Тренування Running CLUB Poltava

Полтава, манеж стадіону Ворскла
Кількість переглядів: 13

Дата: 12 березня 2016 року, субота
Початок тренування: 07:00
Організатор: Poltava Running Club

Сторінка заходу у Фейсбук

Poltava Running Club

ПОЧИНАТИ БІГАТИ ПОТРІБНО ПІД НАГЛЯДОМ ТРЕНЕРА В БІГОВОМУ КЛУБІ
Кожен з нас бігає або починає бігати по різних причин: хтось хоче серйозно підготуватися і брати участь в різних забігах, хтось хоче схуднути і поліпшити свою фігуру, хтось бігає для підтримки здоров'я, хтось просто для задоволення або для придбання нових знайомств, а деякі тільки просто починають бігати .... Але найголовніше, що об'єднує всіх нас - це любов до бігу та здорового способу життя, бажання змінити себе, загартувати свій характер і домогтися поставлених цілей.
З боку здається, що біг - це дуже простий вид спорту, але насправді він таїть в собі безліч нюансів.
Хоч зараз в інтернеті можна знайти досить багато інформації про бігу, найчастіше вона буває суперечливою і не завжди об'єктивною, що може негативно позначитися на здоров'ї і тренувальному процесі.
Одному бігати нудно, та й не знаєш у кого спитати поради з техніки та методики бігу. Тому чим раніше ви почнете тренуватися в клубі під наглядом професійного тренера, тим краще.
На тренуванні в клубі вам запропонують план підготовки до забігу, в тому числі і індивідуальний, ви отримаєте консультації по харчуванню та відновленню, екіпіровці, освоїте правильну техніку бігу, спеціальні бігові вправи, які не тільки поліпшать техніку бігу, але і зміцнять зв'язки і м'язи. Та й в компанії однодумців завжди займатися цікавіше.