Red Stones Trail 2022 - VseProbegi

Red Stones Trail

Kryvyi Rih, Dnipropetrovska region, Galkovka. Coordinates 47.9415, 33.391
Views 12721

#RedStonesTrail #ubfrun #UBF #ВелоклубUBF Date: 30 April 2022, Saturday
Time start: 10:00
Organizer: Ukrainian Bike Family (UBF RUN)

Distances: trail 42km from 18y.o., trail 28km from 18y.o., trail 14km from 18y.o., trail 4km, trail 2km

Price of registration:

42 km — 650 UAH
28 km — 550 UAH
13,8 km — 490 UAH
4 km, 2 km — 110 UAH
T-shirt — 250 UAH


Registered: 189


Event in Facebook


Порбігаємо після перемоги!

Яскравий трейловий забіг що проходить по фантастичним рельєфам рукотворних гір Кривбасу! Складний, захоплюючий та екстремальний забіг з головою занурить вас в Криворізькі індустріальні ландшафти і неземні пейзажі! Ліси, рукотворні гори, живе каміння, вузькі звивисті стежки, круті підйоми та спуски, види на працючі кар'єри й справжні марсіанські пейзажі не залишать байдужим жодного учасника! Старт на дні пересохлої річки, костюмовані забіги, шалена підтримка на маршруті волонтерами! Відчуття справжнього бігового свята! Їжа та напої на КП та фініші! Все це різноманіття надовго западе вам в душу та залишиться в ній яскравими спогадами та неймовірними емоціями!
Цього разу ми вирішили додати нових вражень та нових ділянок. Тож маршрути зміняться на досить суттєвий відсоток. Ці нові ділянки додадуть забігу нового колориту та вражень. Тож реєструйся та біжи новий маршрут Red Stones Trail!


Більше інформації на фейсбуці. 

1.Загальна інформація

Дата: 30 квітня 2022 р, субота.

Місце: Артем-1. Деконська петля. 

Координати стартового містечка: 47.9415, 33.391

Маршрути й дистанції:
Маршрути виложені ті, які ми планували  зробити в 2021 році. Через те що захід перенесли на нову дату, маршрути буде змінено на нові. В нас зїявився час на пошук нових ділянок. І ми вже їх шукаємо) 

42 км - https://www.alltrails.com/explore/map/2019-42--2030

28 км - https://www.alltrails.com/explore/map/2019-28

13.8 км - https://www.alltrails.com/explore/map/12--1156

2 та 4 км - https://www.alltrails.com/explore/map/2-4--107


Карта підходів до стартового містечка від громадського транспорту:

https://drive.google.com/open?id=1RBQ6uL2P_8weC7tqXUB8jOsdW7bF1HHT&usp=sharing 

Маршрутки №9, 397, 298, 250, 314. 

Тролейбуси №11, 13-а.

Red Stones Trail" став першим повноцінним марафоном, що проходить через рукотворні гори Кривого Рогу - відвали розкривних і порожніх порід. Вас чекає дуже різноманітна траса. Лісові стежки, червоні дороги, спуски в кар'єри, підйоми на відвали, балки, посадки, промислові ландшафти - все це ви знайдете на "Red Stones Trail"! Підйоми будуть різноманітними, короткі, затяжні і круті, за якими вам доведеться виходити наверх, по твердій, або пухкій землі, по камінню або щебеню. Різкі спуски, які деяким з вас доведеться долати на п'ятій точці, змінюватимуться затяжними звивистими стежками, що ведуть вниз з відвалів. А безліч приголомшливих промислових пейзажів доповнять картину забігу як одного з найбільш незвичайних в Україні. 

 2. Умови участі

Учасником марафону "Red Stones Trail" може стати кожен бажаючий, який виконає наступні умови:

 • Учасники на дистанції 14, 28 і 42 км. допускаються тільки в разі досягнення віку не менше 18 років 

 • Всі учасники, які не досягли потрібного віку в обраній дистанції, повинні надати, в присутності батьків або опікунів, письмовий дозвіл на участь в змаганнях і надати необхідні документи, що засвідчують їх родинні зв'язки. 

 • Всі учасники, на дистанції 28 і 42 км. зобов'язані надати страховий поліс, або медичну довідку,  яка засвідчує, що стан здоров'я учасника дозволяє брати участь в змаганнях, яку він пред'явить при реєстрації і отриманні стартового номеру. 

 • Заповнить анкету учасника при реєстрації і підпише Угоду про звільнення організаторів від відповідальності. На місці старту при отриманні стартового номеру, або попередньо роздрукувавши перед стартом і здавши підписану угода організаторам. 

