2022 - VseProbegi

Пробіг до 100 тисяч бронежилетів

online, any convenient place
Views 742

#пробігдо100тисяч #захистимозахисників #100тисячбронежилетівDate: 19 August 2022, Friday
Organizer: Run Ukraine, ProBig, ЛОК

Distances: 21km, 10km, arbitrary

Price of registration:

890 UAH​​​​​​​Event in Facebook
​​​​​​​
Website of the Competition


​​​​​​​

Дата проведення змагання 

Дата: 19 серпня – 19 вересня 2022 року

 

Мета змагання

Ціль Пробігу — зібрати кошти для виготовлення бронежилетів. Львівський Оборонний Кластер вже безкоштовно забезпечив ними 80 тисяч наших захисників та захисниць і хоче, щоб якомога швидше ця цифра сягнула 100 тисяч. 

 

Організатори, патронат, спонсори

Організаторами благодійного забігу виступають ГО «ЛОК», ГО «Бігова Україна», аматорський біговий клуб PROBIG.

 

Львівський Оборонний Кластер — найбільший національний виробник бронежилетів. Це об’єднання спеціалістів оборонних підприємств, волонтерів та виробничих потужностей. Їх метою є забезпечення захисників України якісними та перевіреними бронежилетами. 

Run Ukraine — один з найвідоміших та найбільших організаторів спортивних подій в Україні, таких як: Work.ua Kyiv Half Marathon, Wizz Air Kyiv City Marathon, Renovation Run тощо. 

PROBIG — біговий клуб міста Львова. Засновники Орися та Дмитро Дем’янюки — професійні спортсмени-легкоатлети, багаторазові чемпіони України та члени національної збірної команди України. З початком повномасштабної війни Дмитро 

пішов добровольцем в ЗСУ, Орися ж регулярно проводить благодійні спортивні ініціативи для допомоги українцям та ЗСУ.

 

Програма заходу:

Дистанції : 21км, 10км, довільна дистанція. 

Відкриття реєстрації: 19 серпня 2022року

День забігу: 19 серпня - 19 вересня 2022року

 

Умови допуску до змагань

Допуск учасників до Змагання здійснюється за наявності сплати реєстраційного внеску.

Увага! На дистанціях 21.0975 км до участі допускаються учасники віком від
18 років. Вік учасника визначається згідно Правил змагань ГО “Бігова Україна”.

Усі зареєстровані учасники самостійно несуть відповідальність за власне життя та здоров’я, щодо проведення змагання та підписують відповідну заяву.

 

Маршрути і траса

Учасник обирає самостійно на свій розсуд. Просимо завчасно продумати маршрут, для комфортного та безпечного подолання визначеної дистанції.

 

Реєстрація на Забіг

Учасники допускаються до Змагання за умови належної і своєчасної реєстрації на забіг. Реєстрація можлива в режимі on-line на сайті організатора забігу https://do100.com.ua

Електронна реєстрація учасників на Пробіг до 100 тисяч бронижелетів, онлайн, відкрита з 19.08.2022 року по 19.09. 2022 року.
Організатор Змагання має право призупинити або повністю закрити реєстрацію без попередження в разі досягнення ліміту учасників, або продовжити в разі потреби.

Учасник вважається зареєстрованим, якщо він заповнив заявку та сплатив реєстраційний внесок. Учаснику прийде лист підтвердження на електронну пошту вказану при рнєстрації.
Реєстрація учасника анулюється, якщо під час реєстрації ним були надані неточні та/або помилкові дані. У разі анулювання реєстрації грошові кошти не повертаются.
Оплачена реєстрація не може бути відмінена і стартовий внесок не повертається.

 

Стартовий внесок для індивідуальних реєстрацій. Ліміти слотів

Базова (мінімальна) вартість стартового внеску для всіх учасників на всі дистанції

21км, 10км та Вільну дистанцію становить: 890 грн., проте, враховуючи мету пробігу, кожен учасник може збільшити суму реєстрації, залежно від своїх можливостей. 

У вартість стартового внеску не включена комісія за переказ грошових коштів. Оплата стартового внеску учасниками забігу здійснюється електронним платежем на сайті організатора https://do100.com.ua

 

Стартові пакети, отримання стартових пакетів

У «стартовий пакет» учасника на дистанції 10  км, 21 км та Вільна дистанція включені:

* електронний іменний стартовий номер учасника приходить одразу після реєстрації.

* унікальна медаль із залишків бронесталі прийде протягом 4-х тижнів з моменту реєстрації на вказане учасником відділення НП.
( якщо учасник зі Львова, то  медаль можна забрати особисто);

* диплом учасника завантажується організаторами в Особистий кабінет протягом 4-х тижнів з моменту реєстрації. (У дипломі потрібно самостійно вказати дистанцію і свій результат )

Витрати на доставку медалей Новою Поштою по Україні включені до Вартості реєстрації. Вартість міжнародної доставки 500 грн.

 

Нагородження переможців
Кожен учасник “Пробігу до 100 тисяч бронежилетів” отримає унікальну пам’ятну медаль зі справжньої бронесталі, із залишків після порізки листа на плити, які є основним захисним елементом бронежилетів українських військових.

* Хочемо зауважити, що справжня полірована бронесталь з часом може зазнати зовнішніх змін. Наприклад, від контакту з вологою може частково зʼявитись іржа. Тому краще зберігати її в сухому місці.

Цей онлайн-пробіг є благодійною подією, тому організатори не ведуть обліку результатів. Проте просимо всіх учасників ділитися своїми результатами у соцмережах, позначаючи організаторів: @probigdo100  @ldc_ukraine @runukraine_org  @probig.club @orysia_demianiuk та використовуючи хештеги: #пробігдо100тисяч #probigon100000 #захистимозахисників #100тисячбронежилетів

Бігаємо, щоб захистити тих, хто захищає нас!