Buka Trail Осень 2022 - ВсіПробіги

Buka Trail Осень

ГК Буковель, Ивано-Франковская обл.
Количество просмотров 2948

#bukatrail #букатрейл #твояпригода Дата: 8 октября 2022 года, суббота
Время старта: 09:00
Организатор: Твоя Пригода

Дистанции: 48км, 27км, 6км

Стоимость регистрации:

48 км — 850 грн. до 15.06
27 км — 650 грн. до 15.06
6 км — 300 грн. до 15.06


Зарегистрировано: 17

Страница мероприятия в Фейсбук


Дата та місце

Змагання проходять 8 жовтня 2022 року. Місце базування забігу — ГК Буковель Івано-Франківська обл. 

Умови проходження дистанцій

Завданням учасника є проходження всієї дистанції в рамках встановленого контрольного часу. В межах дистанції учасники рухаються за визначеним організаторами маршрутом в режимі non-stop, та самостійно визначають свій темп руху, місце та тривалість свого відпочинку.

Нитка дистанції визначається контрольними пунктами (КП), відвідання яких є обов’язковим для заліку проходження. Проміжок між КП проходить по найбільш логічному шляху і прокладено по явних дорогах та стежках та промарковано мітками – прапорцями на відкритій місцевості, або спеціальною фарбою чи кольоровими картонними квадратами на деревах, камінні та інших об’єктах. Додатково, світловідбивними мітками будуть замарковані ділянки етапів, що потенційно припадають на темний час доби.

Контроль проходження учасниками траси відбувається з допомогою електронної відмітки. На деяких КП, в якості підтвердження відвідання, учасник отримує дерев’яну фішечку, яку має донести на КП з електронною відміткою, або на фініш. Відсутність фішки з будь-якого КП є підставою для дискваліфікації. Бігун може продовжувати свій рух по дистанції, але його фінішний час не буде враховано в загальний рейтинг.

Час функціонування деяких контрольних пунктів буде обмежений рамками контрольного часу. На деяких КП будуть організовані пункти харчування (ПХ), на яких учасникам буде надана легка їжа та напої. Більше інформації в описі кожної дистанції

Перед стартом учасники проходять реєстрацію та отримують номер та чіп електронної відмітки. Номер має бути закріплено СПЕРЕДУ, щоб його було видно протягом всієї дистанції та на КП.

Порядок проходження траси

На фініші учасник повинен перетнути фінішний створ. У разі неможливості прибути на фініш в рамках контрольного часу, учасник повинен повідомити організаторів мобільним телефоном про своє місце перебування. В іншому випадку учасник втрачає право на залік результату.

Під час проходження дистанції заборонено та призводить до дискваліфікації:

 • використання сторонньої допомоги (транспорт, харчування, фізична і технічна допомога сторонніх осіб тощо). Відвідання магазинів та закладів громадського харчування не вважається сторонньою допомогою.
 • невідвідування КП
 • у разі відсутності на фініші, або будь-якому КП обов’язкового спорядження учасник отримує штраф в розмірі 30 хвилин

Список обов’язкового спорядження може бути змінений в сторону його зменшення за сприятливих погодних умов, про що буде повідомлено учасників під час реєстрації на базі забігу. Під час забігу учасник зобов’язаний зафіксувати стартовий номер таким чином, щоб його було повністю видно.

Усі учасники на маршруті пов'язані правилами чесної гри. Забороняється втручатися в маркування маршруту, руйнувати природу чи смітити на дистанції. Усі учасники звертають увагу на травми інших учасників змагань і зобов'язані допомагати тим, хто потребує допомогу та повідомляти організаторів про ситуацію, тип травми, розташування і номер учасника, який отримав травму.

Учасник, який вирішив зійти з дистанції через стан здоров’я чи інші причини, зобов’язаний одразу попередити про це організаторів. Сходження з дистанції має відбуватися, наскільки це можливо, на контрольних пунктах.

Організатори, волонтери та залучені працівники служби з надзвичайних ситуацій мають право зупиняти, перевіряти стан здоров’я учасника у будь-який момент забігу і знімати учасника з дистанції, якщо є вірогідність небезпеки для його здоров’я або порушення правил забігу.

