Black Stones Trail 2021 - ВсіПробіги

Black Stones Trail

Кривой Рог, Днепропетровская обл., Ингулец, ландшафтный заказник «Визирка». Координаты: 47.724910, 33.216300
Количество просмотров 15134


Дата: 8 августа 2021 года, воскресенье
Время старта: 08:00
Организатор: Ukrainian Bike Family (UBF RUN)

Дистанции: трейл 42км от 18л., трейл 21км от 18л., трейл 12км от 16л., трейл 6км от 16л., трейл 3км от 13л., трейл 1км от 5л.

Стоимость регистрации:

42 км — 750 грн. до 02.08
21 км — 650 грн. до 02.08
12 км — 590 грн. до 02.08
6 км — 450 грн. до 02.08
3 км, 1 км — 110 грн.
Медаль — 170 грн. 


Результаты

Страница мероприятия в Фейсбук

 

 

Возможно, это изображение (один или несколько человек и люди стоят)Возможно, это изображение (один или несколько человек, люди стоят и на открытом воздухе)

1. Загальна інформація
Ласкаво просимо на лінійку промислово-індустріальних трейлових марафонів "Kryvbas Stones Trail"! Їх маршрути проходять мальовничими природними ландшафтами, а також по просто фантастичним і неземним територіям промислово-індустріальної спадщини! Ліси, кар'єри, скелі, різноманітні маршрути, рукотворні гори – все це лінійка трейлових марафонів "Kryvbas Stones Trail"!

Другий трейловий марафон лінійки "Kryvbas Stones Trail" – марафон "Black Stones Trail". Забіг стартує на піщаному пляжі приголомшливого ландшафтного заказника "Візирка", що складається з вузьких звивистих стежок, підйомів і спусків різної складності, мальовничих пейзажів і підземних кам'яних тунелів! Бігунів чекають приголомшливі піщані ділянки Широківського соснового лісу, гай тринадцяти балок, підйом на верхню точку відвалів Інгулецького кар'єра, з приголомшливими видами і пейзажами!

2. Умови участі

 2.1 Учасником марафону "Black Stones Trail" може стати кожен бажаючий, який відповідає таким умовам:

 • Учасники на дистанції 42 км і 21 км допускаються тільки в разі досягнення 18 років.

 • Учасники на дистанції 12 км допускаються з 16 років, на дистанції 3 км – з 13 років, на дистанції 1 км – з усі бажаючи до 12 років.

 • Всі учасники, які не досягли повноліття, в присутності батьків або опікунів, повинні надати письмовий дозвіл на участь в змаганнях та необхідні документи, що засвідчують їх родинні зв'язки.

 • Всі учасники, які змагаються на дистанції 42 і 21 км, зобов'язані надати страховий поліс або медичну довідку, що засвідчує що стан здоров'я учасника дозволяє брати участь в змаганнях, яку він пред'явить при отриманні стартового пакету. Та залишить копію поліса чи медичної довідки організаторам. 

 • Заповнить анкету учасника при реєстрації і підпише Угоду про звільнення від відповідальності при отриманні стартового пакету, або організаторам здасть попередньо роздруковану і заповнену Угоду.

 • Зробить стартовий внесок на сайті “Всі пробіги”, в зазначені терміни, або готівкою на місці старту, згідно умов реєстрації.

2.2 Заповнивши форму заявки (в електронному або письмовому вигляді), учасник погоджується з наступними положеннями:

 1. Організатори, партнери організатора і особи, пов'язані з проведенням і організацією марафону, не несуть відповідальності за тілесні ушкодження, погіршення здоров'я і псування майна, які можуть виникнути до, під час, або після проведення забігу.

 2. Всі учасники марафону, а також близькі і далекі родичі учасників відмовляються від усіх можливих претензій до організаторів заходу, пов'язаних зі шкодою, заподіяною життю, здоров'ю та майну учасників марафону під час та після проведення змагання.

 3. Всі учасники усвідомлюють можливі потенційно шкідливі наслідки для свого життя, здоров'я або майна в зв'язку з участю в змаганнях. Учасники несуть персональну відповідальність за весь збиток, заподіяний своєму життю, здоров'ю та майну, а також за шкоду, завдану життю, здоров'ю та майну третіх осіб, заподіяну внаслідок дій учасника.

