Перший Київський Пивогон 2020 - ВсіПробіги

Перший Київський Пивогон

Київ, НК "Експоцентр України"
Кількість переглядів 8027


Дата: 9 травня 2020 року, субота
Час старту: 13:00
Організатор: BeerZ Running Club

Дистанції: 5км

Вартість реєстрації:

450 грн. до 31.03


Зареєстровано: 35

Сторінка заходу в Фейсбук


Перший Київський Пивогон

First Kyiv BEERun

Уяви ласкаве весняне сонечко, відчуй величезний ліс, який просинається… Навколо співають пташки, на фініші наливають духмяне пиво… СТОП! Яке пиво? На якому фініші? – Крафтове пиво на фініші нашого Першого Київського Пивогону! 09 травня 2020 BeerZ Running Club вирішили об’єднатись з Craft Beer Fest та провести неймовірний, спортивний, веселий крафтовий Забіг! З крутими медальками та смачним пивом для кожного фінішера! У нас можна все – і пробігтись, і випити, і відкрити світові свою внутрішню дитину, вдягнувшись у тематичний веселий костюм :)
Цікаво? Тоді лови деталі:

Час: 09.05.2020, 13:00

Місце: ВДНГ – «легені столиці», величезна зелена територія з різноманітними розвагами для всіх і кожного. Craft Beer Fest – свято, на якому збираються найкращі пивовари з усієї України, щоб кожен особисто міг оцінити їхній талант та майстерність.

Дистанція: одне коло довжиною 5 км, без набору висоти та з переважно рівною поверхнею. Ти вирішуєш – чи встановлювати бігові рекорди, чи просто прогулятись до фінішу. Ми ж гарантуємо чисте повітря весняного лісу та святкову атмосферу на фініші!
Учасники, які зареєструвались на забіг, отримають:

 • Стартовий номер, який потім можна з гордістю повісити у себе в квартирі.
 • Багатофункціональну медаль фінішера (запевняємо, нею можна буде не тільки хизуватись друзям).
 • Фінішне пиво! Учасникам, яким ще не виповнилося 18 років, потрібно буде привести з собою повнолітнього (треба ж комусь насолодитися чесно заробленим призом).
 • Спеціалізований бокал для дегустації крафтового пива.
 • Подарунки від партнерів Забігу.
 • Особливі «плюшки» за найкращі тематичні костюми.
 • І головне! Вхід (хоча, правильніше сказати, «вбіг») на Craft Beer Fest – а це можливість продовжувати дегустацію найкращих сортів пива, великий фуд-корт, розваги та цікава програма!
  Трек дистанції та інші деталі – в Регламенті та подальших публікаціях на сторінці заходу в соціальних мережах.
 1. РЕЄСТРАЦІЯ
  Реєстрація учасників Першого Київського Пивогону (надалі – Змагання) здійснюється на сайті партнера https://vseprobegi.org/ до 16 квітня (включно). Після 16 квітня реєстрація можлива в день старту, безпосередньо на місці старту, однак в такому разі організатори не гарантують медалей на фініші.

Спортсменам, які на момент участі в Змаганнях не досягли 18-річного віку, пиво на фініші не видається, але його можна забрати повнолітньому, який супроводжує спортсменів. Спортсмени, які на момент участі в Змаганнях не досягли 12-річного віку, потребують супроводу дорослого на всій дистанції.
Під час отримання стартового пакету спортсмен зобов'язаний мати при собі документ, що посвідчує особу.На місці старту і фінішу облаштовано місце для зберігання речей. Місце загального характеру, без облаштування особистих скриньок. Організатори вживатимуть максимальну кількість заходів для безпеки, але відповідальності за збереження особистих речей учасників в місці зберігання речей не несуть.
Учасники Змагань погоджуються, що їхні особисті дані (прізвище, ім'я, рік народження, стать) будуть опубліковані в стартовому листі і в фінішному протоколі, а фотографії будуть використані організаторами в рекламі Змагань.
Організатори мають право відмовити учаснику в допуску до реєстрації, без пояснення причин.
Підписанням ваучера учасник Змагань висловлює свою згоду з усіма пунктами цього Регламенту.

2. СТАРТОВИЙ ВНЕСОК

Для участі у Змаганнях спортсмен оплачує стартовий внесок, розмір якого складає

До 31.03.2020

450 грн.

До 22.04.2020

500 грн.

У разі травми, хвороби учасника або форс-мажорних обставин організатори можуть компенсувати учаснику оплачений ним стартовий внесок. Розмір компенсації становить 80% від оплаченої учасником суми. Для отримання компенсації учасник повинен не пізніше, ніж за 5 днів до початку проведення Змагань, надати документи, які підтверджують факт травми, хвороби або форс-мажорних обставин. У всіх інших випадках стартовий внесок не повертається.

