Легкоатлетичний крос пам’яті дворазового Олімпійського чемпіона Володимира Куца

с. Олексине, Тростянецький р-н, Сумська обл.
Кількість переглядів: 102

Дата: 15 квітня 2016 року, п'ятниця
Час старту: 12:00
Організатор: Федерація легкої атлетики Сумської області

Дистанції: 6км, 3км

Легкоатлетичний крос пам’яті дворазового Олімпійського чемпіона Володимира Куца 2016
 

Володимир Петрович Куц – видатний легкоатлет, заслужений майстер спорту СРСР, заслужений тренер СРСР. На XVI Олімпійських іграх у Мельбурні (1956 р.) завоював дві золоті медалі на дистанціях 5000 м і 10000 м. У 1956 і 1957 роках був визнаний найкращим спортсменом світу.

Місце проведення змагань вибране невипадково, адже це рідне село нашого прославленого земляка. Крім того, бігову трасу буде прокладено вздовж вулиці, яка названа на його честь, отже учасники змагань матимуть змогу випробувати власні сили безпосередньо поруч з батьківською хатою В.Куца. Звісно ж, сама бігова траса теж буде підготвлена належним чином.

До організації й проведення цієї яскравої події долучаються Обласна ДЮСШ м.Суми, Тростянецька райдержадміністрація, Сумське обласне відділення НОК України, Управління молоді та спорту Сумської ОДА, та, звичайно ж, Федерація легкої атлетики Сумської області. Місцева сільська громада теж не залишає цю подію по за увагою.

На учасників та глядачів очікують поважні гості, урочисте відкриття за участю місцевих художніх колективів, голосовий супровід змагань з історичною довідкою про В.Куца та інших яскравих особистостей – вихідців з цього району.

Переможці та призери отримають грамоти, медалі, а також призи і подарунки від організаторів та спонсорів змагань.