 • Зробить стартовий внесок на рахунок організатора, на зазначені банківські реквізити в зазначені терміни, або готівкою на місці старту. (Умови та реквізити зазначені нижче).

 

Заповнивши форму заявки (в електронному, або письмовому вигляді), учасник марафону приймає наступні положення:

 • Організатори, партнери організатора і особи, пов'язані з проведенням і організацією забігу, не несуть відповідальності за тілесні ушкодження, погіршення здоров'я і псування майна, які можуть виникнути до, під час або після проведення забігу.

 • Всі учасники забігу, а також близькі і далекі родичі учасників відмовляються від усіх можливих претензій до організаторів заходу, пов'язаних зі шкодою, заподіяною життю, здоров'ю та майну учасників забігу, під час проведення змагання, а також після його проведення. 

 • Всі учасники усвідомлюють потенційно можливі шкідливі наслідки для свого життя, здоров'я або майна в зв'язку з участю в змагання. Учасники несуть персональну відповідальність за весь збиток заподіяний свого життя, здоров'ю та майну, а також за шкоду, завдану життю, здоров'я та майну третіх осіб, заподіяну внаслідок дій учасника.  

 • Всі учасники беруть участь у змаганнях тільки добровільно і за власною згодою.

 • Всі учасники, які беруть участь в змаганнях, дають згоду на обробку своїх персональних даних для подальшого використання їх організаторами змагання в майбутніх марафонах, або забігах, та в маркетингових цілях.

 • Учасник повинен мати з собою на маршруті заряджений мобільний телефон - ОБОВ'ЯЗКОВО.

 • На дистанціях 14, 28 і 42 км., учасник також повинен обов'язково мати з собою:
  - ємність для води з запасом води на 7-10 км. (гідратор, або флягу);
  - номер телефону організаторів  Денис,  Максим.
  - на дистанції 42 і 28 потрібна ізофолія.

 • За невиконання будуть прийматися штрафні санкції, від штрафів (10 хвилин і вище) до дискваліфікації. 

 • Рекомендовано також мати:
  - трекінгові палки;
  - рукавички;
  - головний убір;
  - міні-аптечку (вазелін, знеболюючі, серцеві препарати, бинт, перекис, пластир).

 • Учасники забігу зобов'язані дотримуватися цих положень і ставитися з повагою до інших учасників змагань, суддів, організаторів, правоохоронних органів та медичного персоналу під час гонки.

 • Учасники гонки зобов'язані дотримуватися норм етичної поведінки (зокрема, не використовувати ненормативну лексику), принципу чесної гри, поваги до навколишнього середовища. 

 • Під час проходження дистанції заборонено використання скляної тари та інших предметів, які можуть загрожувати життю та здоров'ю інших учасників і уболівальників. Порушення цієї вимоги карається дискваліфікацією. 

 • Все сміття необхідно залишати в зонах КП (контрольних пунктів), де буде організований збір сміття в спеціальні пакети. Учасники, які смітитимуть на трасі, будуть дискваліфіковані за неповагу до навколишнього середовища.

Всі учасники, які не досягають фінішу до закінчення ліміту часу, будуть дискваліфіковані і зобов'язані повідомити організаторів по телефонам про своє місцезнаходження для того, щоб уникнути організації пошуково-рятувальних заходів. У разі, якщо учасник прийняв рішення зійти з дистанції, він зобов'язується повідомити організаторів про своє рішення. Номер телефону для повідомлення:  або .

Організатори залишають за собою право переводити учасників до інших категорій.

Організатори мають право не допустити до участі в змаганнях без пояснень. В цьому випадку стартовий внесок повертається в повному обсязі.

 

3. Категорії учасників та принцип проходження дистанції

Завдання учасників кожної категорії - пробігти заздалегідь обрану дистанцію у встановлені ліміти часу. Дистанції будуть попередньо розмічені. Учасники повинні відзначитися (зареєструватися) на кожному з контрольних пунктів. Реєстрацію проходження КП виконуватимуть волонтери, шляхом введення номера учасника в електронну таблицю результатів забігу і засвідчення проходження КП на чек картах учасників змагання унікальною печаткою кожного КП. Результат учасника не буде  зарахований, якщо відсутня реєстрація хоча б на одному з КП і відсутня хоч одна печатка на номері учасника. Також дозволяється ставити печатки на частини тіла, або інші місця, де можливий чіткий відбиток печатки. Організатори залишають за собою право встановлювати «секретні» контрольні пункти на маршруті і поза маршрутом у місцях ймовірних зрізок, що гарантуватиме те, що кожен з учасників буде слідувати строго за визначеним маршрутом. Організатори залишають за собою право об'єднувати категорії в разі недостатньої кількості зареєстрованих учасників в одній з категорій.  Учасників, яких буде помічено у зрізанні траси маршруту, буде дискваліфіковано.

