Пробег по следам Галицкой Трансверсальной железной дороги памяти Р. Вирастюка 2020 - ВсіПробіги

Пробег по следам Галицкой Трансверсальной железной дороги памяти Р. Вирастюка

д.. Палагичи д. Нижнев, Тлумачский р-н, Ивано-Франковская обл., Клубовецкое кольцо Палагичи
Количество просмотров 11865


Дата: 13 сентября 2020 года, воскресенье
Организатор: ОО СПЦ "Каменщик" Управление спорта Ивано-Франковской ОГА

Дистанции: 15,8км от 18л., 3км дети от 15 до 17л., 500м дети от 11 до 14л.

Стоимость регистрации:

15,8 км — 300 грн. до 13.09
3 км, 500 м — бесплатно


Зарегистрировано: 68Місце старту:Тлумацький район
Місце фінішу: Тлумацький район с. Нижнів, на березі річки Дністер»

Загальні положення
Положення про обласний спортивно-масовий захід «Пробіг слідами Галицької Трансверсальної залізниці» розроблене з урахуванням нормативних документів Федерації легкої атлетики України та міжнародних легкоатлетичних організацій, яке регламентує порядок та місце проведення заходу, умови участі в змаганнях, підведення підсумків та нагородження переможців.

МЕТА ТА ЦІЛІ
Обласний спортивно-масовий захід «Пробіг слідами Галицької Трансверсальної залізниці Тлумаччина» (далі ПС ГТЗ) проводиться з метою:

  1. Вшанування видатного прикарпатського спортсмена Р. Вірастюка
  2. °Пропаганда здорового способу життя;
  3. °Боротьба з наркоманією та шкідливими звичками серед підростаючого покоління;
  4. °Залучення до культури бігу різних вікових категорій населення
  5. °Розвиток масового спорту і туризму регіону;
  6. °Актуалізація відновлення ж/д сполучення між Поділлям та Прикарпаттям

Організація проведення ПС ГТЗ.
Організаторами Змагань є Громадська Організація  СПЦ «Каменяр» с. Нижнів Тлумацький р-н., Івано-Франк. обл.; управління спорту Івано-Франківської ОДА (Орест Оклієвич)
Керівник змагань – Дмитро Романишин;
Головний суддя – Олег Озарко;

Змагання
Змагання фінансуються за рахунок організаторів заходу, спонсорських коштів, стартових внесків та коштів партнерів змагань. Витрати на рекламну кампанію і висвітлення проведення та результатів забезпечення роботи волонтерів, обладнання місць проведення змагань, транспортні послуги, медичне забезпечення, концертний виступ, технічне обслуговування заходів з підготовки та проведення ПСГТЗ здійснюються організаторами, спонсорами та партнерами ПСГТЗ.

ПРОГРАМА ЗАХОДУ
13.09.2020 р.
Маршрут і траса
Є 3 дистанції  ПСГТЗ.
Перша 15,8 км.(колишня ж/д станція Тлумач -Палагичі ) доросла дистанція від 18 років.
Друга юнацька дистанція 3 км (від 15-17 р).
Третя дитяча 500 м (від 11-14 р).

Траса трейлу проходить Тлумацьким районом. Старт розміщується біля дороги Клубівці –Тлумач (1 км від клубівецького кільця в сторону м. Тлумач). .Автошля́х Р 20 — автомобільний шлях регіонального значення на території України. Проходить територією Івано-Франківської області через Снятин — Городенку — Тлумач — Тязів.

Покриття  траси ґрунтове. Маршрут ПСГТЗ пролягатиме вздовж автошляху Н-18. Рух транспортних засобів під час проведення ПСГТЗ буде обмежено частково у зонах старту та в одному місці перетину траси із дорогою Н-18 поліцією буде обмежено рух автотранспорту. Маршрут буде забезпечено двома пунктами гідратації.

УМОВИ УЧАСТІ В ПСГТЗ
Допуск учасників до ПСГТЗ проходить за наявності документів, що надаються при отриманні стартового пакета учасника
1. Підписаний особисто Лист-згода;
2. Посвідчення особи, що підтверджує вік учасника; 
3. Документ, що дає право учаснику на пільгову участь у ПСГТЗ (пільговики реєструються у день старту)
4. Усі зареєстровані учасники самостійно несуть відповідальність за власне життя та здоров’я, щодо проведення змагання та підписують відповідну заяву.