 4. Всі учасники беруть участь у змаганнях тільки добровільно і за власною згодою.

 5. Всі учасники, які беруть участь в змаганнях, дають згоду на обробку своїх персональних даних, фото та відеоматеріалів, зроблених під час трейлу, для подальшого використання їх організаторами змагання в майбутніх марафонах, в маркетингових цілях.

 6. Учасник ОБОВ'ЯЗКОВО повинен мати з собою на маршруті заряджений мобільний телефон з номерами телефонів організаторів:

– Денис Дубов, ініціатор і керівник проекту.

– Максим Соколовський, головний суддя марафону

 

 1. Кожен учасник марафону, в разі виявлення на трасі марафону інших учасників які травмувалися, або у яких почалися проблеми зі здоров'ям, зобов'язані надати допомогу, а також повідомити організаторам про місце знаходження даного учасника, його номер, характер проблем зі здоров'ям або травми.

 

 1. Учасники марафону зобов'язані дотримуватися цих положень і ставитися з повагою до інших учасників змагань, суддів, організаторів, волонтерів, правоохоронних органів і медичного персоналу під час змагання. За конфлікти з вищезазначеними особами, організатори залишають за собою право вносити штрафні санкції від штрафів (20 хвилин і вище) до дискваліфікації.

 2. Учасники зобов'язані дотримуватися норм етичної поведінки (зокрема, не використовувати ненормативну лексику), принципу чесної гри, поваги до навколишнього середовища.

 3. Під час проходження дистанції заборонено використання скляної тари та інших предметів, які можуть загрожувати життю та здоров'ю інших учасників і вболівальників. Порушення цієї вимоги карається дискваліфікацією.

 4. Все сміття необхідно залишати в зонах КП (контрольних пунктів), де буде організований збір сміття в спеціальні пакети. Учасники, які смітитимуть на трасі, будуть дискваліфіковані за неповагу до навколишнього середовища.

 5. Учасник по можливості повинен сходити з дистанції на контрольних пунктах, або по можливості намагатися дістатися до них. На контрольних пунктах учасник може отримати першу медичну допомогу, харчування й питво, в процесі очікування автомобіля евакуації.

 6. Якщо учасник сходить з маршруту не через здоров'я і ​​може без шкоди собі пересуватися, то в такому випадку він добирається сам до стартового табору.

 7. Всі учасники, які не досягнуть фінішу до закінчення ліміту часу, будуть дискваліфіковані і зобов'язані повідомити організаторів по телефону про своє місцезнаходження, щоб уникнути організації пошуково-рятувальних заходів. 

 8. У разі, якщо учасник прийняв рішення зійти з дистанції, він зобов'язується повідомити організаторам про таке рішення. Номер телефону для повідомлення – або .

 9. Організатори залишають за собою право переводити учасників в інші категорії.

 10. Організатори мають право не допустити до участі в змаганнях без пояснення причин. В цьому випадку стартовий внесок повертається в повному обсязі.

 

 1. На дистанції 42 км ОБОВ'ЯЗКОВО мати з собою Ізофолію.

 2. На дистанціях 42 і 21 км учасникам ОБОВ'ЯЗКОВО мат з собою: головний убір: бафф, кепка або інше;

 3. За невиконання будуть прийматися штрафні санкції, від штрафів (20 хвилин і вище) до дискваліфікації.

 

2.3 ТАКОЖ ВСІМ РЕКОМЕНДОВАНО:

ємність з водою, мінімум 0,5 літра (гідратор, пластикову пляшку для пиття);

окуляри;

міні-аптечку (вазелін, знеболюючі, серцеві препарати, бинт, перекис, пластир)

ізофолію;

засіб для засмаги.

ПОПЕРЕДЖАЄМО - БУДЕ СПЕКОТНО, ТІНІ БУДЕ НЕ БАГАТО, АЛЕ БУДЕ ВКРАЙ ЦІКАВО!


