ХVI Пробіг Друзів 2018 - ВсеПробеги

ХVI Пробіг Друзів

Львів, Стрийський парк
Кількість переглядів 2272


Дата: 29 вересня 2018 року, субота
Час старту: 12:00
Організатор: Андрій Трохимчук/Михайло Линець

Дистанції: 5км

Вартість реєстрації:

15 грн.
Медаль фінішера: 35 грн.


Зареєстровано: 57

Сторінка заходу у Фейсбук

Пробіг Друзів Львів 2016

ПРОБІГ ДРУЗІВ - це свято всіх, хто любить бігати і вміє шанувати дружбу. Проводиться ось уже 16-ий рік поспіль. Основною подією є пробіг довжиною у 5 км стежками Стрийського парку. Запрошуються чоловіки і жінки, люди старшого віку, юнаки і діти.

Переможці ПРОБІГУ ДРУЗІВ визначається серед тих, хто покаже найкращий результат у категорії 50+ окремо серед жінок і чоловіків і нагороджуються пам’ятними кубками. Окремі кубки отримають також і учасник (незалежно від статі), який покаже найкращий час на дистанції, а також наймолодший та найстарший учасники (незалежно від статі).

Для участі у ПРОБІГУ ДРУЗІВ потрібно:
1) зареєструватися онлайн за адресою: https://vseprobegi.org/race/940
2) видрукувати, підписати і принести з собою Реєстраційну заявку, яку ви отримаєте на поштову скриньку, що вкажете при реєстрації.

Звертаємо увагу, що ПРОБІГ ДРУЗІВ – це свято, яке організовується самими учасниками. Базовий організаційний внесок становить15 гривень і окрім організаційних витрат включає також вартість пам’ятного нагрудного номера для кожного учасника.

Для тих, хто бажає отримати пам’ятну медаль учасника ПРОБІГУ ДРУЗІВ 2018 організаційний внесок становить 50 грн і включає вартість її виготовлення. Зареєструватися слід завчасно - до 23 вересня.

Якщо з якихось причин Ви не можете зробити онлайн реєстрацію, то слід до 23 вересня повідомити про медаль за телефоном 097-348-6930 і оплатити її вартість вже під час реєстрації в день проведення ПРОБІГУ ДРУЗІВ.

Отримання нагрудних номерів буде відбуватися в день проведення ПРОБІГУ ДРУЗІВ, 29 вересня, у Стрийському парку на алеї поряд з кінотеатром „Львів” з 10:30 до 11:30.

Пробіг Друзів Львів 2016