White Stones Trail 2021 - ВсіПробіги

White Stones Trail

Кривой Рог, Днепропетровская обл., Карачуни. Гранітний кар'єр КДЗ. Координати: 47.896521, 33.281173
Количество просмотров 25687

#WhiteStonesTrail #WST #UBF #KryvbasStoneTrailsLeague #KrSTLДата: 12 июня 2021 года, суббота
Время старта: 09:00
Организатор: Ukrainian Bike Family

Дистанции: трейл 46км от 18л., трейл 23км от 18л., трейл 11,7км от 16л., трейл 4,6км от 13л., трейл 2,3км от 9л.

Стоимость регистрации:

46 км — 730 грн. до 7.06
23 км — 630 грн. до 7.06
11,7 км — 570 грн. до 7.06
4 км, 2 км — 80 грн.
Медаль фінішера — 170 грн. Замовити можна лише до 12:00, 21.05.2021 Всі хто замовляє медалі після цієї дати та часу, отримають медалі фінішера після трейлу. Вони будуть переслані вам через пошту.
Футболка — 250 грн. Ми їх вже замовили, тому всі футболки що будуть замовлені після 12:00, 21.05.201 будуть переслані замовникам по пошті після трейлу.

ВНИМАНИЕ! ВАЖНАЯ ИНФОРМАЦИЯ! От 02,06,2021. Место старта перенесено на затопленный гранитный карьер Кдз. Это старое место старта. Треки в соответствии изменены.


Результаты

Зарегистрировано: 264

Страница мероприятия в ФейсбукЗагальна інформація

Дата: 12.06.2021 р, субота.

Місце: Затоплений гранітний кар'єр КДЗ, біля житлового масиву “Карачуни”.  

Координати стартового містечка: 47.896521, 33.281173

Маршрути й дистанції:
46 км - https://www.alltrails.com/explore/map/white-stones-trail-2019-23--3?u=m

23 км - https://www.alltrails.com/explore/map/white-stones-trail-2019-23--3?u=m

11,7 км - https://www.alltrails.com/explore/map/fri-03-jan-2020-15-19--4?u=m

2,3 км. та 4,6 км - https://www.alltrails.com/explore/map/wed-07-apr-2021-17-46-76d4110?u=m


Карта підходів до стартового містечка від громадського транспорту:

https://www.alltrails.com/explore/map/white-stones-trail-e355ad0?u=m

Маршрутки № 295, 205, 312, 287, 300А. 

Трамваї №234622

Карта під’їздів приватним транспортом
https://www.alltrails.com/explore/map/white-stones-trail-3621f14?u=m

 

Місто: Кривий Ріг. 

Організатор: Ukrainian Bike Family

Сторінка заходи на Фейсбук 

https://www.facebook.com/events/310086512970600/

 

Вас знову вітає марафон "White Stones Trail" та Ukrainian Bike Family. Ми вимушено простояли весь минулий рік з низки причин. Але зараз ми вирішили почати все з початку. А початок масових бігових марафонів у Кривому Розі - це "White Stones Trail"!  Цього разу ми змінили місце старту. Тепер воно на березі водосховища. Тобто за пару кроків від фінішної арки ви зможете змити з себе втому всіх ваших подоланих кілометрів, та насолодитися прохолодними водами “Карачунів”.
    Траса "White Stones Trail" проходить мальовничими місцями долини річки Інгулець, уздовж затопленого гранітного кар'єру, тіністими стежками Карачунівського лісового масиву зі спусками в балки на березі водосховища. Через відоме рекреаційне місце криворіжців - "Білі камені". Дистанції заходу - це 46, 23, 11,7, 4,6 і 2,3 км. Цей марафон є найбільш лайтовим серед усієї криворізької Ліги і чудово підходить для учасників, які вперше випробовують себе на пересіченій місцевості. Втім, і бувалим любителям трейлового бігу буде де спробувати себе на міцність! Затяжні кам'яні підйоми гранітного кар'єру, ліс і безліч балок на довгих дистанціях не залишать вас байдужими.

 

 2. Умови участі

Учасником марафону "White Stones Trail" може стати кожен бажаючий, який виконає наступні умови:

 • Учасники на дистанції 11,7, 23 і 46 км. допускаються тільки в разі досягнення віку не менше 18 років 

 • Всі учасники, які не досягли потрібного віку в обраній дистанції, повинні надати, в присутності батьків або опікунів, письмовий дозвіл на участь в змаганнях і надати необхідні документи, що засвідчують їх родинні зв'язки. 