 

3. Категорії учасників та принцип проходження дистанції

3.1 Завдання учасників кожної категорії – пробігти заздалегідь обрану дистанцію у встановлені ліміти часу. Дистанції будуть попередньо розмічені. Учасники повинні відзначитися (зареєструватися) на кожному з контрольних пунктів. Реєстрацію проходження КП виконуватимуть волонтери, зазначивши проходження КП на номерках учасників змагання унікальною печаткою кожного КП, а також в протоколі КП. Результат учасника буде не зараховано, якщо відсутня реєстрація хоча б на одному з КП, і відсутня хоч одна печатка на номері учасника. Також дозволяється ставити печатки на частини тіла або інші місця, де можливий чіткий відбиток печатки. Організатори залишають за собою право встановлювати «секретні» контрольні пункти на маршруті і поза маршрутом в місцях ймовірних зрізок, що гарантуватиме те, що кожен з учасників буде слідувати строго визначеним маршрутом.

Учасники, які будуть помічені в зрізанні траси маршруту, будуть дискваліфіковані!

 3.2 Дистанції 

Дистанція 42 км

Марафон

Дистанція 21 км

Півмарафон

Дистанція 12 км.

Чверть марафон

Категорії:

Чоловіки 18-28

Жінки 18-28

Чоловіки 29-39

Жінки 29-39

Чоловіки 40-50

Жінки 40-50

Чоловіки 51-60

Жінки 51-60

Чоловіки 61+

Жінки 61+

Категорії:

Чоловіки 18-28

Жінки18-28

Чоловіки 29-39

Жінки 29-39

Чоловіки 40-50

Жінки 40-50

Чоловіки 51-60

Жінки 51-60

Чоловіки 61+

Жінки 61+

Категорії:

Чоловіки 16-28

Жінки16-28

Чоловіки 29-39

Жінки 29-39

Чоловіки 40-50

Жінки 40-50

Чоловіки 51-60

Жінки 51-60

Чоловіки 61+

Жінки 61+

Ліміт часу: 8 годин

Ліміт часу: 4 години

Ліміт часу: 2 год. 20 хв

  На цих дистанціях видаються такі стартові пакети:

 • приватний брендований стартовий номер + 4 шпильки для його кріплення;

 • чіп хронометражу, для фіксації результатів (підлягає поверненню);

 • роздягальня, камера зберігання речей протягом всього дня змагання;

 • харчування та напої на трасі протягом усього дня змагання (банани, апельсини, тощо);

 • музична підтримка на старті і фініші;

 • розмічена траса з приголомшливими видами, крутими підйомами, спусками;

 • чергування на маршруті карети швидкої допомоги;

 • вбиральні у стартовому містечку;

 • підтримку волонтерів та гарний настрій;

 • чергування волонтерів червоного хреста;

 • аптечки на кп.

 

Увага! Для отримання індивідуальної дизайнерської медалі фінішера стартовий внесок збільшується на 170 грн. Це зроблено для можливості вибору і варіативності вартості реєстрації на наш марафон.

 

Дистанція 6 км.

Дистанція 3 км

Дистанція 1 км. Easy start

Категорії:

Чоловіки 16 +

Жінки 16 +

Категорії:

Чоловіки 13+

Жінки 13+

Нагороджуються лише діти 13 - 15 років.

Категорії:

Усі бажаючі  до 12 років

Ліміт часу: 1 год. 40 хв. 

Ліміт часу: 50 хв

Ліміт часу: 35 хв

 

На цих дистанціях видаються такі стартові пакети:

 • стартовий номер;

 • сертифікат учасника;

 • музична підтримка;

 • вода на старті і фініші;

 • чергування на маршруті карети швидкої допомоги;

 • право змагатися за призи у вашій категорії.

 

Увага! Для отримання індивідуальної дизайнерської медалі фінішера стартовий внесок збільшується на 170 грн. Це зроблено для можливості вибору і варіативності вартості реєстрації на наш марафон.

 

4. Реєстрація та стартовий внесок

4.1 Реєстрація

 

42 км

21 км

12 км

6 км

3 км

1 км

 

         

110 грн

 

110 грн

до 25.07

650 грн

550 грн

490 грн

350

26.07.- 2.08.