Учасник Змагань може перереєструвати свій стартовий пакет на прізвище іншого спортсмена, в цьому випадку необхідно зв’язатись з організаторами не пізніше, ніж за 2 дні до дня старту.

3. ДИСТАНЦІЇ
У програмі Змагань проводиться старт на дистанцію 5 км. Траса буде з мінімальним можливим набором висоти та з переважно рівною поверхнею. Трек дистанції буде опублікований на сторінці заходу в соціальних мережах.

Перед виходом на старт дистанції учасник зобов'язаний надійно зафіксувати на своєму екіпіруванні (майці, футболці) нагрудний номер, а на зап’ястку – персональний браслет, що слугує входом на фестиваль Craft Beer Fest. Номер розміщується так, щоб його було видно повністю. Знімати нагрудний номер не дозволяється до моменту завершення участі у Змаганнях.

Організатори залишають за собою право змінювати маршрут пробігу (з обов'язковим інформуванням учасників Змагань), якщо такі зміни будуть викликані зовнішніми факторами або причинами, не залежними від організаторів.

4. ПРОГРАМА ЗМАГАНЬ

Відкриття стартового містечка: 09 травня 2020 р. о 12:00, ВДНГ – Національний комплекс «Експоцентр України», м. Київ, пр-т Академіка Глушкова, 1. Територія фестивалю Craft Beer Fest.

Розклад стартів (може бути змінений):

12:00 – видача стартових пакетів;

13:00 – старт Забігу; ліміт часу – 1 година. Учасники долають 1 коло за маршрутом Змагань.

14:00 – закриття траси Забігу;

14:10 – оголошення переможців та розіграш лотереї.

 

5.НАГОРОДЖЕННЯ
Після фінішу серед всіх учасників буде проведена лотерея. Спортсмени, які будуть відсутні на церемонії нагородження, позбавляються своїх призів і подарунків.

 

6.ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ

Харчування та напої

У старт-фінішному містечку розташовано пункт харчування (ПХ), на якому розміщені напої та харчування, надані організаторами Змагань.


Медичне обслуговування

Змагання обслуговує бригада «швидкої допомоги», співробітники якої несуть чергування в старт-фінішному містечку.

7.ПРОТЕСТИ

Протести учасників Змагань приймаються в письмовій формі впродовж 20 хвилин після закінчення роботи суддівської бригади.

8.ОСОБИСТА БЕЗПЕКА УЧАСНИКА ЗМАГАНЬ  ТА ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ

Всі учасники Змагань зобов'язані дотримуватися правил дорожнього руху і особисто відповідають за свою безпеку та фізичний стан. Організатори, спонсори, партнери не несуть відповідальності за стан здоров’я, фізичні травми, ушкодження, будь-які збитки, які учасник поніс до, під час або після проведення Змагань. Усі учасники Змагань самостійно несуть відповідальність за власне життя та здоров’я. При отриманні стартового пакету учасник зобов'язаний підписати заяву, відповідно до якої він повністю знімає відповідальність з організаторів за свій фізичний стан до Змагань, за можливий збиток здоров'ю, отриманий під час змагань, а також за стан здоров'я після Змагань.

Кожен учасник самостійно долає всю дистанцію і несе повну відповідальність за ризик, пов'язаний з участю в Змаганнях.

Своєю участю учасник підтверджує, що ознайомився, зрозумів і погодився з усіма правилами проведення заходу, порушення яких може призвести до дискваліфікації учасника.

Захід буде проведено за будь-яких погодних умов.

Учасник повинен бігти тільки по трасі дистанції, слідуючи розмітці траси.

Учасник повинен дотримуватися вимог організаторів, суддів, контролерів та маршалів, медичних працівників. У іншому випадку учасник знімається зі змагань.

За потреби зняття з дистанції може здійснювати медичний персонал, організатори, судді (якщо учасник заважає іншим учасникам у проходженні дистанції і порушує правила забігу).

 

9.ВНЕСЕННЯ ЗМІН ТА ДОПОВНЕНЬ ДО РЕГЛАМЕНТУ

Організатори залишають за собою право змінювати чинний регламент у будь-який час, з метою забезпечення більш ефективної організації Змагань.

У разі ключових змін учасники Змагань будуть додатково проінформовані за допомогою електронної пошти та публічного інформування на сторінці заходу в соціальних мережах.

 

 1. Контакти оргкомітету:

Громадська Організація «Біговий клуб Бірзет»

e-mail:

Facebook Messenger: m.me/beerz.run

 

 • Реєструючись на Змагання, учасник погоджується з усіма вищезазначеними пунктами Регламенту.