Соломенский пробег, посвященный Дню физической культуры и спорта 2019 - ВсеПробеги

Соломенский пробег, посвященный Дню физической культуры и спорта

Киев, парк Отрадный
Количество просмотров 8245


Дата: 21 сентября 2019 года, суббота
Время старта: 10:00
Организатор: Ассоциация Бегунов Украины

Дистанции: 10км, 1км

Стоимость регистрации:

260 грн. до 20.09


Результаты

Зарегистрировано: 84


Пробіг присвячений Дню фізичної культури і спорту 2016

Асоціація бігунів України (АБУ) запрошує до парку “Відрадний” – чарівного місця столиці України – любителів оздоровчого та спортивного бігу (аматорів та професіоналів), усіх бажаючих, які мають належну підготовку, взяти участь у Солом’янському легкоатлетичному пробігу, присвяченому Дню фізичної культури і спорту України.

На цих змаганнях визначаються кращі на дистанції 10 км серед чоловіків та жінок в абсолютному заліку та у вікових групах (15 серед чоловіків та 10 серед жінок), на дистанції 1 км в заліку за рейтингом (окремо серед чоловіків та жінок), додатково визначаються 10 кращих серед усіх учасників змагань (незалежно від статі) на всіх дистанціях (з урахуванням статі, віку, дистанції та результатів учасників змагань) в абсолютному заліку за рейтингом, а також кращі бігуни в абсолютному заліку на дистанції 1 км серед учнів професійно-технічних навчальних закладів та студентів навчальних закладів вищої освіти, що функціонують на території Солом’янського району міста Києва.

УЧАСНИКИ ЗМАГАНЬ

До участі у змаганнях допускаються любителі оздоровчого та спортивного бігу (аматори та професіонали), усі бажаючі, які мають належну підготовку та не мають протипоказань за станом здоров’я для участі в цих змаганнях.

Кожен учасник змагань несе особисту відповідальність за рівень своєї підготовки, власну безпеку, життя та стан здоров'я, фізичні травми, ушкодження, будь-яки збитки та інші ризики, пов’язані із участю в цих змаганнях.

На дистанції 10 км беруть участь чоловіки та жінки віком 12 років і старші.

На дистанції 1 км беруть участь:

чоловіки та жінки віком 8 років і старші;

- учні та студенти закладів професійно-технічної та вищої освіти Солом'янського району міста Києва. 

Вік учасників змагань визначається на день проведення змагань.

Допускається участь в змаганнях на обох дистанціях з окремою реєстрацією на кожній.

УМОВИ ПРОВЕДЕННЯ ЗМАГАНЬ

Дистанції змагань: 10 км (10 кіл) та 1 км (1 коло).

На дистанції 1 км проводяться декілька забігів (чоловіки та жінки окремо): спочатку учасники змагань віком 8 років і старші, потім – учні та студенти закладів професійно-технічної та вищої освіти Солом'янського району міста Києва.

На дистанції 10 км змагання проводяться в один забіг (чоловіки та жінки разом).

Ліміт часу на дистанції 10 км становить 1 годину 20 хвилин.  

Пункти гідратації: у приміщенні спортивного комплексу Київського спортивного ліцею-інтернату, на дистанції та на фініші змагань.

ВИЗНАЧЕННЯ ПЕРЕМОЖЦІВ

Змагання особисті.

Дистанція 10 км – першість визначається:

– в абсолютному заліку окремо серед чоловіків та жінок (згідно із результатами);

– у вікових групах (згідно з особистими рейтингами World Masters Athletics (WMA):

серед чоловіків: 12-15, 16-17, 18-19, 20-22, 23-29, 30-34, 35-39, 40-44, 45-49, 50-54, 55-59, 60-64, 65-69, 70-74, 75 років і старші;

серед жінок: 12-15, 16-17, 18-19, 20-22, 23-29, 30-39, 40-49, 50-59, 60-69, 70 років і старші.

Дистанція 1 км – першість визначається окремо серед чоловіків і жінок:

в абсолютному заліку - окремо серед учнів професійно-технічних навчальних закладів, студентів навчальнх закладів вищої освіти I-II рівнів акредитації (перша група) та навчальних закладів вищої освіти III-IV рівнів акредитації (друга група) Солом’янського району міста Києва (згідно із результатами);

в заліку за рейтингом серед учасників змагань віком 8 років і старші незалежно від віку (згідно із особистими рейтингами WMA).

