10-й Карпатія Трейл 2021 - ВсіПробіги

10-й Карпатія Трейл

с. Пилипець, Міжгірський р-н, Закарпатська обл.
Кількість переглядів 35280

#карпатиятрейл #карпатіятрейл #карпатия #карпатія #твояпригода Дата: 4 червня 2021 року, п'ятниця
Організатор: Твоя Пригода

Дистанції: CRAZY 114 км, MEDIUM 73км, MARATHON 42км, HALF MARATHON 21км, LITE 11км


Результати

Зареєстровано: 654


Сайт пробігу

Сторінка заходу у Фейсбук


Дата і місце

Змагання проходять з 4 по 6 червня 2021 року. Місце базування забігу — Закарпатська обл., с. Пилипець. Базовий табір та місце старту всіх дистанцій Карпатія 2021 буде знаходитися біля Нижньої станції підйомника Pylypets Sky & Bike Park в селі Пилипець, Закарпатська обл. Точка на карті. 

 • CRAZY 114,5 км, набір висоти: 8260 м, КЧ - 33 години
 • MEDIUM 73,8 км, набір висоти: 5280 м, КЧ - 21 година
 • MARATHON 42,4 км, набір висоти: 2830 м, КЧ - 10 годин
 • HALF MARATHON (HM) 21,1 км, набір висоти: 1270 м, КЧ - 5 годин
 • LITE 11,7 км, набір висоти: 535 м, КЧ - 2 години

Умови проходження дистанцій
Завданням учасника є проходження всієї дистанції в рамках встановленого контрольного часу. В межах дистанції учасники рухаються за визначеним організаторами маршрутом в режимі non-stop, та самостійно визначають свій темп руху, місце та тривалість свого відпочинку.

Маршрути дистанцій прокладені на місцевості по явних дорогах та стежках і будуть промарковані мітками – прапорцями на відкритій місцевості, або спеціальною фарбою чи кольоровими картонними квадратами на деревах, камінні та інших об’єктах. Додатково, світловідбивними мітками будуть замарковані ділянки етапів, що потенційно припадають на темний час доби.

Для контролю проходження учасниками траси встановлені суддівські контрольні пункти (КП), де учасник отримує дерев’яну фішечку, як доказ проходження КП.
На деяких КП будуть організовані пункти харчування (ПХ), на яких учасникам буде надана легка їжа та напої. На пунктах харчування бігун здає фішки та фіксується його час. Відсутність фішки з будь-якого КП є підставою для дискваліфікації. Бігун може продовжувати свій рух по дистанції, але його фінішний час не буде враховано в загальний рейтинг.
Час функціонування деяких контрольних пунктів буде обмежений рамками контрольного часу. Більше інформації в описі кожної дистанції.
Перед стартом учасники проходять реєстрацію та отримують номер. Номер має бути закріплено СПЕРЕДУ, щоб його було видно протягом всієї дистанції та на КП.

Порядок проходження траси: Старт загальний. На фініші учасник повинен перетнути фінішний створ. У разі неможливості прибути на фініш в рамках контрольного часу, учасник повинен повідомити організаторів по мобільному телефону про своє місце перебування. В іншому випадку учасник втрачає право на залік результату.

Під час проходження дистанції заборонено та призводить до дискваліфікації:

 • використання сторонньої допомоги (транспорт, харчування, фізична і технічна допомога сторонніх осіб тощо).
 • невідвідування КП

В разі відсутності на фініші, або будь-якому КП обов’язкового спорядження учасник отримує штраф в розмірі 30 хвилин (для траси HM та LITE) або 60 хвилин (для трас CRAZY, MEDIUM, MARATHON). Список обов’язкового спорядження може бути змінений в сторону його зменшення за сприятливих погодних умов, про що буде повідомлено учасників під час реєстрації в базовому таборі.

Під час забігу учасник зобов’язаний зафіксувати стартовий номер СПЕРЕДУ таким чином, щоб його було повністю видно.

Усі учасники на маршруті пов'язані правилами чесної гри. Забороняється втручатися в маркування маршруту, руйнувати природу чи смітити на дистанції. Усі учасники звертають увагу на травми інших учасників змагань і зобов'язані допомагати тим, хто потребує допомогу та повідомляти організаторів про ситуацію, тип травми, розташування і номер учасника, який отримав травму.

Учасник, який вирішив зійти з дистанції через стан здоров’я чи інші причини, зобов’язаний одразу попередити про це організаторів. Сходження з дистанції має відбуватися, наскільки це можливо, на контрольних пунктах. Організатори, волонтери та залучені працівники служби з надзвичайних ситуацій мають право зупиняти, перевіряти стан здоров’я учасника у будь-який момент забігу і знімати учасника з дистанції, якщо є вірогідність небезпеки для його здоров’я або порушення правил забігу.

Увага! У зв'язку з непередбачуваною епідеміологічною ситуацією в країні, за потреби, у розкладі проведення змагань можуть відбутися зміни, які буде оприлюднено ближче до дати проведення забігу (старт групами, дотримання певних санітарних норм та обмежень тощо).