 

Дистанція 42 км

    

Дистанція 28км

    

Дистанція 14 км.

Категорії:

Чоловіки 18-28

Жінки 18-28

Чоловіки 29-39

Жінки 29-39

Чоловіки 40-50

Жінки 40-50

Чоловіки 51-60

Жінки 51-60

Чоловіки 61+

Жінки 61+

 

Категорії:

Чоловіки 18-28

Жінки18-28

Чоловіки 29-39

Жінки 29-39

Чоловіки 40-50

Жінки 40-50

Чоловіки 51-60

Жінки 51-60

Чоловіки 61+

Жінки 61+

 

Категорії:

Чоловіки 16-28

Жінки16-28

Чоловіки 29-39

Жінки 29-39

Чоловіки 40-50

Жінки 40-50

Чоловіки 51-60

Жінки 51-60

Чоловіки 61+

Жінки 61+

Ліміт часу: 8 годин

 

Ліміт часу: 5 годин, 20 хв.

 

Ліміт часу: 2 год. 20 хв

Категорії 2 км і 4 км

Дистанція 4 км

Дистанція 2 км

Категорії:

Чоловіки 13+

Жінки 13+

Нагороджуються лише діти 13 - 15 років включно.

Категорії:

Усі бажаючі до 12 років включно

Ліміт часу: 50 хвилин

Ліміт часу: 35 хв


На цих дистанціях учасники отримають:

 • приватний брендований стартовий номер + 4 шпильки для його кріплення

 • дизайнерська медаль фінішера і сертифікат (при успішному завершенні дистанції)

 • роздягальню, камеру зберігання речей протягом всього дня змагання

 • харчування та напої на трасі протягом усього дня змагання (банани, апельсини, тощо)

 • обід та напої на фініші 

 • музична підтримка на старті та фініші

 • розмічена траса з приголомшливими видами, крутими підйомами, спусками живим камінням та різноманітним рельєфом. 

 • чергування на маршруті карети швидкої допомоги. 

 • вода на КП, а також різноманітні смаколики 

 • аптечки на кп. 

Увага! Для отримання індивідуальної дизайнерської медалі фінішера стартовий внесок збільшується на 170 грн. Це зроблено для можливості вибору і варіативності вартості реєстрації на наш марафон.

 

4. Реєстрація та стартовий внесок

Посилання на реєстрацію 

Безпосередня реєстрація здійснюється на місці старту.

Для отримання стартового пакету необхідно надати наступні документи:

 1. Посвідчення особи, або його фото/копію (тільки пред'явити при отриманні стартових пакетів), або Дію;

 2. Медичну довідку або страховку (для дистанцій 28 та 42 км) - їх копію потрібно буде залишити організаторам;

 3. Заповнити угоду про звільнення від відповідальності (додаток №1);

 

Попередня реєстрація на усі дистанції проводиться до 25.04.2022, після чого реєстрація буде закрита. 

 

 

     

48 км

    

  21 км

   

14 км

    

4 км

   

2 км

до 10.10

 

550 грн

 

450 грн

 

399 грн

   

110 грн

   

110 грн

до 31.03

 

650 грн

 

550 грн

 

490 грн

 

до 25.04

 

750 грн

 

650 грн

 

590 грн

 

На старті

 

980 грн

 

850 грн

 

800 грн

 

180 грн

 

180 грн

 

Увага! Для отримання індивідуальної дизайнерської медалі фінішера стартовий внесок збільшується на 170 грн. Це зроблено для можливості вибору і варіативності вартості реєстрації на наш марафон.

Також можна замовити футболку заходу за 250 грн. 


Починаючи з 26-го жовтня, реєстрація буде закрита. Ветерани АТО оплачують 70% вартості реєстрації. Реєстрація на старті в день проведення марафону, для дистанцій 42, 28, 13.8 км. проводитися не буде. Або за попередньою домовленістю з організаторами.

Ветерани АТО. Бажаючі взяти участь в змаганнях ветерани АТО, повинні написати лист оргкомітету змагань за адресою [email protected], в якому буде вказано дані учасника та інформація про участь в антитерористичній операції, разом зі скан. копіями документів, що підтверджують участь в АТО.

