Astro Run 2021 - ВсеПробеги

Astro Run

с. Лозовая, Тернопольский р-н, Тернопольская обл.
Количество просмотров 530


Дата: 10 июля 2021 года, суббота
Время старта: 09:30
Организатор: Ternopil Running Club

Дистанции: 18,5км, 5,3км

Стоимость регистрации:

18,5 км  450 грн.
5,4 км 
 350 грн.


Страница клуба в Фейсбук
10 липня, (субота), о 19.00. поблизу Тернополя очікується грандіозна подія - Astro Run.
З території Астрономічної обсерваторії с. Лозова стартуватимуть 2 забіги на дистанції 18,5 та 5,3 км.

Усі учасники отримають пам’ятні медалі, а найшвидші - грошові винагороди, кубки, грамоти від спонсорів заходу. Крім того, усі учасники забігу отримають можливість виграти суперприз – телескоп.

Після завершення забігу відбудеться пізнавальна, візуальна екскурсія зоряним небом, де можна буде дізнатися більше про етимологію зірок, сузір'їв та побачити їх розташування на небосхилі. Присутні зможуть насолодитися виставкою астрофото різноманітних небесних об'єктів, послухати коротенькі, але цікаві лекції та побачити крізь телескоп планети, галактики, зоряні скупчення. Для дітей відбудеться показ тематичних і пізнавальних фільмів. І все це під куполом зоряного неба, духмяної літньої української ночі з ароматами квітів, запахом кави і чаю та солодощами. Для дітей до 16 років вхід безкоштовний, після 16 років - 100 грн.
Завдяки нашим спонсорам, волонтерам і всім учасникам «зоряного забігу» ми зробимо разом цей світ цікавішим та ще більш захоплюючим. Тому організатори Astro Run чекають усіх на старті забігу.

Отримані кошти будуть спрямовані для закупівлі необхідного обладнання для подальшого розвитку єдиної в Україні автоматизованої шкільної астрономічної обсерваторії, в якій виростатимуть майбутні «Коперники» та «Магеллани».

Регламент змагань
Телеграм чат для різних питань
Трек на 18.5 км
Трек на 5.3 км