Розклад змагань

4 червня 2021 р.
11:00 – початок реєстрації учасників CRAZY та MEDIUM
15:00 – 15:30 – прийом пакунків дистанції CRAZY
15:40 – урочисте відкриття змагань
16:00 – старт дистанції CRAZY
21:00 – 21:30 – прийом пакунків дистанції MEDIUM

5 червня 2021 р.
05:00 – старт дистанції MEDIUM
08:00 – реєстрація учасників MARATHON
11:00 – старт дистанції MARATHON
11:45 – орієнтовний фініш лідерів CRAZY
15:40 – орієнтовний фініш лідерів MEDIUM
16:20 – орієнтовний фініш лідерів MARATHON
17:00 – початок святкування
21:00 – закриття дистанції MARATHON
21:10 – нагородження переможців CRAZY, MARATHON
19:00 – 21:00 – реєстрація учасників дистанції HM

6 червня 2021 р.
01:00 – закриття дистанції CRAZY
02:00 – закриття дистанції MEDIUM
09:00 – старт дистанції HM
09:20 – старт дистанції LITE

11:05 – орієнтовний фініш лідерів HM
11:30 – закриття дистанції LITE
14:00 – закриття дистанцій HM
15:00 – нагородження переможців MEDIUM, HM, LITE та офіційне закриття змагань

Реєстрація
Попередня реєстрація на змагання доступна з 19.12.2020 до 20.05.2021 на порталі ВсеПробеги. На день старту учаснику має бути повних 18 років. Реєстрація з медаллю гарантована лише до 15.05.2021. 


CRAZY

до 20.05.2021 – 1400 грн

MEDIUM

до 20.05.2021 – 1000 грн

MARATHON

до 20.05.2021 – 800 грн

HALF MARATHON (HM)

до 20.05.2021 – 600 грн

LITE 

до 20.05.2021 – 300 грн

Реєстрація на місці в день старту: Через набрані ліміти реєстрацію на Карпатію в день старту - Скасовано! 

Перереєстрація на іншу особу. Стартовий номер може бути перереєстрований на іншу особу безкоштовно до 23 травня 2021 року (включно), після цієї дати послуга перереєстрації на іншу особу платна, вартість - 100 грн. Перереєстрація на іншу людину можлива не пізніше 2 червня 2021 року (включно), для цього треба написати листа у довільній формі на електронну адресу [email protected]

Звертаємо Вашу увагу: для того, щоб надалі не виникало проблем при підтягуванні Ваших балів у рейтинги ITRA та UTMB, радимо ввести/змінити свої дані при реєстрації на сайті ВсеПробеги латиницею (для уникнення помилок при транслітерації)

Для отримання стартового пакета необхідно надати:

Рекомендуємо напередодні змагань пройти медичне обстеження та зробити спортивне медичне страхування.

Знижки на реєстрацію

 • На додаткову знижку в розмірі 20% мають право учасники старші за 50 років (різниця року змагань та року народження мають бути більші 50) та учасники АТО
 • Переможці серед жінок та чоловіків в абсолюті на КАРПАТІЇ 2020 мають 90% знижки на реєстрацію 2021 (дистанція будь-яка).
 • Учасники, які зайняли 2 та 3 місця серед жінок та чоловіків в абсолюті на КАРПАТІЇ 2020 мають 50% знижки на реєстрацію 2021 (дистанція будь-яка).
 • Учасники, які зайняли 4, 5, 6 місця серед жінок та чоловіків в абсолюті на КАРПАТІЇ 2020 мають 30% знижки на реєстрацію 2021 (дистанція будь-яка).
 • Учасники бігових клубів мають знижку 10% при реєстрації від 6 бігунів (представників клубу) на забіг (дистанція будь-яка).

Щоб скористатися пільговими умовами реєстрації, необхідно повідомити організаторів про своє право, написавши на електронну адресу [email protected]

Стартовий внесок включає:

 • номер учасника
 • фірмовий сувенір з логотипом змагань
 • рюкзак для транспортування речей учасників дистанції CRAZY та MEDIUM
 • фотографії з дистанції
 • напої та харчування на пунктах підживлення на трасі
 • медаль фінішера при реєстрації до 15.05.2021 (включно)

Додатково учасник за бажанням може замовити та оплатити футболку забігу — 200 грн. Реєстрація з футболкою можлива до 10 травня 2021 року включно.

Умови повернення стартового внеску
У випадку відмови від участі у змаганнях та попереднього сповіщення Організаторів за допомогою електронної пошти [email protected], діє наступна схема компенсації стартового внеску:

 • сповіщення до 1 травня 2021 року – компенсація 90% внеску
 • після 1 травня 2021 року – повернення внеску відсутнє (за запитом, учаснику пересилається стартовий комплект матеріалів)

Підбивання підсумків та нагородження
Переможець змагань визначається за найменшим часом проходження всієї траси. Залік проводиться в наступних категоріях:

 • MO (Men Open) – чоловіки
 • MV (MenMasters) – чоловіки 1976 року народження і старші
 • WO (WomenOpen) – жінки
 • WV (WomenMasters) – жінки 1976 року народження і старші

Нагородження категорій MV (MenMasters) та WV (WomenMasters) відбувається у разі наявності більше 5-ти фінішерів у кожній з категорій. У разі меншої кількості учасників у категорії, відбувається нагородження лише першого місця.

Протести з приводу результатів змагань приймаються суддівською колегією впродовж години з моменту попереднього оприлюднення результатів. Суддівська колегія розглядає протести й ознайомлює зацікавлені сторони з результатами його розгляду.

Учасники, які зайняли призові місця на кожній дистанції (6 місць на CRAZY) та переможці вікових категорій, нагороджуються пам’ятними кубками та призами від спонсорів.

Організаторами та спонсорами змагань можуть бути засновані додаткові призи для різних категорій учасників. Організатори мають право коригувати умови проходження змагань, про що додатково повідомлятимуть учасників.

Вся інформація про дистанції на сайті події https://carpathia.carpathiatrail.com/