750 грн

650 грн

590 грн

450

На старті

980 грн

850 грн

800 грн

550

180 грн

180 грн

 

Реєстрація на старті для дистанцій 12 км, 21 км та 42 км проводиться за попередньою домовленістю з організаторами.

Увага! Вартість медалі фінішера 170 грн. ЇЇ ви можете замовити при реєстрації відмітивши спеціальний пункт. Медалі виготовляються протягом трьох тижнів, тож десь 15.07.2021р. ми відправимо замовлення. Тож для тих хто хоче отримати медаль, краще реєструватися до цієї дати. Втім замовлятимемо з запасом, тай можна буде і в подальшому до замовити.   

Увага! Також ви можете замовити футболку заходу! Вартість футболки 250 грн. Замовити можна тільки до 15.07.2021. Поспішайте!

 

4.2 Перереєстрація на іншу дистанцію до кінця офіційної реєстрації безкоштовно. 
Після закриття реєстрації та на місці старту перереєстрація  коштує 100 грн.

4.3 Ветерани АТО сплачують 70% вартості реєстрації. Бажаючі взяти участь в змаганнях ветерани АТО, повинні написати лист оргкомітету змагань на адресу , в якому будуть вказані дані учасника та інформація про участь в антитерористичній операції, разом зі скан. копіями документів, що підтверджують участь в АТО.

 

4.4 Стартові пакети видаються напередодні заходу, орієнтовно 4 і 5 серпня в магазині КТМ, за адресою: проспект Металургів 33. Більш точний час і дату ви зможете дізнатися в заході на ФБ https://fb.me/e/JnUVwJYj або на страниці Ліги https://www.facebook.com/KRSTrun/

 

4.5 Для отримання стартового пакета необхідно надати наступні документи:

 1. Посвідчення особи, або його фото/копію (тільки пред'явити при отриманні стартових пакетів)

 2. Медичну довідку або страховку (для дистанцій 21 та 42 км);

 3. Заповнену Угоду про звільнення від відповідальності (додаток №1);

 4. Дозвіл від батьків (для неповнолітніх учасників).

 

4.6 Попередня реєстрація для усіх дистанцій проводиться до 02.08.2021, після чого реєстрація буде закрита і зареєструватись можна буде лише на старті. 

 

5. Тайм-графік змагань

6:00 – Відкриття стартового містечка змагань

6:00-7:30 – Видача стартових пакетів. Реєстрація.

6:00-16:00 – Робота камери схову.

7:45 – Брифінг. Урочисте відкриття.

8:00 – Старт на дистанції 42 км.

8:10 – Старт на дистанцію 21 км.

8:20 – Старт на дистанції 12 км.

8:25 – Старт на дистанцію 6 км.

8:30 – Старт на дистанцію 3 км.

8:25 – Старт на дистанцію 6 км.

8:30 – Старт на дистанцію 1 км.

10:00 – Нагородження переможців на дистанції 1 і 3 км.

11:00 – Нагородження переможців на дистанції 6 км.

12:00 - Нагородження переможців на дистанції 12 км.

14:00 – Нагородження переможців на дистанції 21 км.

15:00 – Нагородження переможців на дистанції 42 км.

 

6. Нагородження

6.1 Всі учасники, на дистанціях 42, 21, 12 км, Які подолали маршрут і вклавшись в ліміт часу на своїй дистанції, отримують сертифікат учасника та медаль (якщо замовляли стартовий пакет учасника з медаллю).

6.2 Якщо учасник замовив пам’ятну медаль фінішера, але не зміг подолати дистанцію свого забігу в рамках встановленого ліміту часу, то пам’ятна медаль фінішера цьому учаснику не надається і плата за пам’ятну медаль фінішера не компенсується.

6.3 Учасники, які посіли 1-3 місце в кожній з вікових категорій, нагороджуються медалями  й грамотами за зайняте місце.

6.4 Переможці в абсолюті на дистанціях 42, 21, 12 км. отримують кубки за перших три місця та цінні призи від партнерів. Учасник, що зайняв призове місце в абсолюті НЕ нагороджується в вікових категоріях.

6.5 На дистанціях 3 км, незважаючи на те що участь можна брати і дорослим спортсменам, все ж нагороджуватися за перші три місця будуть діти віком від 13 до 15 років. 

