Пробег «Седьмая миля» 2018 - ВсеПробеги

Пробег «Седьмая миля»

пгт. Весёлое, Весёловский р-н, Запорожская обл., Дом культуры, ул. Центральная 150
Количество просмотров 4476


Дата: 26 мая 2018 года, суббота
Время старта: 10:00
Организатор: Оргкомитет

Дистанции: 12км мужчины, 3км женщины

Стоимость регистрации:
бесплатно


Результаты


Основною метою проведення забігу на 12 км «Сьома миля» є поширення ідей на підтримку здорового та активного способу життя, шляхом залучення всіх, хто бажає до активних занять фізичною культурою і спортом. Допомогти учасникам розкрити свої спортивні здібності, а також внутрішній потенціал на шляху до перемоги над собою. Підтримати комітет з фізичної культури та спорту у справі розвитку та популяризації ідеї здорового способу життя серед населення України.

Завдання спортивно-масового забігу:

–  популяризація здорового способу життя і культури ультра-марафонських забігів;
– надати можливість учасникам змагань не лише розкрити свої максимальні здібності, а й перевершити їх.

Термін і місце проведення

Змагання проводитимуться у смт. Веселе, по вулиці Центральній по колу (старт від будинку культури вул. Центральна 150 а до головного розмежувального кільця, змаганнями передбачається пробігти 4 (чотири) кола, одне коло – 3 км).

Змагання проводитимуться з 26-го травня 2018р. Реєстрація учасників  відбудеться з 08:30 початок змагань о 10:00. Нагородження з 12:00.

Керівництво проведення змагань

     Загальне керівництво забігу здійснює відділ освіти молоді та спорту Веселівської селищної ради. Організатор формує оргкомітет з числа своїх співробітників, а так само залучаючи вузькопрофільних фахівців. Оргкомітет затверджує «Положення» про проведення змагань.

 До складу Оргкомітету входять:

• Директор змагань – Козюра М.Ю.
• Керівник проекту – Дундук О.С.
• Головний суддя змагань – Беліков Ю.В.
• Секретар змагань – Козюра Ю.В.

Оргкомітет затверджує «Положення про проведення змагання», а також вносить доповнення та зміни в «Положення». Оргкомітет відповідає за: - Інформаційне забезпечення учасників; - Залучення коштів для фінансування самих змагань; - Підготовку документів і матеріалів для роботи Мандатної комісії; - Надання призів для вручення переможцям та призерам Змагання; - Оренду спортивного технічного інвентарю для проведення змагань; – Контроль за підготовкою та проведенням Змагання, розглядом офіційних протестів і вирішенням спірних питань, а також розгляд документів і допуск до участі у змаганні покладається на Мандатну комісії. До складу Мандатної комісії входять: – Представник Оргкомітету; Головний суддя Змагання; Головний секретар Змагання. Очолює Мандатну комісію Директор Змагання –Козюра М.Ю. Допускається запрошення до комісії професійних спортсменів та фахівців.

Умови пробігу і учасники

Під час змагань учасники долають відстань в 4 кола (довжина одного кола 3км), маршрут проходить по вул.  Центральна смт. Веселе. Покриття траси – асфальт .

До участі в змаганнях допускаються учасники, які подали онлайн заявку, або зареєструвалися самостійно в день змагань  та отримали підтвердження про участь від організаторів.

Кожен учасник змагань добровільно бере участь у змаганнях, визнаючи всі ймовірні ризики для власного здоров’я під час і після їх закінчення.

Кожен учасник змагань бере на себе особисту відповідальність за свій фізичний стан і здатність завершити обрану дистанцію змагань. При собі мати заявку з візою лікаря та паспорт.

Програма змагань

1. Забіг на 12 км. Чоловіки
2. Забіг на 3 км. Жінки

Розклад змагань

26 травня 2018 року

з 8:30 до 9:30 реєстрація учасників змагань, видача номерів.
з 9:30 –10:00 урочиста частина відкриття змагань та ознайомлення учасників  з трасою.
10:00   старт на дистанцію 12 км. та 3 км.
12:00 загальний фініш змагань, урочиста частина нагородження та закриття змагань.

