Тренування Open Run Day #4

Київ, Голосіївський парк
Кількість переглядів: 61

#NPKHM16 #OpenRunDay


Дата: 19 березня 2016 року, субота
Початок тренування: 09:45
Організатор: Run Ukraine

Сторінка заходу у фейсбуці

Починаючи з 27 лютого, щосуботи на вас очікує сім відкритих БЕЗКОШТОВНИХ тренувань з бігу під наглядом професійних тренерів та титулованих спортсменів бігового клубу #RunBaseKyiv

Тренування розраховані як для новачків, які вперше знайомляться з бігом, так і для вже досвідчених бігунів – заняття відбуватимуться у трьох групах:
- Група «А» – для досвідчених бігунів, тих, хто планує бігти півмарафон;
- Група «В» – середній рівень підготовки, або ті, хто бігтиме 10 км;
- Група «C» – для тих, хто займається бігом не регулярно та тих, хто планує бігти 17 квітня 5 км.

Ми доведемо, що біг – це не нудно, а весело і корисно, звісно, якщо займатися ним правильно. Жодне тренування не обійдеться без гарної музики,активної розминки та призів від наших партнерів.

На кожному тренуванні можна буде переодягтися та залишити речі під наглядом волонтерів. Офіційний спонсор Київського півмарафону забезпечить всіх присутніх питною водою.

Розклад тренувань:
- 26.03 – ботанічний сад ім. М. Гришка;
- 02.04 – Голосіївський парк;
- 09.04 – Гідропарк/Труханів Острів;
- 16.04 – BREAKFAST RUN;

Ми пишаємося нашим тренерський складом – це найкращі професіонали своєї справи: 
Ірина Ліщинська – заслужений майстер спорту, багаторазова чемпіонка України, срібна призерка Олімпійських Ігор у Пекіні, срібна призерка чемпіонату Світу в Осаці (2007р.).
Олександра Азарова – майстер спорту, рекордсменка України серед молоді з напівмарафону, переможниця та призерка чемпіонатів України, переможниця ЧС з марафону серед поліцейських.
Олександр Доманчук – майстер спорту, багаторазовий чемпіон України серед юніорів та молоді з легкої атлетики, учасник Чемпіонатів Європи. Учасник марафону в Амстердамі.

Програма підготовки до Nova Poshta Kyiv Half Marathon 2015 складатиметься з семи занять, які будуть поділені на ключові етапи:
• 2 тренування – підготовчий етап; 
• 3 тренування – базовий етап;
• 2 тренування – вихід на пікову форму;
• Розминка на передодні Nova Poshta Kyiv Half Marathon 2016 та BREAKFAST RUN.

Отже, тренування Open Run Day 4 відбудеться у суботу, 19 березня о 9:45 на території Голосіївського парку. Орієнтир – великий прапор OPEN RUN DAY біля пам’ятника Максиму Рильському.