 • Всі учасники, на дистанції 23 і 46 км. зобов'язані надати медичну довідку,  яка засвідчує, що стан здоров'я учасника дозволяє брати участь в змаганнях, яку він пред'явить при реєстрації і отриманні стартового номеру. Замість мед. довідки  можна предоставити страховий поліс. 

 • Заповнить анкету учасника при реєстрації і підпише Угоду про звільнення організаторів від відповідальності. На місці старту при отриманні стартового номеру, або попередньо роздрукувавши перед стартом і здавши підписану угода організаторам. 

 • Зробить стартовий внесок на рахунок організатора, на зазначені банківські реквізити в зазначені терміни, або готівкою на місці старту. (Умови та реквізити зазначені нижче).

Заповнивши форму заявки (в електронному, або письмовому вигляді), учасник марафону приймає наступні положення:

 • Організатори, партнери організатора і особи, пов'язані з проведенням і організацією забігу, не несуть відповідальності за тілесні ушкодження, погіршення здоров'я і псування майна, які можуть виникнути до, під час або після проведення забігу.

 • Всі учасники забігу, а також близькі і далекі родичі учасників відмовляються від усіх можливих претензій до організаторів заходу, пов'язаних зі шкодою, заподіяною життю, здоров'ю та майну учасників забігу, під час проведення змагання, а також після його проведення. 

 • Всі учасники усвідомлюють потенційно можливі шкідливі наслідки для свого життя, здоров'я або майна в зв'язку з участю в змагання. Учасники несуть персональну відповідальність за весь збиток заподіяний свого життя, здоров'ю та майну, а також за шкоду, завдану життю, здоров'я та майну третіх осіб, заподіяну внаслідок дій учасника.  

 • Всі учасники беруть участь у змаганнях тільки добровільно і за власною згодою.

 • Всі учасники, які беруть участь в змаганнях, дають згоду на обробку своїх персональних даних для подальшого використання їх організаторами змагання в майбутніх марафонах, або забігах, та в маркетингових цілях.

 • Учасник повинен мати з собою на маршруті заряджений мобільний телефон - ОБОВ'ЯЗКОВО.

 • На дистанціях 11,7, 23 і 46 км., учасник також повинен обов'язково мати з собою:
  - ємність для води з запасом води на 7-10 км. (гідратор, або флягу);
  - номер телефону організаторів Денис, Максим.
  - на дистанції 42 і 28 потрібна ізофолія.
  - головний убір (бафф, кепка чи інше)

   

 • За невиконання будуть прийматися штрафні санкції, від штрафів (10 хвилин і вище) до дискваліфікації. 

 
 • Рекомендовано також мати:
  - головний убір;
  - окуляри;
  - міні-аптечку (вазелін, знеболюючі, серцеві препарати, бинт, перекис, пластир).

 • Учасники забігу зобов'язані дотримуватися цих положень і ставитися з повагою до інших учасників змагань, суддів, організаторів, правоохоронних органів та медичного персоналу під час гонки.

 • Учасники гонки зобов'язані дотримуватися норм етичної поведінки (зокрема, не використовувати ненормативну лексику), принципу чесної гри, поваги до навколишнього середовища. 

 • Під час проходження дистанції заборонено використання скляної тари та інших предметів, які можуть загрожувати життю та здоров'ю інших учасників і уболівальників. Порушення цієї вимоги карається дискваліфікацією. 

 • Все сміття необхідно залишати в зонах КП (контрольних пунктів), де буде організований збір сміття в спеціальні пакети. Учасники, які смітитимуть на трасі, будуть дискваліфіковані за неповагу до навколишнього середовища.

 • Кожен учасник марафону, в разі виявлення на трасі марафону інших учасників які травмувалися, або у яких почалися проблеми зі здоров'ям, зобов'язані надати допомогу а також повідомити організаторам про місце знаходження даного учасника, його номер, тип проблем зі здоров'ям або травми.

 • Учасник по можливості повинен сходити з дистанції на контрольних пунктах, або по можливості намагатися дістатися до них. На контрольних пунктах учасник може отримати першу медичну допомогу, харчування й питво, в процесі очікування автомобіля евакуації.

 • Якщо учасник сходить з маршруту не через здоров'я, і ​​може без шкоди собі пересуватися, то в такому випадку він добирається сам до стартового табору.

Всі учасники, які не досягають фінішу до закінчення ліміту часу, будуть дискваліфіковані і зобов'язані повідомити організаторів по телефонам про своє місцезнаходження для того, щоб уникнути організації пошуково-рятувальних заходів. У разі, якщо учасник прийняв рішення зійти з дистанції, він зобов'язується повідомити організаторів про своє рішення. Номер телефону для повідомлення: або .