Ліміт часу

Загальний ліміт часу 1 година 40 хвилин. Учасники змагань, які не дотрималися ліміту часу, знімаються з дистанції і можуть продовжити рух поза трасою змагань (тротуари, пішохідні доріжки і т.д.), дотримуючись ПДР України.

Пункти гідратації

Пункти гідратації розміщені по трасі та на фініші. На пунктах доступна вода, медична допомога, допомога волонтерів. Пункти харчування не передбачені.

Визначення та нагородження переможців та призерів

        Визначення переможців та призерів. Змагання серед учасників відбувається за фактом приходу.

         Проводиться в абсолютній першості, які посіли 1-3 місця (окремо чоловіки і жінки) нагороджуються медалями, грамотами та грошовими призами.

     Чоловіки – 12 км:

І м – кубок 1000 грн.;
ІІ м – 850 грн.;
ІІІ м – 700 грн.;

        Жінки – 3 км:

І м  –  кубок 800 грн.;
ІІ м – 700 грн.;
ІІІ м  – 600 грн.;

       Окремо нагороджуються медалями, грамотами та грошовими призами 1-3 місця у вікових категоріях:

І м –  500 грн.;
ІІ м – 350 грн.;
ІІІ м – 200 грн.;

         У чоловіків:

1) від 18 до 29 років;
2) від 30 до 39 років;
3) від 40 до 49 років;
4) від 50 до 59 років;
5)  60 і старші.

       У жінок:

     Нагородження відбувається без вікових категорій за 1-3 місця.

     При нагородженні категорії не дублюються.

Протести і претензії

        Терміни подачі протестів і претензій: Учасник має право подати протест або претензію, які розглядаються суддівською колегією, до складу якої входять: головний суддя, старший суддя стартово-фінішної зони і головний секретар. До протестів і претензій можуть належати: – Протести і претензії, що впливають на розподіл призових місць; – Протести і претензії, що стосуються неточності у вимірі часу, за який учасник пробіг дистанцію; – Протести і претензії, що стосуються дискваліфікації учасника за неспортивну поведінку. Решта претензій можуть бути проігноровані комісією в силу їх незначущості (сюди відносяться друкарські помилки, некоректні анкетні дані та інше). При подачі претензії необхідно вказати наступні дані: – Прізвище та ім’я (анонімні претензії не розглядаються); – Суть претензії (в чому полягає претензія); – Матеріали, які доводять помилку (фото, відеоматеріали). Дані індивідуальних вимірників часу до розгляду не приймаються. Претензії приймаються тільки від учасників Змагання або від третіх осіб, які є офіційними представниками учасників. Терміни подачі протестів і претензій, а також спосіб їх подачі: Протести і претензії, що впливають на розподіл призових місць в абсолютній першості, приймаються суддівською колегією в письмовій або в усній формі з моменту оголошення переможців та до офіційної церемонії нагородження. Розподіл призових місць після церемонії нагородження може бути переглянуто суддівською колегією тільки при виявленні фактів порушення переможцем діючих правил, якщо виявлення порушень було неможливо до церемонії нагородження. Рішення про перегляд призових місць приймається Директором Змагання. З інших питань учасник має право подати протест або претензію в період з моменту закінчення Змагання протягом 3 календарних днів. Протест або претензія повинні бути спрямовані в письмовій формі на адресу електронної пошти.

Фінансування

         Витрати на підготовку та проведення змагань (оплата суддівської колегії, медперсоналу, нагородження грошовими призами, виготовлення афіш, виготовлення нагрудних номерів, машини ДАІ) забезпечує Веселівська селищна рада. Витрати по проїзду, розміщення та харчування несуть організації, що відряджають або самі учасники, а організатори забезпечують спеціальні умови з боку готелів, надаючи доступну вартість для проживання.

Термін та умови подання заявок

      Зареєструватися можна на сторінці змагання на сайті https://vseprobegi.org не пізніше 25 травня 2018 року, або за вказаними нижче телефонами.

Телефон для довідок що до участі в змаганнях та розміщення учасників:

+380972380107 – Олексій;
+380966014630 – Олександр,
+380954163645, +380978383758 – Олексій.