6.6 На дистанції 6 км. та 1 км призовими медалями, грамотами та цінними призами нагороджуються учасники, що зайняли перші три місця в абсолюті у своїй категорії (чоловіки, жінки)


 

6.7 Кожен учасник, який пробіг марафон, півмарафон або чверть марафон "Black Stones Trail" отримує унікальну можливість зібрати ексклюзивну трисекційну медаль (у разі участі в інших двох марафонах – "White Stones Trail" і "Red Stones Trail") в рамках серії трейлових марафонів "Kryvbas Stones Trail".

Детальніше дивіться тут: https://docs.google.com/document/d/1Iyvnz2gNv89olk0hqC1MNUu9sQiH-3U2DqVZBZnbemU/edit?usp=sharing

 

7. Повернення коштів у разі відмови в участі.

Учасник, який сплатив стартовий внесок, але з певних причин не може взяти участь в змаганні, має право частково компенсувати сплачений стартовий внесок. Для цього потрібно написати лист оргкомітету змагань на пошту . У листі вказати інформацію про те, що учасник не братиме участь в змаганнях, і хоче повернути кошти, внесені, як стартовий внесок.

Якщо Учасник знімається з реєстрації через форс-мажорні обставини і може повідомити про це за два тижні до дати проведення змагань, сума повернення складе 50% від внесених коштів

З моменту закінчення попередньої реєстрації стартові внески не повертаються.

8. Як дістатися до стартового містечка громадським транспортом.

ЖД вокзал Довгинцево

Маршрутка 307

 • їдьте до "95 кварталу"

 • перейдіть на проспект Металургів

 • сідайте на автобус 302

 • їдьте до "Горіхового гаю"

 • інформація по 302 автобусу: https://www.eway.in.ua/ru/cities/kryvyirih/routes/102

 

Маршрутка 205, 286

 • встаньте на зупинці Соцмісто на вул. Соборності

 • перейдіть на зупинку Соцмісто на пр. Металургів

 • сідайте на автобус 302

 • їдьте до "Горіхового гаю"

 

ЖД вокзал Рокувата

Маршрутки 3, Тролейбус 3, 23, Автобус 228

 • сідаєте в дані маршрутки на зупинці Роковатая по вул. Тімірязєва

 • їдете до зупинки «95 квартал»

 • на «95-му кварталі» переходите на проспект Металургів

 • сідайте на автобус 302

 • їдьте до "Горіхового гаю"

 • інформація по 302 автобусу: https://www.eway.in.ua/ru/cities/kryvyirih/routes/102

 

Карта підходу до стартового містечка від зупинки “Горіховий гай”: https://www.alltrails.com/explore/map/fri-03-jan-2020-15-05--6

9. Форс мажор

Старт відбудеться за будь-яких умовах, крім війни, пожежі або землетрусу!

У разі виникнення обставин непереборної сили, таких, що проведення змагань стає НЕМОЖЛИВИМ, марафон може бути перерваний. В цьому випадку, фінальний протокол формується за результатами на момент прийняття рішення про його припинення.

У разі виникнення форс-мажорних обставин до початку змагань, організатори залишають за собою право вносити зміни в трасу змагань, переносити час старту (але не більше ніж на 2 години), або скасувати змагання.

У разі скасування змагань до старту в день проведення марафону, всі стартові внески повертаються в розмірі 50%.

 

10. Трансфер

Трансфер для тих, хто хоче доїхати до стартового містечка. Трансфер буде відправлятися з двох точок.
Від Дому культури Металлургів (координати 47.896889, 33.394433)   
Початок сбору о 5.40
Виїзд рівно о 6:00
Від станції і Кривий Ріг - Головний.
Збір біля Паровозу з 6:00.
Виїзд рівно о 6:35
В обратну сторону автобус виїжджає о 16.00.

 

Контакти

Керівник проекту марафону "Black Stones Trail"

Денис Дубов (тел.: )

Головний суддя марафону "Black Stones Trail"

Соколовський Максим (тел.: )

 

Слідкуйте за подіями в групі на фб. Незабаром там з'явиться інформація про трансфер і ночівлі!