На обох дистанціях – першість в абсолютному заліку за рейтингом визначається серед усіх учасників змагань (на 10 км, 1 км або на обох дистанціях) з урахуванням статі, віку, дистанції та результатів учасників (згідно з особистими рейтингами WMA).

Особисті рейтинги WMA визначаються за допомогою електронного калькулятора “WMA Age-grading calculator”.

НАГОРОДЖЕННЯ

Усі учасники змагань одержують дипломи змагань та календарики АБУ.

Переможці змагань та призери, які посіли 2, 3 місця на дистанції 10 км в абсолютному заліку (чоловіки та жінки) одержують дипломи та медалі, а переможці також кубки та грошові призи – 500 грн.

Переможці змагань та призери, які посіли 2, 3 місця на дистанції 10 км у вікових групах (чоловіки та жінки) одержують дипломи та медалі, а переможці також призи.

Переможці змагань та призери, які посіли 2, 3 місця на дистанції 1 км серед учнів та студентів закладів професійно-технічної та вищої освіти Солом'янського району міста Києва в абсолютному заліку в обох групах (юнаки та дівчата), одержують дипломи та медалі, а переможці також призи.

Переможці змагань та призери, які посіли 2, 3 місця на дистанції 1 км серед учасників змагань віком 8 років і старші в заліку за рейтингом (чоловіки та жінки) одержують дипломи та медалі, а переможці також призи.

Переможець змагань та призери, які посіли 2-10 місця на обох дистанціях (на 10 км, 1 км або на обох дистанціях) в абсолютному заліку за рейтингом (незалежно від статі), одержують дипломи та грошові призи:

 

1 місце

2 місце

3 місце

4 місце

5 місце

6 місце

7 місце

8 місце

9 місце

10 місце

1000 грн.

900 грн.

800 грн.

700 грн.

600 грн.

500 грн.

450 грн.

400 грн.

350 грн.

300 грн.

 

Призи одержують наймолодший та найстарший учасники змагань.   

Примітки:

1. Переможці змагань на дистанції 10 км в абсолютному заліку, які змагалися на одній дистанції та посіли також одне з призових місць в абсолютному заліку за рейтингом, одержують грошові призи один раз (найбільшої вартості).

2. Переможці змагань на дистанції 10 км в абсолютному заліку, які змагалися на двох дистанціях та посіли два призових місця на обох дистанціях в абсолютному заліку за рейтингом, одержують грошові призи двічі: на дистанції 1 км та приз найбільшої вартості на 10 км в абсолютному заліку або абсолютному заліку за рейтингом.

3. Учасники змагань, які змагалися на двох дистанціях і посіли  призові місця на обох дистанціях в абсолютному заліку за рейтингом, одержують грошові призи двічі.

4. Нагородження призами та медалями на дистанції 10 км у вікових групах здійснюється за умови наявності у віковій групі не менше 2 учасників. Можливе роз’єднання великих та об’єднання малих вікових груп (за погодженням з учасниками змагань).

РЕЄСТРАЦІЯ УЧАСНИКІВ

Перший етап реєстрації здійснюється на сайті https://vseprobegi.org до 20 вересня 2019 року (включно).

Другий етап реєстрації учасників змагань відбудеться 20 вересня з 17:00 до 18:00 та 21 вересня з 08:00 до 09:45 на дистанцію 1 км та з 08:00 до 10:45 на дистанцію 10 км у приміщенні спортивного комплексу Київського спортивного ліцею-інтернату за адресою: м. Київ, вул. Героїв Севастополя, 37.

При собі необхідно мати документи, що посвідчують особу та підтверджують дату народження, та документ, що дає право учаснику на безкоштовну участь у змаганнях або на отримання пільги на оплату стартового внеску.

Під час проходження другого етапу реєстрації кожен учасник, який пройшов перший етап реєстрації, заповнює картку учасника, заповнює та підписує особисту заяву, яка підтверджує стан його здоров’я, та одержує нагрудний номер.

