Тренування Open Run Day #3

Київ, НК «Експоцентр України»
Кількість переглядів: 51

#RunForCrimea  #NPKHM16  #Open

Початок тренування: 09:45
Організатор: Run Ukraine

Сторінка заходу у фейсбуці

Шановні друзі-бігуни! Раді запросити вас 12 березня уже на 3 БЕЗКОШТОВНЕ відкрите бігове тренування #OpenRunDay, яке пройде на #ВДНГ. З кожним разом нас все більшає, тож давайте продовжимо цю традицію і зараз! 
Чекаємо всіх біля великого прапора Open Run Day перед центральним входом ВДНГ. Там вас зустріне наш волонтер, видасть перепустку на територію Зимової країни та розповість, як пройти до гардеробу, де й можна буде переодягнутися.
Окрім того, цього разу одночасно пройде ще одна акція – Пробіг за Крим (Run for Crimea).

Тренування розраховані як для новачків, які вперше знайомляться з бігом, так і для вже досвідчених бігунів – заняття відбуватимуться у трьох групах:
- Група «А» – для досвідчених бігунів, тих, хто планує бігти півмарафон;
- Група «В» – середній рівень підготовки, або ті, хто бігтиме 10 км;
- Група «C» – для тих, хто займається бігом не регулярно та тих, хто планує бігти 17 квітня 5 км.

Ми доведемо, що біг – це не нудно, а весело і корисно, звісно, якщо займатися ним правильно. Жодне тренування не обійдеться без гарної музики,активної розминки та призів від наших партнерів.

На кожному тренуванні можна буде переодягтися та залишити речі під наглядом волонтерів. Офіційний спонсор Київського півмарафону забезпечить всіх присутніх питною водою.

Розклад тренувань:
- 12.03 – ВДНГ;
- 19.03 – парк Партизанської слави;
- 26.03 – ботанічний сад ім. М. Гришка;
- 02.04 – Голосіївський парк;
- 09.04 – Гідропарк/Труханів Острів;
- 16.04 – BREAKFAST RUN;

Ми пишаємося нашим тренерський складом – це найкращі професіонали своєї справи: 
Ірина Ліщинська – заслужений майстер спорту, багаторазова чемпіонка України, срібна призерка Олімпійських Ігор у Пекіні, срібна призерка чемпіонату Світу в Осаці (2007р.).
Олександра Азарова – майстер спорту, рекордсменка України серед молоді з напівмарафону, переможниця та призерка чемпіонатів України, переможниця ЧС з марафону серед поліцейських.
Олександр Доманчук – майстер спорту, багаторазовий чемпіон України серед юніорів та молоді з легкої атлетики, учасник Чемпіонатів Європи. Учасник марафону в Амстердамі.

Програма підготовки до Nova Poshta Kyiv Half Marathon 2015 складатиметься з семи занять, які будуть поділені на ключові етапи:
• 2 тренування – підготовчий етап; 
• 3 тренування – базовий етап;
• 2 тренування – вихід на пікову форму;
• Розминка на передодні Nova Poshta Kyiv Half Marathon 2016 та BREAKFAST RUN.

 

Пробіг за Крим (Run for Crimea)

Подолати відстань у 812 км за один день і з’єднати Крим з Україною. Вам здається це неможливим? Ви помиляєтесь! 12 березня у рамках бігового тренування Open Run Day ми об’єднаємо анексований Російською Федерацією півострів з материковою Україною завдяки RUN FOR CRIMEA та продемонструємо, що ми – одна країна.

Як це відбуватиметься?
12 березня о 9:45 ранку ми збираємось у Києві на ВДНГ на Open Run Day №3 та одночасно біжимо за ідею повернення Криму Україні. Таким чином ми всі разом пробіжимо дистанцію, що складе 812 км – саме такою є відстань від Києва до Сімферополя – і з’єднаємо Крим з Україною!

Неважливо, Ви професійний бігун чи абсолютний новачок. Головне – аби Ви всім серцем любили Крим і жадали його повернення. Після забігу ми влаштуємо флешмоб і станемо у формі нашої України з Кримським півостровом!

Просимо попередньо ЗАРЕЄСТРУВАТИСЬ :http://bit.ly/1pnB8mS. Зверніть увагу: взяти участь у акції можуть всі охочі, рівень бігової підготовки неважливий.

Акцію організовують RunUkraine та громадська організація КримSOS в рамках безкоштовних відкритих тренувань Open Run Day та підготовки до Київського півмарафону 2016.

Детальніше на сайті: http://bit.ly/24DKQlg