Kagamlyk-trail 2020 - ВсіПробіги

Kagamlyk-trail

Кременчуг, Аквапарк "Поло"
Количество просмотров 2093


Дата: 15 марта 2020 года, воскресенье
Время старта: 12:00
Организатор: SwimKremen +

Дистанции: 3км


Страница на Фейсбук

Перший етап «Кремень Трейл-ліги 2020»: 3 км уздовж річки. Бігові змагання цим маршрутом проводяться вже третій рік поспіль.
Старт від аквапарку «Поло» (зуп. Героїв України) доріжками розважального комплексу «Івушки», який гостинно прийме на борт як учасників, так і їх вболівальників. Біжимо прямо над акваторією мальовничої притоки Дніпра р. Сухий Кагамлик.

До участі допускаються діти 12-17, дорослі 18-35 та досвідчені 35+ бігуни. 

Крім базового пакету зі стартовим номером та харчуванням на фініші 3км - можна отримати медаль учасника та фірмову брендовану футболку Joma. Серед призерів будуть розподілені призи від наших партнерів та організаторів з KremenStyle!
Родзинкою спортивного свята стане можливість пробігти разом зі своїм домашнім улюбленцем і отримати колоритні фото на трасі від професійних фотографів (спеціалізуються на серійній зйомці та собачих портретах на виставки).
Зручне та компактне розміщення камери схову та переодягалень під купольними навісами, гарячі напої і можливість смачно поїсти в знаному серед гурманів кафе «Івушки», тепла зустріч від бігового клубу «Кремень» та яскраві враження від пляжного кросу чекають на Вас у Кременчуці 15-го березня.