Гуцул Трейл 2022 - ВсіПробіги

Гуцул Трейл

Выжница, Черновецкая обл.
Количество просмотров 9605

#твояпригода #твояпригода2022 #ГуцулТрейл #ГуцулТрейл2022Дата: 2 апреля 2022 года, суббота
Организатор: Твоя Пригода

Дистанции: трейл 51км+, трейл 32км+, трейл 20км+, трейл 10км+

Стоимость регистрации:

Соколине око 51 км — 1150 грн до 25.03
​Скельна башта 32 км — 1050 грн  до 25.03
Виженка 20 км — 950 грн  до 25.03
Назарова криниця 10 км — 500 грн  до 25.03


Зарегистрировано: 275


Страница мероприятия в Фейсбук


Друзі, було прийнято рішення анолювати ВСІ реєстрації Гуцул трейл і відправити на допомогу ЗСУ. Все буде Україна! 

​​​​​​​Дата і місце

Змагання проходять з 2 по 3 квітня 2022 року. Місце базування забігу — центр міста Вижниця, Чернівецька область.

Умови проходження дистанцій

 • СОКОЛИНЕ ОКО: 51 км, 3360 м набору, КЧ – 15 годин Трек
 • СКЕЛЬНА БАШТА 32,8 км 2020 м набору, КЧ – 8 годин Трек
 • ВИЖЕНКА: 20 км, 1160 м набору, КЧ – 5 годин Трек
 • НАЗАРОВА КРИНИЦЯ: 10,5 км,  660 м набору, КЧ – 2,5 години Трек

Умови проходження дистанцій

Завданням учасника є проходження всієї дистанції в рамках встановленого контрольного часу. В межах дистанції учасники рухаються за визначеним організаторами маршрутом в режимі non-stop, та самостійно визначають свій темп руху, місце та тривалість свого відпочинку.

Нитка дистанції визначається контрольними пунктами (КП), відвідання яких є обов’язковим для заліку проходження. Проміжок між КП проходить по найбільш логічному шляху і прокладено по явних дорогах та стежках та промарковано мітками – прапорцями на відкритій місцевості, або спеціальною фарбою чи кольоровими картонними квадратами на деревах, камінні та інших об’єктах. Додатково, світловідбивними мітками будуть замарковані ділянки етапів, що потенційно припадають на темний час доби.


Контроль проходження учасниками траси відбувається з допомогою електронної відмітки. На деяких КП,  в якості підтвердження відвідання, учасник отримує дерев’яну фішечку, яку має донести на КП з електронною відміткою, або на фініш. Відсутність фішки з будь-якого КП є підставою для дискваліфікації. Бігун може продовжувати свій рух по дистанції, але його фінішний час не буде враховано в загальний рейтинг.
Час функціонування деяких контрольних пунктів буде обмежений рамками контрольного часу. На деяких КП будуть організовані пункти харчування (ПХ), на яких учасникам буде надана легка їжа та напої. Більше інформації в описі кожної дистанції


Перед стартом учасники проходять реєстрацію та отримують номер та чіп електронної відмітки. Номер має бути закріплено СПЕРЕДУ, щоб його було видно протягом всієї дистанції та на КП.

Під час проходження дистанції заборонено та призводить до дискваліфікації:

 • використання сторонньої допомоги (транспорт, харчування, фізична і технічна допомога сторонніх осіб тощо).
 • невідвідування КП

В разі відсутності на фініші, або будь-якому КП обов’язкового спорядження учасник отримує штраф в розмірі 30 хвилин. Список обов’язкового спорядження може бути змінений в сторону його зменшення за сприятливих погодних умов, про що буде повідомлено учасників під час реєстрації в базовому таборі.

Під час забігу учасник зобов’язаний зафіксувати стартовий номер СПЕРЕДУ таким чином, щоб його було повністю видно.

Усі учасники на маршруті пов'язані правилами чесної гри. Забороняється втручатися в маркування маршруту, руйнувати природу чи смітити на дистанції. Усі учасники звертають увагу на травми інших учасників змагань і зобов'язані допомагати тим, хто потребує допомогу та повідомляти організаторів про ситуацію, тип травми, розташування і номер учасника, який отримав травму.

Учасник, який вирішив зійти з дистанції через стан здоров’я чи інші причини, зобов’язаний одразу попередити про це організаторів. Сходження з дистанції має відбуватися, наскільки це можливо, на контрольних пунктах. Організатори, волонтери та залучені працівники служби з надзвичайних ситуацій мають право зупиняти, перевіряти стан здоров’я учасника у будь-який момент забігу і знімати учасника з дистанції, якщо є вірогідність небезпеки для його здоров’я або порушення правил забігу.

Увага! У зв'язку з непередбачуваною епідеміологічною ситуацією в країні, за потреби, у розкладі проведення змагань можуть відбутися зміни, які буде оприлюднено ближче до дати проведення забігу (старт групами, дотримання певних санітарних норм та обмежень тощо).