 

5. Тайм-графік змагань 

08:00    Відкриття стартового містечка змагань.    
08:00 - 9:50    Видача стартових пакетів. Реєстрація    
08:00 - 18:00    Робота камери схову.
9.45 Брифінг. Урочисте відкриття.     
10.00    Старт 42 км.
10.10 Старт 28 км.
10.20 Старт 14 км.
10.30 Старт 4 км.
10.35 Старт 2 км. 

12.00. Нагородження переможців 2 та 4 км.
13.00. Нагородження переможців 13.8 км
15.00 Нагородження переможців 28 км.
16.00 Нагородження переможців 42 км.
16.20. Нагородження призерів Ліги
18:00    Закриття змагань.
    

6. Нагородження

Увага! Вартість медалі фінішера 170 грн. ЇЇ ви можете замовити при реєстрації відмітивши спеціальний пункт. Медалі виготовляються протягом двох тижнів, тож десь 15.10.2021 р. ми відправимо замовлення. Тож, для тих, хто хоче отримати медаль, краще реєструватися до цієї дати. Втім, замовлятимемо з запасом. Уточнити наявність вільних медалей перед реєстрацією можна за телефоном  (Денис Дубов). Ті учасники, які замовлять медалі після вказаної дати та після закінчення резерву медалей можуть отримати її пізніше, вже після дати марафону.

 6.1 Всі учасники, на дистанціях 42, 21, 12 км, Які подолали маршрут і вклавшись в ліміт часу на своїй дистанції, отримують сертифікат учасника та медаль (якщо замовляли стартовий пакет учасника з медаллю).

6.2 Якщо учасник замовив пам’ятну медаль фінішера, але не зміг подолати дистанцію свого забігу в рамках встановленого ліміту часу, то пам’ятна медаль фінішера цьому учаснику не надається і плата за пам’ятну медаль фінішера не компенсується.

6.3 Учасники, які посіли 1-3 місце в кожній з вікових категорій, нагороджуються медалями  й грамотами за зайняте місце.

6.4 Переможці в абсолюті на дистанціях 42, 21, 12 км. отримують кубки за перших три місця та цінні призи від партнерів. Учасник, що зайняв призове місце в абсолюті НЕ нагороджується в вікових категоріях.

6.5 На дистанціях 3 км, незважаючи на те що участь можна брати і дорослим спортсменам, все ж нагороджуватися за перші три місця будуть діти віком від 13 до 15 років. 

6.6 На дистанції 6 км. та 1 км призовими медалями, грамотами та цінними призами нагороджуються учасники, що зайняли перші три місця в абсолюті у своїй категорії (чоловіки, жінки)

6.7 Кожен учасник, який пробіг марафон, півмарафон або чверть марафон "Black Stones Trail" отримує унікальну можливість зібрати ексклюзивну трисекційну медаль (у разі участі в інших двох марафонах – "White Stones Trail" і "Red Stones Trail") в рамках серії трейлових марафонів "Kryvbas Stones Trail".

Детальніше дивіться тут.

 

7. Повернення коштів в разі відмови в участі.

Учасник, який сплатив стартовий внесок, але з певних причин не може взяти участь в змаганні, має право частково компенсувати сплачений стартовий внесок. Для цього потрібно написати лист оргкомітету змагань за адресою [email protected]. У листі вказати інформацію про те, що учасник не братиме участь в змаганнях, і хоче повернути кошти, внесені, як стартовий внесок.

Якщо Учасник знімається з реєстрації і повідомить про це за три тижні (до 08.10 включно) до дати проведення змагань, сума повернення складе 80% від внесених

за два тижні (до 15.10 включно) - 60% учасником коштів. Якщо Учасник зніметься з реєстрації і повідомляє про це оргкомітет пізніше (з 16.10 до 25.10 включно), то сума компенсації складе 50% від внесених учасником коштів за стартовий внесок.

З моменту закінчення попередньої реєстрації стартові внески не повертаються.

 

 

8. Форс-мажор

Старт відбудеться за будь-яких умов, крім війни, пожежі або землетрусу! 

У разі виникнення обставин непереборної сили, таких, що проведення змагань роблять НЕМОЖЛИВИМ, марафон може бути перерваний. В цьому випадку, фінальний протокол формується за поточними результатами на момент прийняття рішення про його припинення.

У разі виникнення форс-мажорних обставин до початку змагань, організатори залишають за собою право вносити зміни в трасу змагань, переносити час старту (але не більше ніж на 2 години), або скасувати змагання.

У разі скасування змагань в день проведення марафону, усі стартові внески повертаються в розмірі 50%.

 

Керівник проекту марафону "Red Stones Trail"
Денис Дубов (тел .: )

 

Головний суддя марафону "Red Stones Trail"
Соколовський Максим (тел .: )