Wings for Life World Run - App Run 2021 - ВсіПробіги

Wings for Life World Run - App Run

Київ, НК «Експоцентр України»
Кількість переглядів 2679


Дата: 9 травня 2021 року, неділя
Час старту: 14:00
Організатор: KM Running Club

Дистанції: біг від автомобіля-кетчераСторінка заходу в Фейсбук
 


Приготуйся приєднатися до глобальної події — Wings for Life World Run 2021!
 
9-го травня 2021 року десятки тисяч людей бігтимуть одночасно по всьому світу, щоб допомогти знайти методи лікування травм спинного мозку. Приєднуйся!
Реєструйся у APP RUN Kyiv та, завдяки мобільному додатку Wings for Life World Run, будь частиною події, яку ти ніколи не забудеш!
З кожним кроком у APP RUN Kyiv ти бігтимеш заради тих, хто не може. Реєструйся, біжи разом зі всім світом та ділись дивовижним досвідом!
Wings for Life World Run — всесвітній забіг, метою якого є збір коштів для пошуку методів лікування травм спинного мозку.
Учасники стартують одночасно по всьому світу незалежно від часу, пори року та погодних умов. Серед бігунів - початківці, досвідчені бігуни, професійні спортсмени та учасники у інвалідних кріслах.
Унікальність забігу ще й в тому, що учасники біжать не ДО фінішу, а ВІД нього, намагаючись втекти від віртуального автомобіля-кетчера (Catcher Car), який є "рухомою фінішною лінією", що слідує за учасниками у заданому темпі.

ЯК ВЗЯТИ УЧАСТЬ?
1. Завантажуй мобільний додаток WINGS FOR LIFE WORLD RUN.
Завантажити для IPhone https://goo.gl/qmbkxD
Завантажити для Android https://goo.gl/jWgxxD
2. Сплачуй реєстраційний внесок у розмірі 10 євро — 100% якого підуть на дослідження з пошуку методів лікування травм спинного мозку.
3. Додавайся до організованого APP забігу у своєму місті АБО біжи індивідуально, де б ти не був!
4. Біжи з мобільним додатком разом зі всім світом заради тих, хто не може.