Організатори залишають за собою право переводити учасників до інших категорій.

Організатори мають право не допустити до участі в змаганнях без пояснень. В цьому випадку стартовий внесок повертається в повному обсязі.

 

 

3. Категорії учасників та принцип проходження дистанції

 

Завдання учасників кожної категорії - пробігти заздалегідь обрану дистанцію у встановлені ліміти часу. Дистанції будуть попередньо розмічені. Учасники повинні відзначитися (зареєструватися) на кожному з контрольних пунктів. Реєстрацію проходження КП виконуватимуть волонтери, шляхом введення номера учасника в електронну таблицю результатів забігу і засвідчення проходження КП на чек картах учасників змагання (на номерах) унікальною печаткою кожного КП. Результат учасника не буде  зарахований, якщо відсутня реєстрація хоча б на одному з КП і відсутня хоч одна печатка на номері учасника. Також дозволяється ставити печатки на частини тіла, або інші місця, де можливий чіткий відбиток печатки. Організатори залишають за собою право встановлювати «таємні» контрольні пункти на маршруті і поза маршрутом у місцях ймовірних зрізок, що гарантуватиме те, що кожен з учасників буде слідувати строго за визначеним маршрутом. Організатори залишають за собою право об'єднувати категорії в разі недостатньої кількості зареєстрованих учасників в одній з категорій.  Учасників, яких буде помічено у зрізанні траси маршруту, буде дискваліфіковано.

 

 

 

        .

На цих дистанціях учасники отримають:

 • приватний брендований стартовий номер + 4 шпильки для його кріплення

 • чіп хронометражу, для фіксації результатів (підлягає поверненню)

 • роздягальню, камеру зберігання речей протягом всього дня змагання

 • харчування та напої на трасі протягом усього дня змагання (банани, апельсини, тощо)

 • музична підтримка на старті та фініші

 • розмічена траса з приголомшливими видами, крутими підйомами, спусками

 • чергування на маршруті карети швидкої допомоги

 • вбиральні і у стартовому містечку

 • підтримку волонтерів та гарний настрій

 • чергування волонтерів червоного хреста

 • аптечки на кп. 

 

Увага! Для отримання індивідуальної дизайнерської медалі фінішера стартовий внесок збільшується на 170 грн. Це зроблено для можливості вибору і варіативності вартості реєстрації на наш марафон.

 

4. Реєстрація та стартовий внесок

 

Посилання на реєстрацію

11,7 км

с 8.04.2021 до 5.05.2021 - 390 грн

с 6.05.2021 по 20.05.2021 - 480 грн

с 21.05.2021 по 7.06.2021 - 570 грн

Реєстрація на старті 770 грн. За попередньою домовленістю з організаторами. 

 

 

23 км

с 8.04.2021 до 5.05.2021 - 450 грн

с 6.05.2021 по 20.05.2021 - 540 грн

с 21.05.2021 по 7.06.2021 - 630 грн

Реєстрація на старті 850 грн. За попередньою домовленістю з організаторами. 

 

46 км

с 8.04.2021 до 5.05.2021 - 560 грн

с 6.05.2021 по 20.05.2021 - 640 грн

с 21.05.2021 по 7.06.2021 - 730  грн

Реєстрація на старті 950 грн. За попередньою домовленістю з організаторами. 

 

 

4,6 км - 80 грн. Реєстрація на старті - 150 грн

2,3 км - 80 грн. Реєстрація на старті - 150 грн

 

Увага! Вартість медалі фінішера 170 грн. ЇЇ ви можете замовити при реєстрації відмітивши спеціальний пункт, до 12.05.2021.

Увага! Також ви можете замовити футболку заходу! Вартість футболки - 250 грн. Замовити її можна тільки до 17.05.2021. Поспішайте!

Починаючи з 8.06.2021, реєстрація буде закрита. Реєстрація на старті в день проведення марафону, для дистанцій 46, 23, 11.7 км. проводитися не буде. Лише за попередньою домовленістю з організаторами.

 

 Ветерани АТО оплачують 70% вартості реєстрації. Бажаючі взяти участь в змаганнях ветерани АТО, повинні написати лист оргкомітету змагань за адресою [email protected], в якому буде вказано дані учасника та інформація про участь в антитерористичній операції, разом зі скан. копіями документів, що підтверджують участь в АТО.