Розклад змагань

Cубота, 8 жовтня

07-00 — реєстрація учасників в базовому таборі. Реєстрація на дистанцію закривається за 30 хв до старту

09-00 — старт дистанції 48 км

11-00 — старт дистанції 27 км

13-00 — старт дистанції 6 км

14-30 — закриття дистанції 6 км

18-30 — нагородження переможців 6 км та 27 км

19-00 — закриття дистанції 27 км

21-00 — нагородження переможців 48 км

23-30 — закриття дистанції 48 км

СТАРТ та ФІНІШ всіх дистанцій відбувається в одному місці

Реєстрація

Попередня реєстрація на змагання доступна з 03.11.2022 до 30.09.2022 на порталі ВсеПробеги. На день старту учаснику має бути повних 18 років. Реєстрація на місці можлива лише при наявності вільних слотів.

Перереєстрація на іншу особу. Стартовий номер може бути перереєстрований на іншу особу безкоштовно до 1 вересня 2022 року, після цієї дати послуга перереєстрації на іншу особу платна, вартість - 100 грн. Перереєстрація на іншу людину можлива не пізніше 5 жовтня 2022 року 18:00, для цього треба написати листа у довільній формі на електронну адресу [email protected]

Звертаємо Вашу увагу: для того, щоб надалі не виникало проблем при підтягуванні Ваших балів у рейтинги ITRA та UTMB, радимо ввести/змінити свої дані при реєстрації на сайті ВсеПробеги латиницею (для уникнення помилок при транслітерації)

Для отримання стартового пакета необхідно надати:

 • паспорт або документ, що посвідчує особу
 • розписку відповідальності
 • обов’язкове спорядження

Рекомендуємо напередодні змагань пройти медичне обстеження та зробити спортивне медичне страхування.

 

Buka 48 км 
До 15.06.2022 - 850
До 15.08.2022 - 1000
До 30.09.2022 -  1150
 
Buka 27 км
До 15.06.2022 - 650
До 15.08.2022 - 800
До 30.09.2022 - 950
 
Buka 6 км
До 15.06.2022 - 300
До 15.08.2022 - 400
До 30.09.2022 - 500

 Знижки на реєстрацію

 • На додаткову знижку в розмірі 20% мають право учасники старші за 50 років (різниця року змагань та року народження мають бути понад 50) та учасники АТО.
 • Учасники бігових клубів мають знижку 10% при реєстрації від 6 бігунів (представників клубу) на забіг (дистанція будь-яка).

Щоб скористатися пільговими умовами реєстрації, необхідно повідомити організаторів про своє право, написавши на електронну адресу [email protected]

Стартовий внесок включає:

 • номер учасника
 • обслуговування чіповою системою
 • напої та харчування на пунктах підживлення на трасі
 • фотографії з дистанції
 • сувенір від організаторів
 • медаль фінішера 

Умови повернення стартового внеску

У випадку відмови від участі у змаганнях та попереднього сповіщення Організаторів за допомогою електронної пошти [email protected], діє наступна схема компенсації стартового внеску:

 • сповіщення до 1 вересня 2022 року – компенсація 90% внеску
 • після 1 вересня 2022 року – повернення внеску відсутнє (за запитом, учаснику пересилається стартовий комплект матеріалів)

Підбивання підсумків та нагородження

Переможець змагань визначається за найменшим часом проходження всієї траси. Залік проводиться в наступних категоріях:

 • MO (Men Open) – чоловіки
 • MV(MenMasters) – чоловіки 1977 року народження і старші
 • WO (WomenOpen) – жінки
 • WV (WomenMasters) – жінки 1977 року народження і старші

Нагородження категорій MV (MenMasters) та WV (WomenMasters) відбувається у разі наявності більше 5-ти фінішерів у кожній з категорій. У разі меншої кількості учасників у категорії, відбувається нагородження лише першого місця.

Протести з приводу результатів змагань приймаються суддівською колегією впродовж години з моменту попереднього оприлюднення результатів. Суддівська колегія розглядає протести і ознайомлює зацікавлені сторони з результатами його розгляду.

Учасники, які зайняли призові місця на кожній дистанції та переможці вікових категорій, нагороджуються пам’ятними кубками та призами від спонсорів.

Організаторами та спонсорами змагань можуть бути засновані додаткові призи для різних категорій учасників. Організатори мають право коригувати умови проходження змагань, про що додатково повідомлятимуть учасників.