Субота, 2 квітня  2022 р.

8-00 – початок реєстрації і видачі стартових пакетів

11-30 —  старт траси «Соколине Око»

12-30 — старт траси «Скельна башта»

13-30 — старт траси «Виженка»

18-30 — закриття траси «Виженка»

20-30 — закриття траси «Скельна башта»

Неділя, 3 квітня 2022 р.

2-30 — закриття траси «Соколине Око»

8-00 — старт траси «Назарова криниця»

10-30 — закриття траси «Назарова криниця»

11-00 — закриття змагань, нагородження переможців

Реєстрація

Попередня реєстрація на змагання доступна до 25.03.2022 на порталі ВсеПробеги. Реєстрація на місці можлива за наявності вільних реєстрацій.

СОКОЛИНЕ ОКО
До 16.02.22 - 1000 грн
До 25.03.22 - 1150 грн
 
СКЕЛЬНА БАШТА
До 16.02.22 - 900 грн
До 25.03.22 - 1050 грн
 
ВИЖЕНКА
До 16.02.22 - 800 грн
До 25.03.22 - 950 грн
 
НАЗАРОВА КРИНИЦЯ
До 16.02.22 - 400 грн
До 25.03.22 - 500 грн
 
На день старту учаснику має бути повних 18 років.

Звертаємо Вашу увагу: для того, щоб надалі не виникало проблем при підтягуванні Ваших балів у рейтинги ITRA та UTMB, радимо ввести/змінити свої дані в особистому кабінеті на ВсеПробеги латиницею (для уникнення помилок при транслітерації)

Перереєстрація на іншу особу. Стартовий номер може бути перереєстрований на іншу особу безкоштовно до 28 лютого 2022 року (включно), після цієї дати послуга перереєстрації на іншу особу платна, вартість - 100 грн. Перереєстрація на іншу людину можлива не пізніше 29 березня 2022 року (включно), для цього треба написати листа у довільній формі на електронну адресу [email protected]

Знижки на реєстрацію

 • На додаткову знижку в розмірі 20% мають право учасники старші за 50 років (різниця року змагань та року народження мають бути понад 50), учасники АТО.
 • Переможці серед жінок та чоловіків в абсолюті на дистанції Соколине Око 2021 мають 90% знижки на реєстрацію 2022 (дистанція будь-яка).
 • Учасники, які зайняли 2 та 3 місця серед жінок та чоловіків в абсолюті на дистанції Соколине Око 2021 мають 50% знижки на реєстрацію 2022 (дистанція будь-яка).
 • Учасники, які зайняли 4, 5, 6 місця серед жінок та чоловіків в абсолюті на дистанції Соколине Око 2021 мають 30% знижки на реєстрацію 2022 (дистанція будь-яка).
 • Учасники бігових клубів мають знижку 10% при реєстрації від 6 бігунів (представників клубу) на забіг (дистанція будь-яка).

Щоб скористатися пільговими умовами реєстрації, необхідно повідомити Організаторів про своє право написавши на електронну адресу [email protected]

Стартовий внесок включає:

 • номер учасника
 • медаль фінішера (гарантовано при реєстрації до 09.03.2022 включно)
 • напої та харчування на пунктах підживлення на трасі
 • фото з забігу
 • сувенір з логотипом змагань 

Для отримання стартового пакету необхідно надати:

 • паспорт
 • розписку відповідальності
 • обов’язкове спорядження

Умови повернення стартового внеску

У випадку відмови від участі у змаганнях та попереднього сповіщення Організаторів за допомогою електронної пошти [email protected], діє наступна схема компенсації стартового внеску:

 • сповіщення до 1 березня 2022 року – компенсація 90% внеску
 • після 1 березня 2022 року – повернення внеску відсутнє (за запитом, учаснику пересилається стартовий комплект матеріалів)

Підбивання підсумків та нагородження

Переможець змагань визначається за найменшим часом проходження всієї траси. Залік проводиться в наступних категоріях:

 • MO (Men Open) – чоловіки
 • MV(MenMasters) – чоловіки 1977 року народження і старші
 • WO (WomenOpen) – жінки
 • WV (WomenMasters) – жінки 1977 року народження і старші

Нагородження категорій MV (MenMasters) та WV (WomenMasters) відбувається у разі наявності більше 5-ти фінішерів у кожній з категорій. У разі меншої кількості учасників у категорії, відбувається нагородження лише першого місця.

Протести з приводу результатів змагань приймаються суддівською колегією впродовж години з моменту попереднього оприлюднення результатів. Суддівська колегія розглядає протести і ознайомлює зацікавлені сторони з результатами його розгляду.

Учасники, які зайняли призові місця на кожній дистанції та переможці вікових категорій, нагороджуються пам’ятними кубками та призами від спонсорів.

Організаторами та спонсорами змагань можуть бути засновані додаткові призи для різних категорій учасників. Організатори мають право коригувати умови проходження змагань, про що додатково повідомлятимуть учасників.