Random Fun Run 2021 - ВсіПробіги

Random Fun Run

Чернігів, Кордівка
Кількість переглядів 3938


Дата: 7 серпня 2021 року, субота
Час старту: 07:30
Організатор: Falcons Running Club

Дистанції: 3км жінки, 3км чоловіки

Вартість реєстрації:

400 грн.


Результати


Сторінка клубу в Фейсбук

Сторінка клубу в ІнстаграмВсім привіт!

Falcons Running Club запрошує Вас взяти участь в забігу з унікальним форматом, де переможцем може стати кожен!

Перед стартом методом лотереї формуються склади команд з двох хлопців і однієї дівчини. До останнього моменту буде зберігатися інтрига, загострення азарту і головне питання: «Хто ж і з ким побіжить в одній команді?». Навіть якщо ви поки не досвідчений і тільки починаєте свій біговій шлях спортсмена - у вас є всі шанси дістати собі в команду дуже сильних «гравців», і тоді - тільки вперед! Учасники обирають свій етап участі в естафеті за домовленістю з іншими членами команди в будь-якій послідовності.

Кожен учасник сповна відчує дух справжніх змагань, отримає море емоцій і спортивного азарту починаючи з етапу формування команд і закінчуючи фінішем останнього учасника. Боротьба буде абсолютно непередбачувана і попрацювати здорово ніжками доведеться кожному. 

У забігу візьме участь 20 команд, 3 етапи по 3 кілометри. Результат фіксується по чіпу ( "браслет" на липучці на ногу), який передається в транзитній зоні між етапами. У таблиці з результатами буде зафіксовано час кожного (хороший шанс зробити лічники на 3 км, особливо якщо до цього не бігали таку дистанцію на результат!). Також буде визначено загальний час для естафетної команди. На старті-фініші буде встановлена ​​арка з електронним хронометром.

Призових місць не 3, а цілих 5! Для команд переможців передбачені грошові призи в розмірі:
1 місце - 1500 грн, 2е - 1200 грн, 3-є - 900 грн, 4-е - 600 грн і 5е - 300 грн. А також будуть загальнокомандні нагороди, призи та подарунки від партнерів забігу. Всі учасники отримають велику гарну металеву медаль на фініші!

Як Вам такий формат? Тоді вперед реєструватися!

Для членів Falсons Running Club передбачена знижка в розмірі 25% від початкової вартості (300 грн замість 400 грн). Промокод для забігу закріплений в клубному чаті і в закритій групі FB.