Під час проходження другого етапу реєстрації кожен учасник, який не проходив перший етап реєстрації, заповнює картку учасника, заповнює та підписує особисту заяву, яка підтверджує стан його здоров’я, сплачує стартовий внесок та одержує нагрудний номер.

За неповнолітніх заяву підписують батьки або тренери-представники.

Учні та студенти закладів професійно-технічної та вищої освіти Солом'янського району міста Києва, які беруть участь в змаганнях на 1 км і внесені в заявки закладів професійно-технічної та вищої освіти Солом'янського району міста Києва стартовий внесок не сплачують.

Стартові  внески  спрямовуються  на  організацію  та  проведення  змагань.

Стартові внески не підлягають поверненню ні за яких обставин.

Стартові внески становлять:

 

Категорії платників стартових внесків

 

В А Р Т І С Т Ь   С Т А Р Т О В И Х   В Н Е С К І В

Перший етап реєстрації

Другий етап реєстрації

до 31.07.2019

до 20.08.2019

до 20.09.2019

20.09.2019

21.09.2019

 Основна категорія платників

180 грн.

220 грн.

260 грн.

260 грн.

300 грн.

П  І  Л  Ь  Г  О  В  І    К  А Т  Е  Г  О  Р  І  Ї

 Особи пенсійного віку:

 чоловіки 60-79 років, жінки 55-69 років

 Промокод: PENS

135 грн.

165 грн.

195 грн.

195 грн.

225 грн.

 Студенти.

 Члени Асоціації бігунів України

 Промокод: STABU

90 грн.

110 грн.

130 грн.

130 грн.

150 грн.

 Діти, підлітки, юнаки та дівчата

 молодшого віку (віком 8-15 років).

 Ветерани АТО та переселенці із зони  АТО

 Промокод: YOUTH

45 грн.

55 грн.

65 грн.

65 грн.

75 грн.

 Особи похилого віку:

 чоловіки віком 80+, жінки віком 70+.

 Ветерани АТО та переселенці із  зони  АТО - члени АБУ

 Промокод: FREE

Безкоштовно

Безкоштовно

Безкоштовно

Безкоштовно

Безкоштовно

 Інваліди

 Промокод: FREE

Безкоштовно

Безкоштовно

Безкоштовно

Безкоштовно

Безкоштовно

Учасник вважається зареєстрованим, якщо він заповнив картку учасника, заповнив та підписав особисту заяву, яка підтверджує стан його здоров’я, сплатив стартовий внесок та одержав нагрудний номер.

Нагрудні номери повертаються організаторам змагань після фінішування.

ПРОТЕСТИ І ПРЕТЕНЗІЇ

Учасник має право подати протест або претензію, які розглядаються суддівською колегією, до складу якої входять: головний суддя, старший суддя стартово-фінішної зони і головний секретар.

Організатор змагань повинен розмістити попередній протокол змагань на сайті https://vseprobegi.org не пізніше 3 календарних днів після проведення змагань.

Учасники змагань можуть оскаржити попередні результати протягом 3 календарних днів після публікації попередніх результатів змагань на адресу електронної пошти організатора змагань: [email protected]. По закінченню цього терміну попередні результати змагань (зі змінами, за необхідності) вважаються остаточними.

Проїзд до місця реєстрації та змагань: тролейбусами маршрутів № 27К, 42Д до зупинки “Вул. Героїв Севастополя”.

Контактний телефон: – Президент АБУ Самойленко Iгор.

                                                                    РОЗКЛАД ЗМАГАНЬ

                                                   Солом’янського легкоатлетичного пробігу,

                                          присвяченого Дню фізичної культури і спорту України

                                                                        20-21.09.2019 р.

Години

Заходи

20 вересня 2019 року, п’ятниця

17:00-18:00

 Реєстрація на дистанції 1 км та 10 км.

21 вересня 2019 року, субота

08:00-09:45

 Реєстрація на дистанцію 1км.

08:00-10:45

 Реєстрація на дистанцію 10 км.

09:50-09:55

 Відкриття змагань (біля місця фінішу).

10:00

 Старти на дистанції 1 км.

11:00

 Загальний старт на дистанції 10 км.

12:00

 Нагородження призерів змагань на 1 км.

14:00

 Нагородження призерів змагань на 10 км.

15:00

 Закриття змагань.