Стартові пакети видаються напередодні заходу, орієнтовно 10 і 11 червня в магазині КТМ, за адресою: проспект Металургів 33. Більш точний час і дату ви зможете дізнатися в заході на ФБ https://fb.me/e/2jcW7GVSB 

або на стіраніце ліги https://www.facebook.com/KRSTrun/

 

Для отримання стартового пакету необхідно надати наступні документи:

 1. Посвідчення особи, або його фото/копію (тільки пред'явити при отриманні стартових пакетів);

 2. Медичну довідку;

 3. Заповнити угоду про звільнення від відповідальності (додаток №1);

 

5. Тайм-графік змагань 

 

7:00 Відкриття стартового містечка змагань.

7:00 - 8:30 Видача стартових пакетів. Реєстрація

7:00 - 17:00 Робота камери схову.

08:45 Брифінг. Урочисте відкриття.

9:00 Старт на дистанції 48 км.

9:10 Старт на дистанції 24 км.,

9:20 Старт на дистанції 12 км.

9:30 Старт на дистанції 4 км.

9:40 Старт на дистанції 2 км.

11:00 Нагородження переможців на дистанції 2 і 4 км.

12:00 Нагородження переможців на дистанції 11,7 км.

15:00 Нагородження переможців на дистанції 23 км.

16:00 Нагородження переможців на дистанції 46 км.

17:00 Закриття змагань.

 
 

                                                                                           6. Нагородження

Всі учасники, на дистанціях 46, 23, 11,7 км., Які подолали маршрут вклавшись в ліміт часу на своїй дистанції, та замовили стартовий пакет в якому є медаль фінішера  нагороджуються цими медалями.

Якщо учасник замовив пам’ятну медаль фінішера, але не зміг подолати дистанцію свого забігу в рамках встановленого ліміту часу, то пам’ятна медаль фінішера цьому учаснику не надається і плата за пам’ятну медаль фінішера не компенсується.

Учасники, які посіли 1 - 3 місце в кожній з вікових категорій, нагороджуються Дипломами за зайняте місце.

Учасники, які посіли 1 - 3 місце в віковій категорії, 51-60 та 61 + нагороджуються медалями за зайняте місце.

 

Переможці в абсолюті  на дистанціях 46, 23, 11.7 км  отримують кубки за перших три місця та цінний приз від партнерів

 

Учасник, що зайняв призове місце в абсолюті НЕ нагороджується в вікових категоріях.

На дистанціях 4,6 незважаючи на те що участь можна брати і дорослим спортсменам, все ж нагороджуватися за перші три місця будуть діти віком від 13 до 15 років. 

На дистанції 2,3 км призовими медалями, грамотами та цінними призами нагороджуються учасники, що зайняли перші три місця в абсолюті у своїй категорії (чоловіки, жінки).

 

Кожен учасник, який пробіг марафон, напівмарафон або чверть марафон "White Stones Trail"  отримує унікальну можливість зібрати ексклюзивну трисекційну медаль (у разі участі в інших двох марафонах - "Red Stones Trail" і "Black Stones Trail") в рамках серії трейлових марафонів "Kryvbas Stones Trail". Детальніше дивіться тут https://docs.google.com/document/d/1Iyvnz2gNv89olk0hqC1MNUu9sQiH-3U2DqVZBZnbemU/edit?usp=sharing

 

7. Повернення коштів в разі відмови в участі.

Учасник, який сплатив стартовий внесок, але з певних причин не може взяти участь в змаганні, має право частково компенсувати сплачений стартовий внесок. Для цього потрібно написати лист оргкомітету змагань за адресою [email protected]. У листі вказати інформацію про те, що учасник не братиме участь в змаганнях, і хоче повернути кошти, внесені, як стартовий внесок.

Якщо Учасник знімається з реєстрації через форс-мажорні обставини і може повідомити про це за два тижні до дати проведення змагань, сума повернення складе 50% від внесених коштів

З моменту закінчення попередньої реєстрації стартові внески не повертаються.

 

 

8. Форс-мажор

Старт відбудеться за будь-яких умов, крім війни, пожежі або землетрусу! 

У разі виникнення обставин непереборної сили, таких, що проведення змагань роблять НЕМОЖЛИВИМ, марафон може бути перерваний. В цьому випадку, фінальний протокол формується за поточними результатами на момент прийняття рішення про його припинення.

У разі виникнення форс-мажорних обставин до початку змагань, організатори залишають за собою право вносити зміни в трасу змагань, переносити час старту (але не більше ніж на 2 години), переносити дату старту або скасувати змагання.

У разі скасування змагань в день проведення марафону, усі стартові внески повертаються в розмірі 50%.

 

Контакти

Керівник проекту марафону "White Stones Trail"
Денис Дубов (тел .: )

 

Головний суддя марафону "White Stones Trail"
Соколовський Максим (тел .: )