Вік учасника визначається на дату проведення ПСГТЗ на підставі наданих документів.
Вартість стартового внеску становить 150 гривень до 29.02, 200 грн. до 31.03, 250 грн. до 01.09, 300 грн. до 13.09 для дистанції 15,8 км, дві інші дистанції безкоштовні.
До пільгових категорій належать учасники бойових дій АТО-ОСС, студенти коледжу фізичного виховання, інваліди 1, 2 та 3 груп, пенсіонери (жінок віком від 55 років та чоловіків віком від 60 років). Пільгова ціна становить п’ятдесят відсотків загального внеску. Для отримання знижки застосуйте промокод ATOPENS

ВИДАЧА СТАРТОВИХ ПАКЕТІВ
Відбудеться у день старту 13 вересня 2020 року (09.00-10.00)
у стартовій зоні  ПСГТЗ (дорога на Тлумач 1 км від клубівецького кільця).
До стартових пакетів входять:
▪ стартовий номер учасника;
▪ доставка особистих речей до фінішу;
▪ пункти гідратації;
▪ харчування та вода на фініші;
▪ оригінальна медаль фінішера (медаль видається в разі подолання всієї дистанції).
▪ культурно мистецька програма

ЛІМІТ ЧАСУ
Ліміт часу становить 2 години 10 хвилин. Учасники ПСГТЗ, які не дотримались ліміту часу, знімаються з дистанції.

НАГОРОДЖЕННЯ
Нагородження переможців ПСГТЗ відбуватиметься на фініші в с. Нижнів на березі Дністра (на місці де колись стояв залізничний міст що з’єднував два береги Дністра), відповідно до програми заходів ПСГТЗ. Нагородження проводиться з 1 по 3 місце в абсолютній категорії. Переможці отримують кубки  ПСГТЗ та призи.

Вікові групи;
Діти 11-17 рр.
чоловіки: 18-29, 30-39, 40-49, 50+; жінки: 18-29, 30-39, 40-49, 50+.
Розрахунок у віковій групі проводиться за фактичним віком учасника на дату проведення ПСГТЗ. За відсутності в будь-якій категорії хоча б 5-х учасників, категорія може бути об’єднана з суміжною категорією

РЕЄСТРАЦІЯ РЕЗУЛЬТАТІВ
Визначення переможців та призерів Змагання серед легкоатлетів здійснюється суддями за фактом приходу за допомогою ручного хронометражу. Дорослі можуть брати участь у дитячих дистанціях із фіксацією часу та отримають пам'ятну медаль , але не допускаються до нагородження в дитячих та підліткових категоріях. Організатори ПСГТЗ не гарантують отримання особистого результату кожним учасником у таких випадках: - учасник неправильно прикріпив номер; - учасник стартував з чужим номером; - стартовий номер порваний, зім'ятий і т.п.; стартовий номер втрачено. Під час подолання всієї дистанції стартовий номер повинен бути в такому вигляді, в якому він був виданий. Суворо заборонено знімати, закривати і пошкоджувати, робити позначки (підрізати, згинати і т.п.). Оскарження попередніх результатів ПСГТЗ не передбачено. Якщо учасник буде користуватись додатковими засобами пересування, чи не пройде суддівські пункти – дискваліфіковується. Організатори залишають за собою право не допустити до змагань чи дискваліфікувати особу яка демонструє неспортивну поведінку чи знаходиться у стані алкогольного чи наркотичного сп'яніння.

Дитячі та юнацькі змагання:
Для учасників дитячих змагань ОБОВ’ЯЗКОВО мати Згоду батьків чи їх законних представників на участь неповнолітнього учасника в змаганнях та медичну довідку. Усі зареєстровані учасники самостійно несуть відповідальність за власне життя та здоров'я.

БЕЗПЕКА ТА ПІДГОТОВКА МІСЦЬ ПРОВЕДЕННЯ
Забезпечення безпеки та підготовка місць проведення ПСГТЗ здійснюються організаторами змагань із залученням відповідних органів державної влади. Учасники несуть особисту відповідальність за своє фізичне здоров’я і за медичний контроль стану свого здоров’я. Організатори ПСГТЗ, спонсори та партнери не несуть відповідальності за фізичні травми, ушкодження, матеріальні та нематеріальні збитки, які учасник поніс до, під час або після проведення змагань. ПСГТЗ проводиться за будь-яких погодних умов.